فال روز

فال تاروت 3 فروردین ماه | سرنوشت چه شگفتانه‌ای برایتان دارد؟


سایت کافه نیوز:

تاروت روشی برای پیش بینی و مطالعه آینده است که از کارت های تاروت استفاده می کند. هر کارت تاروت دارای نمادها، تصاویر و معانی خاصی است که برای تفسیر افکار و احساسات فردی استفاده می شود. با استفاده از تاروت، افراد می توانند سوالات خود را بپرسند و در مورد آینده و وضعیت فعلی خود پاسخ بگیرند. سعی کرده ایم تاروت خوانی های دقیقی برای پیش بینی اتفاقات فردای شما در سایت کافه نیوز ارائه کنیم:

طالع بینی تاروت فردا متولدین فروردین

کارت شما: قدرت

امروز با موقعیت یا احساسی مواجه می شوید که می طلبد صبر، انعطاف و شجاعت خود را هدایت کنید. اعتماد کنید که نیروی درونی شما برای غلبه بر هر مانعی کافی است و شما را به هر حقیقتی (یا هر کسی) راهنمایی می کند. شما آتش، اعتماد به نفس و بی باکی منحصر به فردی دارید، برج حمل – امروز از این قدرت ها استفاده کنید. آسان نخواهد بود، اما شما باید قوی و استوار بمانید. تسلیم شک و تردید به خود نشوید.

طالع بینی تاروت فردا برای متولدین اردیبهشت

نقشه شما: صفحه فنجان

با احساس الهام و انرژی، سوار آن موج شوید. برای ایده های جدید و هر الهامی که امروز احساس می کنید، باز باشید، حتی اگر چیزی باشد که هرگز انتظارش را نداشتید. این روز باعث می شود که به ندای درون خود گوش دهید و اجازه دهید شما را راهنمایی کند و آن صدا باعث می شود از منطقه راحتی خود خارج شوید. بیرون رفتن از چیزی که احساس امنیت و آشنا می کند دقیقاً نقطه قوت شما نیست، اما گوش دادن به شهود خود برای زنده کردن ایده هایتان ضروری است. ادامه دهید، حتی اگر کمی شما را بترساند.

طالع بینی تاروت فردا برای متولدین خرداد

کارت شما: Page of Wands

امروز یک روز عالی برای شروع یک سفر جدید یا شروع یک برنامه عملی برای رسیدن به یک هدف دلخواه است. اگر به دنبال فرصت های جدید فکر کرده اید، امروز زمان خوبی برای شروع خواهد بود. شما گزینه هایی دارید، لازم نیست در جایی بمانید که دیگر شما را راضی نمی کند. نیت هایی که امروز تعیین می کنید پتانسیل بالایی برای تحقق دارند. این کارت در مورد امید به آینده و همچنین چشم اندازی برای آن است.

ادامه مطلب  فال قهوه ۱۲ فروردین ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

طالع بینی تاروت فردا برای متولدین تیرماه

کارت شما: سه پنتاکل

امروز شما را ملزم می کند که یک بازیکن تیم باشید، چه در خانه، چه در محل کار و چه در مدرسه. این می تواند وسوسه انگیز باشد که افسار را به دست بگیرید و کارها را به روش خودتان انجام دهید، اما اگر می خواهید به نتایجی که می خواهید برسید، باید ایده هایی را که دیگران ارائه می دهند در نظر بگیرید. برای موفقیت، باید اجازه دهید که نقاط قوت فردی بدرخشند، نه فقط خودتان. امروز بهتر است در یک تیم کار کنید. سعی کنید درک خود را عمیق تر کنید و به نظرات دیگران باز باشید.

طالع بینی تاروت برای فردا متولدین مرداد

کارت شما: پنج گرز

لئو، امروز ممکن است کمی احساس آسیب پذیری کنید یا احتمالاً درگیری با دیگران را تجربه کنید. شاید ایده خوبی باشد که امروز سر خود را پایین نگه دارید و اگر می خواهید از هرگونه تنش جلوگیری کنید تا حد امکان از معاشرت پرهیز کنید. این روز برای شما دشوار خواهد بود که آرامش خود را حفظ کنید و بحث هایی را که در هر روز دیگری نادیده می گیرید، نادیده بگیرید. فقط تا زمانی که کمتر احساس خصومت و تهاجمی نکنید، خود را نگه دارید. وقتی وسوسه می شوید، به یاد داشته باشید که کشتن آنها با مهربانی شما را از سردرد نجات می دهد.

طالع بینی تاروت فردا برای متولدین شهریور ماه

کارت شما: هشت پنتاکل، معکوس

تو امروز با خودت کاملاً متفاوتی، باکره. شما بی انگیزه و بی تمرکز هستید و در جایی که معمولاً فداکار و کوشا هستید، حداقل تلاش می کنید. چیزی وجود دارد که شما را می خورد، یک عصبانیت یا کسادی جزئی که باعث می شود امروز اهداف خود را از دست بدهید. اجازه ندهید نارضایتی از پیشرفت خود یا یک سفر غیرخطی باعث شود احساس تسلیم شدن کنید. امروز را یک روز «استراحت» یا یک روز «سلامت روان» در نظر بگیرید و فردا دوباره به نوسان بپردازید. کمی استراحت برای شما معجزه می کند.

ادامه مطلب  فال نخود ۱۶ بهمن ماه | فال نخود شما چه چیزی را برایتان پیشگویی میکند؟

فال تاروت فردا برای متولدین مهر

کارت شما: شش پنتاکل، معکوس

ترازو امروز مراقب انگیزه های درونی دیگران باشید. ممکن است امروز شخصی سخاوتمند باشد یا به شما کمک کند، اما این ممکن است فقط به خاطر نیت شخصی او باشد. در اینجا یک پویایی قدرت نامتعادل وجود دارد، ممکن است رئیس شما از قدرت خود سوء استفاده می کند، یک دوست خودخواه یا یک شریک عاشقانه که می خواهد شما را وابسته و در دام نگه دارد. این کارت همچنین هشداری برای انصاف، اشتراک گذاری و متقابل بودن است.

تاروت خوانی فردا برای متولدین آبان

کارت شما: ده شمشیر، معکوس

عقرب، امروز پس از یک دوره سخت، فرصت احیای مجدد را خواهید داشت. این ممکن است به شکل یک فرصت، یک رابطه جدید، خرد جدید، یا قدرت و عزم تازه کشف شده باشد. روزنه ای از امید را برای شروعی جدید خواهید دید. درد دلی که از سر گذرانده‌اید، تراژدی‌ای که تجربه کرده‌اید، ناملایماتی که با آن روبرو شده‌اید مانند گذشته است. امروز متوجه خواهید شد که چقدر پیشرفت کرده اید و چقدر بیشتر می خواهید رشد کنید. هر چیزی که در انتظار شماست به شما یادآوری خواهد شد.

طالع بینی تاروت فردا برای متولدین آبان

کارت شما: ده پنتاکل

همه چیز برای تو عالی پیش می رود، سگ. در کاری که می خواهید انجام دهید احساس ثبات و موفقیت می کنید. یک هدف در چشم بود و شما خیلی تلاش کردید تا نتیجه ملموس شد. شما در حال ساختن یک پایه محکم برای آینده خود هستید، پس امروز استراحت کنید و از ثمره کار خود لذت ببرید. خودت را جشن بگیر! به یک ساعت شاد بعد از کار بروید، خودتان را با یک وعده غذایی خوب پذیرایی کنید، یک قرار مو بگذارید، به خرید بروید! شما سزاوار آن هستید.

طالع بینی تاروت فردا برای متولدین آذر

ادامه مطلب  فال قهوه ۳ اردیبهشت ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

کارت شما: چهار فنجان

برج جدی، امروز شما احساس دلسردی و بی انگیزگی و احتمالاً ناامیدی می کنید. شما عمیقاً در درون نگری هستید، اما فقط روی جنبه های منفی تمرکز می کنید. شما اجازه می‌دهید شکست‌های کنونی باعث شود فراموش کنید تا کجا پیش رفته‌اید. شما آنقدر به موفقیت عادت کرده اید که اجازه می دهید این دوره رکود باعث از دست دادن تمرکز شما شود. سعی کنید کمی از ذهن خود خارج شوید تا خود را مجدداً متمرکز کرده و زمین گیر کنید. کمی استراحت کنید و امکانات جدید را تصور کنید. ممکن است همه چیز دقیقاً طبق برنامه پیش نرود، اما اگر به تلاش خود ادامه دهید، چیزهای زیادی در انتظار شما هستند.

طالع بینی تاروت فردا برای متولدین باخمن

کارت شما: ملکه، روبرو

شما یا خلاقانه مسدود شده اید یا انگار چیزی برای دادن ندارید. شما امروز فاقد اراده هستید، دلو. انجام بسیاری از کارها برای شما دشوار خواهد بود. این را نشانه‌ای در نظر بگیرید که ممکن است تلاش‌های خود را در مکان‌های نامناسبی قرار دهید یا با دیگران زیاده روی کنید. شما باید از این روز برای پر کردن فنجان خود استفاده کنید. زمانی را صرف انجام کاری کنید که به شما احساس شادی یا آرامش می دهد. یک کتاب از لیست TBR خود بخوانید، مدتی را در طبیعت بگذرانید، یک فیلم آرامش بخش تماشا کنید. به این فکر کنید که واقعاً چه چیزی به شما احساس رضایت می دهد.

طالع بینی تاروت فردا برای متولدین اسفند

کارت شما: هفت شمشیر

امروز هوشیار باش، ماهی ها، و در اعتقاداتت محکم بمان. ممکن است شخصی سعی کند شما را فریب دهد یا دستکاری کند. اجازه ندهید کسی نظر شما را تغییر دهد یا آنچه را که نیاز دارید داشته باشد. این فرد امیدوار است که شما را برای منافع خودخواهانه خود فریب دهد و بدون توجه از آن فرار کند. در زندگی شخصی و حرفه ای مراقب کمر خود باشید. رئیس خود را نزدیک نگه دارید زیرا همکاران ممکن است سعی کنند شما را بدگویی کنند یا تضعیف کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا