فال روز

فال حافظ ۱۰ اردیبهشت ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

فروردین ماهی جان… به خاطر کردار و گفتارت از عزیزت فاصله گرفتی و دور از او زندگی کردی. ناامید و نگران نباشید که هر دور یک روز به پایان می رسد و شما به محبوب خود خواهید رسید. اگر می خواهید به خواسته قلبی خود برسید، افکار و باورهای ناامید کننده را کنار بگذارید و همیشه به آینده نگاه کنید. به نیازمندان آرامش و رحمت عطا کن.

اون صورت کامل که بعد از حمام باقی مونده

چه اشتباهی دید که به بیراهه رفت؟

منو از چشم دنیا ببین

هیچ کس نمی داند چه اتفاقی افتاده است

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی جان… اندیشیدن به گذشته شادت می کند. روزهایی که آزاد بودی و به هر کجا که می خواستی سفر می کردی. درد زیادی را در دل خود نگه می دارید و به یک همراه نیاز دارید. اعتماد به نفس خود را افزایش دهید، باید قلبی قوی داشته باشید. توصیه بزرگان می تواند موثر باشد و راه را برای چیزها باز کند، پس به آنها گوش دهید. تو آدم خوبی هستی و همه چیزهای خوب در دل و جانت حک شده و تا آخر عمر با نام نیک زندگی خواهی کرد.

با تبلیغ موفق باشید

من هم دلم را به باد خواهم داد، هر چه باد باشد

به نقطه مقابل خودم رسیدم

برق روشن هر شب و باد هر صبح

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

جندار ماهی جان… روزگار سختی رو به پایان است و روزهای درخشان شادی در پیش است. این جایزه به این دلیل است که شما رنج و سختی را تحمل کرده اید و استقامت خود را نشان داده اید. اگر می خواهید به وصل یار برسید، باید تمام سختی های راه را تحمل کنید و با ناهمواری هایش این کار را انجام دهید. زمان شکست به زودی می گذرد به شرطی که صبور باشید و امید خود را از دست ندهید و به حرکت و تلاش ادامه دهید. در تحقق ایده هایی که در سر دارید تردید نکنید، زیرا سود و زیان دو روی سکه تجارت هستند.

ادامه مطلب  فال تاروت ۳ اسفند ماه | سرنوشت چه شگفتانه‌ای برایتان دارد؟

شب وصل می شود و نامه هجر می گذرد

سلام حتی قبل از دهه فجر

در عشق ثابت قدم باش

اگر اینطور نباشد، کار بیهوده ای است

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

تیر ماهی جان… با اینکه عمرت داره می گذره و هیچ وقت به آینده ات فکر نکردی و همیشه با اتفاقات دست و پنجه نرم می کردی، اما از این به بعد تصمیم گرفتی آدم دیگری بشی. پس کاری کن که آیندگان به خوبی از تو یاد کنند. کار امروز را به فردا موکول نکنید. هیچ کس نمی داند چه رویدادی در انتظار او است، تلاش و تلاش در زمان حال عاقلانه ترین کار ممکن است. توبه و توبه مورد قبول خداوند قرار می گیرد، به سوی او بازگرد تا درهای رحمت خود را به روی تو بگشاید. کینه را کنار بگذارید و ببخشید.

ای خرم، از فوو، بستر لاله عمر

دوباره بهار زندگی بی گل شد

از ساعت سرشک چو باران می بارد

باشد که غم شما در روزهای زندگی کاهش یابد

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

مرداد ماهی جان… تو انسان بافرهنگ و کاملی هستی و تعصبات خشک در افکارت جایی ندارد. خود را از دوروی و ریا رها کنید. با مردم با صداقت و درستکاری رفتار کنید. غرور و تکبر شما را موفق نمی کند، پس از آنها دوری کنید. دنیا ارزش حرص خوردن را ندارد، پس از فرصت ها برای شادی و رضایت استفاده کنید. انتقاد پذیر باشید و اشتباهات خود را بپذیرید، به زودی به هدف خود خواهید رسید. خدا را شکر کن و به نیازمندان کمک کن.

صوفی گلی می کند و خار می دهد

وین زهد خشک را به می دلپذیر تبدیل می کند

تامات و شتا در آهنگ چنگ نا

تسبیح و تیلسان به می و میگسار بخش

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

شهریور ماهی جان… چیزی را از دست دادی و از مردم بدبختی زیادی دیدی، حالا خیلی غمگینی، اما غمگین بودن و حسرت از دست دادنت هیچ فایده ای ندارد. بهتر است دوباره تلاش کنید و راه های بیشتری را برای جبران این کمبود امتحان کنید. دشمنان شما به زودی به سزای اعمالشان خواهند رسید. کارها را خیلی سخت نگیرید چون به جایی نخواهید رسید. اگر می خواهید از سختی های دنیا دوری کنید، به یاد داشته باشید که به قول خود عمل کنید و خوب صحبت کنید. حامی وعده های پوچ به دیگران. بپذیرید که زندگی همیشه شاد نخواهد بود و همیشه خودخواه خواهید بود.

ما شانس خود را در این شهر امتحان کردیم

ادامه مطلب  فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا ۲۸ خرداد ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

باید لباس هایت را از این ورطه بیرون بیاوری

گاز گرفتن دستم و آه کشیدن تمام شده است

بدن برهنه ام را آتش زدم

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

مهر ماهی جان… دل مهربونی و گفتاری شیوا. سختی های زیادی را متحمل شدی و فراق ها و هجرت های زیادی را متحمل شدی. درد غیبت تو را از همه چیز فرسوده و توان و قدرتت را ربوده، اما امیدت را نیز از دست داده است. اگر واقعاً به هدف خود ایمان دارید، صبور باشید و از مطالبه دست بردارید. همه غم ها و شکست ها پایانی جز شادی ندارند. این روزها می گذرد و روزهای خوشی می آید، آن وقت به خودت افتخار می کنی که مسیر رسیدن به هدفت را با قدرت و پشتکار و اشتیاق طی کرده ای.

هیچ زبان خامه ای برای بیان جدایی وجود ندارد

در غیر این صورت ماجرای جدایی را با شما توضیح خواهم داد

منتظر امید به زندگی من نباش که به امید ارتباط بستگی دارد

به آخر رسید و تا لحظه جدایی نیامد

فال روزانه متولدین آبان ماه

آبان، حوت… شما از عزیزتان دور هستید و روزها را در انتظار رسیدن او به شما می گذرانید. با تلاش و دعا به هدف خود در پیشگاه خداوند خواهید رسید. اگرچه ممکن است دیر شده باشد، ناامید نشوید. آنچه خدا بخواهد انجام خواهد شد. برای رسیدن به نتیجه راه های مختلفی را امتحان کنید. تو فطرت پاکی داری و عشق در تار و پود وجودت تنیده شده است. به سخنان منفی مذهبی ها و منافقین توجه نکنید، خداوند گناهان عاشقان را ببخشد. از کسانی که روح خوب دارند کمک و راهنمایی بخواهید. اگر فکر می کنید هدفتان از طریق سفر محقق می شود، برای رسیدن به هدف خود از شهر و کشور خود خارج شوید.

به پیشخدمت هایی که آماده خدمت به من هستند برگرد

مشتاق خدمت و دعا برای دولتم

زان که فضل جام شادی توست

تو در کمال تعجب از تاریکی بیرون آمدی

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

آذر ماهی جان… سال هاست که برای رسیدن به هدفی تلاش می کنید و در راه رسیدن به هدف با سختی ها و مشکلات زیادی روبرو هستید که غلبه بر آنها غیر ممکن نیست. مشکلات بر خلاف میل و اشتیاق قوی شما بسیار کوچک هستند، اگر از مشکلات نترسید و ناامید نشوید به هدف خود خواهید رسید. گاهی احساس می کنید سرعت حرکتتان به سمت هدف کند است، اما راهش این است که آهسته و پیوسته بروید، به حرکت ادامه دهید و در نهایت به هدفتان خواهید رسید. در این راه برای داشتن آرامش به خدا توکل کنید.

نقش شما را در کارگاه تصور کردم

ادامه مطلب  فال تاروت ۱ خرداد ماه | سرنوشت چه شگفتانه‌ای برایتان دارد؟

من آن را به شکل شما ندیدم و نشنیدم

اگر چه در درخواست شما باد شمال مترادف است

من به قد تو نرسیدم

فال روزانه حافظ متولدین آذر

د ماهی جان… در مسیر دوستی وقت و انرژی گذاشتی و به کمک دوستان و آشنایان امیدوار بودی، اما اکنون متوجه شده ای که در انتخاب اطرافیانت اشتباه کرده ای، کسانی که به عنوان یاور به آنها اعتماد کرده ای. در مسیر زندگی بهتر نبود از این اشتباه درس بگیرید، از این پس به توانایی های خود تکیه کنید و با افزایش توجه و مراقبه دوباره شروع کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. گرچه اتفاقات تلخی افتاده است، اما در شأن و شخصیت شما نیست که با دیگران به دعوا و دعوا و داد و بیداد بپردازید; احترام به بزرگترها هم لازم است. در حوزه مسائل عاطفی با دقت قدم بردارید تا دچار عشق یک طرفه نشوید.

ما از دوستان کمک گرفتیم

آنچه ما فکر می کردیم اشتباه بود

درخت دوستی را به چه کسی خواهد داد؟

اخیرا رفتیم و یک تخم گذاشتیم

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

بهمن ماهی جان… منتظر خبر و اطلاعات عزیز از طریق رسانه هستید، بالاخره خبرهای خوب می رسد، نگران نباشید اگر کمی دیر شد. دوستان و افراد اطراف خود را گرامی بدارید زیرا می توانید به آنها اعتماد کنید و آنها را به راز قلب خود تبدیل کنید. کسی به کمک شما نیاز دارد و از شما مراقبت می کند. از او سیر نشوید، زیرا بخشش شما در جای دیگری نتیجه خواهد داد. خداوند حتی برای کوچکترین مهربانی به بندگانش به شما پاداش خواهد داد. زندگی خود را سخت نگیرید و دست از ریا بردارید.

ای پیک واقعی خبر دوستمان را بگو

موقعیت گل بلبل را بگویید

ما اسرار سکوت هستیم، ما غمگینیم

با یک دوست آشنا صحبت کنید

فال روزانه حافظ متولدین اسفند

اسفند ماهی جان… به تو این فرصت داده شده که از زیبایی های زندگی لذت ببری، شاد باشی و از دنیا دور شوی. زیبایی طبیعت زودگذر است، سفر کنید و طبیعت را کشف کنید. غم و اندوه را کنار بگذارید و به آنچه دارید راضی باشید. ثروت اندوزی پایانی ندارد، قناعت بزرگترین ثروت انسان است. اگر در حال حاضر شکست را تجربه می کنید، ناراحت و ناامید نشوید. روزگار فراز و نشیب های زیادی دارد. پایان شب ناامیدی صبح پیروزی است. فرصت ها را غنیمت بشمارید و از آنها به نفع خود استفاده کنید.

باد نوروزی از کوی یار می وزد

از این باد کمک بخواه تا چراغ دل را روشن کند

اگر گل کوچکی داری برای خدا خرج کن

که خطاهای سودا زراندوزی را به کارون داد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا