فال روز

فال تاروت ۲۱ خرداد ماه | سرنوشت چه شگفتانه‌ای برایتان دارد؟


سایت کافه نیوز:

تاروت روشی برای پیش بینی و مطالعه آینده است که از کارت های تاروت استفاده می کند. هر کارت تاروت دارای نمادها، تصاویر و معانی خاصی است که برای تفسیر افکار و احساسات فردی استفاده می شود. با استفاده از تاروت، افراد می توانند سوالات خود را بپرسند و پاسخ هایی در مورد آینده و وضعیت فعلی خود دریافت کنند. سعی کرده ایم تاروت خوانی های دقیقی برای پیش بینی اتفاقات فردای شما در سایت کافه نیوز ارائه کنیم:

♈ فال روزانه تاروت برای متولدین فروردین:

کارت کیمیاگری

کارت کیمیاگر: امروز روز بسیار خوبی برای شروع هر پروژه ای است که شامل نوشتن یا صحبت می شود. انرژی خلاقانه شما در اوج است و موجی از ایده های جدید به مغز شما سرازیر می شود. گفتگوهای هیجان انگیز با برخی از دوستان نزدیکتان انرژی شما را بالا نگه می دارد. برای تماس های تلفنی طولانی یا ملاقات و گفتگو با دوستان خود آماده شوید. فاصله شما با اهدافی که به تازگی برای خود تعیین کرده اید بسیار زیاد به نظر می رسد، اما نباید اجازه دهید این فاصله شما را دلسرد کند، برای فتح بلندترین قله ها باید با قدم های کوچک شروع کنید.

♉ فال روزانه تاروت برای متولدین اردیبهشت:

نقشه امپراتوری

کارت امپراطور: با فشار کاری سنگینی که امروز دارید و حجم کاری بسیار سنگینی که پیش رو دارید، مثبت اندیشی در مورد آینده می تواند کار دشواری به نظر برسد. علیرغم اینکه شما از آن دسته افرادی نیستید که از مسئولیت پذیری می ترسید و نسبت به تعهدات خود احساس مسئولیت بسیار بالایی دارید، امروز تمرکز بر روی وظایفی که انجام می دهید برای شما دشوار خواهد بود و همیشه وجود خواهد داشت. چیزی که توجه شما را جلب می کند، برای پرتاب شجاعت خود را حفظ کنید و اهداف بزرگی را برای خود انتخاب کنید و تمام عزم خود را برای رسیدن به آنها به کار بگیرید و اجازه ندهید چیزی شما را پرت کند.

ادامه مطلب  فال ابجد فردا ۱۴ فروردین ماه | فال ابجد شخصی و دقیق شما برای پیش بینی اتفاقات فردا

♊ فال روزانه تاروت برای متولدین خرداد:

کارت پاپ

کارت پاپ: در حال حاضر شما افکار و ایده های زیادی در مورد اینکه چگونه می توانید از نظر حرفه ای پیشرفت کنید دارید، اما می توانید دلایل زیادی یا حتی بیشتر برای کوتاهی در راه رسیدن به آن اهداف پیدا کنید. خوشبختانه در حال حاضر برای رسیدن به خواسته های خود عجله ای ندارید و می توانید منتظر بمانید تا لحظه مناسب و فرصت های مطلوب رخ دهد. حالا که وقت دارید، همه گزینه های خود را در نظر بگیرید و از بین آنها بهترین را انتخاب کنید.

♋ فال روزانه تاروت برای متولدین تیرماه:

کارت کشیش اعظم

کارت کشیش اعظم: گاهی لازم است آنچه را که فکر می کنید بیان کنید، حتی اگر مطمئن باشید که آنچه می گویید مورد مخالفت دیگران قرار می گیرد. ماسکی را که برای خود درست کرده اید کنار بگذارید و باور کنید که در واقع بسیار زیباتر از آن چیزی هستید که نشان می دهید. ممکن است به نظر برسد که بهتر است احساسات خود را برای مدتی پنهان نگه دارید، اما این در واقع تنها بهانه ای برای اجتناب از مواجهه با واقعیت است و باید هر چه زودتر با ترس های خود روبرو شوید.

♌ فال روزانه تاروت برای متولدین مرداد:

نقشه ستاره

کارت ستاره: یک فعالیت اجتماعی یا یک جلسه گروهی باعث ایجاد شور و نشاط در وجود جدید شما می شود و شما را به تعیین اهداف جدید تشویق می کند. شاید این اهداف شامل تمرین استعدادهایی باشد که قبلاً نسبت به آنها بی تفاوت بودید یا احساس می کردید زمان کافی برای دنبال کردن آنها ندارید. افرادی که در این گردهمایی ها ملاقات می کنید ممکن است به شما قول همکاری بدهند و شما را تشویق به ادامه دادن کنند. بیشتر از این معطل نکن!

♍ فال روزانه تاروت برای متولدین شهریور:

کارت ملکه

کارت ملکه: امروز نمی‌خواهید زیاد صحبت کنید، اما با وجود اینکه زیاد حرف نمی‌زنید، می‌توانید تمام اتفاقاتی را که در دنیای اطرافتان می‌افتد در سکوت مدیریت و هدایت کنید و حتی دیگران را به همان سمتی که می‌خواهید هدایت کنید. وقتی متوجه می شوید که دیگران حتی متوجه نمی شوند که با آهنگ شما می رقصند، شگفت زده خواهید شد، اما شما هیچ تلاشی برای پنهان کردن این واقعیت انجام نمی دهید.

ادامه مطلب  فال حافظ ۲۶ اسفند ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید

♎ طالع بینی تاروت آینده متولدین مهر را پیش بینی می کند:

یک کارت ساختگی

کارت دودل: امروز میل شدیدی که برای انجام کارهایی که در ذهن دارید احساس می کنید به شما انگیزه می دهد تا برای رسیدن به اهدافتان سخت تلاش کنید، اما همچنان در به اشتراک گذاشتن برنامه ها و برنامه های خود با دیگران مردد هستید. فکر می‌کنید سکوت در مورد آن به شما کمک می‌کند تا زمانی که صلاح می‌دانید تغییرات لازم را ایجاد کنید و به شما انعطاف‌پذیری بیشتری می‌دهد. آنها در نهایت با دیدن نتایجی که به دست می آورید، اهداف شما را درک خواهند کرد.

♏ پیش بینی تاروت برای آینده متولدین نوامبر:

کارت مرد آویزان

کارت مرد حلق آویز شده: ممکن است فکر کنید اطلاعات لازم برای تصمیم گیری درست و آگاهانه در مورد آینده خود را ندارید، اما احتمالاً در اشتباه هستید. در واقع مشکل شما کمبود اطلاعات لازم نیست، بلکه تردیدی که در تصمیم گیری دارید ناشی از ترس از چیزهایی است که نمی دانید و عدم اعتماد به نفس. شما اطلاعات مفید زیادی دارید که به آنها توجه نمی کنید و این تلاش شما برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر، شک و تردید و دوگانگی شما را افزایش می دهد. اگر به قلب خود اعتماد کنید، متوجه خواهید شد که همه چیزهایی را که برای تصمیم گیری درست و عاقلانه نیاز دارید در اختیار دارید.

♐ طالع بینی تاروت آینده متولدین آذر را پیش بینی می کند:

نقشه عدالت

کارت عدالت: امروز درگیر بحث هایی می شوید که دیگران از شما انتظار دارند بدون دخالت در احساسات و کاملا منطقی آن ها را حل کنید. با این حال، کنترل احساسات به آن راحتی که به نظر می رسد نخواهد بود. اما جای نگرانی وجود ندارد، زیرا با دیدن صداقتی که در بیان احساسات خود دارید، دیگران نیز تشویق به نشان دادن رفتار مشابه خواهند شد.

ادامه مطلب  فال قهوه ۷ خرداد ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

♑ پیش بینی های تاروت برای آینده متولدین آن روز:

کارت عشق

کارت عاشق: امروز مسائل و تنش های حل نشده در روابط عاطفی تان برای شما و شریک زندگی تان اهمیت پیدا کرده است و احساسات سرکوب شده هر دو طرف به دنبال راه خروجی برای ظهور هستند. هر چند برخورد با این مشکلات و ناراحتی های به وجود آمده چندان خوشایند نخواهد بود، اما صحبت در مورد این مسائل و مشکلات در نهایت به حل آنها می انجامد و باعث ایجاد صمیمیت و صمیمیت بیشتر می شود.

♒ فال تاروت آینده متولدین بهمن را پیش بینی می کند:

کارت ماه

کارت ماه: امروز از پیشنهاداتی که در انجام کارها و برنامه هایتان به شما می شود استقبال خواهید کرد. امروز ذهن شما باز است و نسبت به عقاید و باورهای مختلف انعطاف بیشتری نشان می دهید. امروز اگر زمان کافی برای رسیدگی به اهداف و مشکلات شخصی خود داشته باشید، آماده خواهید بود که بقیه زمان خود را در اختیار دیگران قرار دهید و اگر می توانید کاری برای آنها انجام دهید.

♓ طالع بینی تاروت آینده متولدین ماه مارس را پیش بینی می کند:

نمودار خورشیدی

نمودار خورشید: وقتی امروز صبح از خواب بیدار می شوید، روحیه خوبی ندارید، اما پس از اولین ساعات روز، حال شما به حالت عادی باز می گردد. برای انجام مسئولیت هایی که بر عهده دارید تلاش زیادی خواهید کرد و حتی برای کارهای روزمره که چندان به شما علاقه ای ندارند انرژی زیادی صرف خواهید کرد. بهتر است انرژی گرانبهای خود را صرف کارهای بی اهمیت نکنید و انرژی خود را صرف کارهای و پروژه هایی کنید که به شما علاقه ای ندارد و نتایج بهتری برایتان به همراه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا