فال روز

فال حافظ ۱۰ فروردین ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

اجازه دهید اردیبهشت ماه … رقبای شما با ورود از در عشق می خواهند شما را تحقیر کنند، پس مراقب باشید و فریب آنها را نخورید. سفری کوتاه و خوش در پیش دارید. سفری که می تواند چیزهای زیادی را در کار شما باز کند. در آینده نزدیک به آرزوی قلبی خود خواهید رسید، پس در این زمان خدای بزرگ را فراموش نکنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی جان… به خواب هایی که در ذهنت تصور کرده ای فکر کن. به گذشته فکر نکنید و همیشه آینده ای را که در پیش دارید تصور کنید. اساس زندگی شما ریا و نفاق است. زنجیر به پاهایت را باز کن و از نعمت های خدا بهره مند شو زیرا این دنیا دو روز بیشتر نمی ماند. در زندگی معتدل باشید تا از آن لذت ببرید.

کاخ امل پایه ای سخت و ضعیف است

باد را بیاور که اساس زندگی در باد است

بنده او هستم که زیر چرخ صدمه ببیند

شما آزادید که به هر رنگی تعلق داشته باشید

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

خرداد ماهی جان… هر چه در این دنیا به سر ما بیاید خواست خداست. از توجه به این امر غافل نشوید و در تغییر اراده خداوند بیهوده تلاش نکنید. حتی اگر اتفاقات مشکل ساز به نظر می رسند، آنها را به فال نیک بگیرید و به جنبه های مثبت آنها توجه کنید. درد برخورد با ائمه را فراموش نکنید زیرا در این مرحله از زندگی شما هر فایده ای که می بینید از راهنمایی آنهاست. قلب و روح خود را به آنها بیاورید تا آرام شوند. در این حالت به هدفتان می رسید و سرنوشتتان به خیر می شود و غم دوری از عزیزانتان را احساس نمی کنید و از آتش روح نیز در امان خواهید بود.

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست

ادامه مطلب  فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا ۲۶ اردیبهشت ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

که هر اتفاقی برای ما بیفتد، ارادت اوست

دوستی مثل خودم ندیدم هرچند از اردیبهشت و مهر است

آینه ها را جلوی رخ دوست گذاشتم

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

تیر ماهی جان… برای رسیدن به هدفت آرزویی در دل داری و با اینکه امروز حال خوبی نداری، فال تو فال شادی است. صبور باش، همه می دانند که چقدر برای رسیدن به هدفت صبر کرده ای، اما بالاخره روزی این انتظار به پایان می رسد و به هدف دلخواهت می رسی. خصوصی و عمومی نباشید. شما ظرفیت زیادی برای کار دارید و این باعث می شود به هدف خود برسید و خستگی را از بین ببرید.

ماه من این هفته تمام شد و از نظر من یک سال گذشت

هجران شما از کجا می دانید مشکل فعلی چیست؟

مردم لطف چهره او را در چهره او دیدند

عکس را دید و فکر کرد خالی است

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

مرداد ماهی جان… صبوری و تحمل تو در برابر شکست ها و شکست های گذشته، گفتن آسان و عمل کردن سخت است، همه می توانند متظاهر و مغرور باشند اما همه واقعاً لایق دل نیستند. گول ظاهر را نخورید و بر اساس آنچه می بینید تصمیم بگیرید. مراقب افرادی باشید که سعی در کلاهبرداری از شما دارند. آنها بسیار باهوش تر از شما هستند. توصیه های فرد کناری خود را بپذیرید و دست او را رد نکنید. اگر از کمک او استفاده کنید، به موفقیت بزرگی دست خواهید یافت.

نه، آن که صورت سرخ دارد عشق را می شناسد

نه، کسی که آینه می‌سازد، مانع می‌داند

نه کسی که سرش را کج کند و سریع بنشیند

کلاه سر گذاشتن و آیین عبادت را می داند

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

شهریور ماهی جان… آغوشت را روی هم گذاشته ای و منتظر اقبال به سوی تو هستی. هرگز شنیده نشده که کسی اینطور خوشحال شود، کمی تلاش و تلاش می خواهد تا لطف خدا شامل حال شما باشد. به آینده امیدوار باشید، برای انجام کارها شک و تردید را از دل خود دور کنید. با هوش خود می توانید از موقعیت ها به خوبی استفاده کنید. امید و توکل به خدا رمز موفقیت شماست که با آنها می توانید غم و ناراحتی را از خود دور کنید. ابرهای رحمت به سوی تو می آید و به زودی باران برکت بر تو خواهد بارید.

چرا چمن من علف نمی خواهد؟

همدم گل نمی شود، مایع منی را به یاد نمی آورد

از او شکایت کردم و پشیمان شدم

ادامه مطلب  فال سلامت ۲۱ فروردین ماه | پیشگویی های جالب از اوضاع سلامت فردای خود را بخوانید

گفت آن سیاه پوست کج و کوله به من گوش نمی دهد

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

مهر ماهی جان… معلومه شکست خوردی و مستاصل شدی دلت خون میاد و اوضاع بر وفق مرادت نیست. بدانید که این وضعیت همیشگی نیست و روزی روی خوب خود را به شما نشان خواهد داد. منصف و صادق باشید و دوستان خود را به راحتی از دست بدهید. اگر فردی که دوستش دارید نسبت به شما سرد رفتار می کند، ناامید نشوید زیرا در اعماق وجود او به شما فکر می کند و به شما اهمیت می دهد. هرگز عشق و محبت را با پول و کالای دنیوی مبادله نکنید زیرا ارزش عشق بسیار بالاتر است و اگر آن را بفروشید ضرر خواهید کرد. برای تشخیص حق از باطل با بزرگان و خردمندان مشورت کنید.

داشت حمام میکرد و صورتش قرمز شده بود

چقدر دل غمگین سوخته

رسم عاشق شدن و مسیر آشوب شهری

این لباسی بود که به شکل او دوخته شده بود

فال روزانه متولدین آبان ماه

آبان ماهی جان… شما فردی هستید که در زندگی خود به رضایت رسیده اید و دغدغه دنیوی ندارید. راضی بودن یکی از بهترین ویژگی های انسانی است. اگر وضعیت فعلی خواسته های شما را برآورده نمی کند، ناامید نشوید. زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد. گنج بدون رنج به دست نمی آید. دوستان قدیمی پیدا کنید و با آنها مهربانانه رفتار کنید. اگر از کسی درخواستی دارید، حرمت و شخصیت خود را حفظ کنید و کمی صبر کنید تا درخواست شما را برآورده کند. امید و توکل به خدا.

قسم به عظمت شاه شجاع

در مورد ثروت و قدرت با کسی بحثی نیست

شراب خانگی من برای آواز خواندن کافی است

دشمن از راه رسید دوست من توبه کن و خداحافظی کن

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

آذر ماهی جان… با خودت عهد بسته ای و تا ابد به آن وفادار هستی. عده ای قصد دارند شما را از تصمیمی که گرفته اید منصرف کنند، اما شما به راه خود ادامه می دهید و سنگ هایی که به پای شما پرتاب می شود را بردارید. شما خدا را دارید و هر که خدا را دارد از هیچ حجتی نمی ترسد. این را هم بدانید که اگر در این راه به دروغ و ریا متوسل شوید به هدف نمی رسید. مرد روشن فکری که خیر و خوبی تو را می خواهد، تو را نصیحت می کند و راه و چاه را به تو نشان می دهد. گوش کن تا زودتر موفق بشی زندگی شاد در کنار اعضای خانواده را نمی توان با هیچ خوشبختی دیگری مقایسه کرد، پس خدا را به خاطر این نعمت شکر کنید.

ادامه مطلب  فال انبیا 25 اسفندماه | فال انبیای شما چه خبر خوشی برایتان دارد؟

من با جانان عهدی دارم که تا آخر عمر در بدنم است

من عاشق هواداران کویش هستم

آرامش تنهایی را از این شمع خواهم جست

من از این ماه ختنه چشم روشن و نور در دلم دارم

فال روزانه حافظ متولدین آذر

دی ماهی جان… تو فردی متواضع و متواضع هستی، زرق و برق و تکبر را دور از شأن خود می دانی، به همین دلیل همه به تو توجه می کنند و برایت آرزوی خیر می کنند. اما تواضع هم حدی دارد; خودتان را دست کم نگیرید. شما می توانید مانند دیگران کارهای بزرگ انجام دهید و به مقام بالایی برسید. کمی تلاش و امید می خواهد. نماز و ایمان را فراموش نکنید. زمانی به دوست و نیازهای خود خواهید رسید که تمام تلاش خود را صرف آن کنید. اگر مجبور به سفر هستید، این کار را انجام دهید. یک هدیه گرانبها در انتظار شماست.

من که به خاطر اثیر می گذرم

تو به تاج من لطف می کنی

بنده عزیز به من بگو چه آموختی

که هرگز این سوء ظن را با رقبای شما در میان نخواهم کرد

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

بهمن ماهی جان… تو دلت یک نیاز داری و آرزوی رسیدن به آن؛ برای حل مشکلات از دوستان نزدیک خود کمک بگیرید و در مورد کار خود صحبت کنید، حتی اگر می ترسید آنها به سینه شما دست بزنند. خوش اخلاقی و رفتارت، آبروی تو را صد برابر کرد. از شر شیطان به خدا پناه ببرید که راه پیشرفت به روی شما باز است. هیچ تاخیری مجاز نیست؛ بسم الله بگو و در راه آخرت قدم بردارید و از یاد خدا غافل نشوید. با انجام کار خیر، روی نامه اعمال خود آب بریزید تا گناهان آن شسته شود.

خط عذرخواهی از دوستی که ماهش را دزدید

هیچ راهی برای خروج از آن وجود ندارد

پیشانی دوست گوشه مذبح حکومت است

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

اسفند ماهی جان… تو قصد کار تازه ای داری محکم و با ایمان قدم بگذار و از یاد خدا غافل نشو. قلب خود را از نفرت پاک کنید، صادق باشید و از روی هوس تصمیم نگیرید. از مشکلات نترسید. تلاش برای رسیدن به هدف را فراموش نکنید.

رفتم حموم و خواب آلود بودم

خرقه و فرش تردامن آغشته به شراب

بیا، متاسفم، تو را می فروشم

گفت بیدار شو راه خواب آلود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا