فال روز

فال حافظ ۱۶ فروردین ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

فروردین ماه دل من به یاری بندگان عالم است که فقط خدا می تواند حاجت شما را برآورده کند. در راه رسیدن به هدفت از یاد خدا غافل نشو. استفاده از عقل و ایمان به طور همزمان می تواند نقش مهمی در پیشرفت زندگی شما داشته باشد. پس از هر دو بهره ببرید.

صوفی رازی را از پارتو می دانست

گوهر هر کس توانایی دانستن این است

امتیاز مجموعه گل سحر کافی است

هر کسی که یک برگه را می خواند معنی آن را نمی دانست

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی جان… در راه رسیدن به هدف با مشکلات و مشکلاتی روبه رو می شوید فردی که از ته دل دوستش دارید از شما دور می شود و به شدت افسرده و غمگین می شوید. اما با ایمان به خدا و صبر می توانید این غم را از بین ببرید و این جدایی را تحمل کنید. عشق و محبت مشکل شما را حل می کند. شما موهبت های زیادی دارید که باید به آنها تکیه کنید و با کمک آنها بر مشکلات غلبه کنید. شاید این روزها غمگین باشید، اما فکر نکنید حالا که دنیا به پایان رسیده، اتفاقات خوشایند زیادی در آینده در انتظار شماست که دل مرده شما را زنده کند. امید به رحمت خدا.

آن چوپان سیاهی که دنیا با او شیرین است

چشمانم مثل لبخند است، قلبم با اوست

گرچه دهان پادشاهان شیرین است، اما

او سلیمان زمان است که با او مهر است

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

خرداد ماهی جان… مردی که تنهاست، حتی اگر همه خوشبختی در اختیارش باشد، خوشبخت نیست. همیشه بدانید که شخصیت شما مهمتر از چهره شماست، پس فقط به ظاهر تکیه نکنید، شخصیت و اعمال خود را در نظر بگیرید. هیچ انسانی کامل نیست. شما در حال تلاش برای حل مشکلات خود هستید. در انتخاب خود بسیار مراقب باشید زیرا تشخیص درست از نادرست به عهده شماست.

ادامه مطلب  فال ابجد روز ۱۸ بهمن ماه | فال ابجد شخصی و دقیق شما برای پیش بینی اتفاقات فردا

گل بدون صورت دوست خوبی نیست

بهار بدون باد خوب نیست

سمت چمن و طواف بستان

بهانه ای نیست

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

تیر ماهی جان… تو در عشق آنقدر پیشرفت کردی که هیچکس با تو برابری نمی کند و تجربه عشق برای همه نیست. لبخند همه را زیبا می کند، اما بدانید که همه چیز را نمی توان شوخی یا دست کم گرفت. از مسخره کردن دیگران دست بردارید زیرا ممکن است دل مردم را بشکنید. با کنایه صحبت نکنید و به وضعیت آشفته مردم نخندید. شاید یک بار گرفتار شدی و دیگران به تو خندیدند. اگر این چیزها را رها کنید، مردم همیشه شما را خواهند پذیرفت. زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد. سفر در زمان حال خوب است، به شرطی که محتاطانه و معقول رفتار کنید.

ای پسته به حدیث قند خندیدی

می خواهم از خدا تشکر کنم

توبی به اندازه شما نیست

بگذارید داستانی را برایتان تعریف کنم که گویای آن است

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

مرداد ماهی جان… خیلی چیزها تو دلت هست که نمیتونی به کسی بگی. غم عشق بر دلت سنگینی می کند و گاهی اشک در چشمانت جاری می شود. تو به سوی معشوقت می روی، اما او صدای تو را نمی شنود و از تو روی برمی گرداند. شما از بی تفاوتی و بی تفاوتی بسیار ناامید هستید، اما دیگران نیز دلایل خود را دارند. تمام تلاشت را کردی، حالا خودت را بسپار به دست خدا. شما قلبی پاک و مهربان دارید و این به پیشرفت شما کمک می کند. اگر به خدا توکل کنی و با نیت خالص و صادقانه خواسته قلبی خود را از خدا بخواهی، به خواسته قلبی خود می رسی.

با دیدن خون دل همه به سوی ما می رود

چه بگویم، چه بر سر ما خواهد آمد

در قفسه سینه هوا دراز می کشیم

به باد اگر رود دل ما به هوا برود

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

شهریور ماهی جان… اگر می خواهی به عنوان یک فرد خوب شناخته شوی و مورد احترام و محبوبیت همه قرار بگیری، ریا و تکبر را از زندگی خود دور کن. مقام کمک به نیازمندان و نیکی به دیگران نزد خداوند از زهد عبادت برای خودنمایی بالاتر است، پس نیکی کنید و به مستمندان کمک کنید. این گوهر درونی افراد است که باعث تعالی و پیشرفت آنها در زندگی می شود، پس درون خود و اعمال گذشته خود را مرور کنید، می توانید از برخی اعمال خود درس بگیرید و برای اعمال آینده خود تجربه کسب کنید. فرصت را از دست ندهید و وقت خود را تلف نکنید. احساس عشق در قلب خود و شخصی که دوستش دارید در نهایت باعث شادی قلب شما خواهد شد.

ادامه مطلب  فال روزانه ۶ فروردین ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

هر چند این کلمه برای واعظ شهر آسان نیست

تا ریا نشود و سالوس مسلمان نشود

رندی همچنین کرم ها را آموزش می دهد که آنقدرها هم هنر نیست

حیوانی که مشروب نخورد مرد نمی شود

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

مهر ماهی جان… منتظر خبرهایی هستم که به زودی از آنها مطلع خواهید شد. سپاسگزار این خبر، نزد خدا برو و او را عبادت کن. با تلاش و کوشش بلندترین قله ها فتح می شود و انجام هر کار سختی در دنیا با اراده قوی بسیار آسان می شود. پس شما هم برای رسیدن به خواسته هایتان سخت تلاش می کنید. مال زیادی به دست می آوری، مقداری از آن را در راه خدا به نیازمندان خرج کن زیرا غم را از دلت می زداید. حالا که روزهای خوشی شروع شده است، دوستان قدیمی خود را فراموش نکنید، آنها را با هدیه دادن هر از گاهی به آنها خشنود کنید، این کار دوستی شما را تقویت می کند، باعث می شود آنها به خوبی از شما یاد کنند و شما را محبوب قلب خود کنند. شک و تردید را کنار بگذارید، صبور باشید تا غم را از بین ببرید و شادی جایگزین آن شود.

او در ترک خانه جانان تردید دارد

به معشوق بی عاطفه نمی گوید

ممنون که مثل گل شکوفا شدی

نفس سپیده دم آخر

فال روزانه متولدین آبان ماه

آبان ماهی جان… احساس می کنی فرصت و زمان هدر می رود و هنوز پتانسیل خود را نشان ندادی. برای ادامه دادن بهتر است به قلب خود رجوع کنید و ببینید دلتان چه می گوید. البته راه رسیدن به هدف بسیار طولانی است، پس باید صبور باشید. شما نمی توانید به تنهایی از پس مشکلات برآیید. برای رهایی از تنهایی با دوستان و بزرگترها مشورت کنید. قدر اطرافیان خود را بدانید. آنها با دلسوزی به شما فکر می کنند.

تو مثل صبحی و من در سحر شمعی تنهام

لبخند بزن تا بفهمی من همان آدم هستم

چون دلم برای رگه سرکش تو داغ است

میدان بنفشه طوری باشد که من بگذرم

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

آذر ماهی جان… راه سخت و سختی در پیش دارید، قدر فرصت ها و لحظات طلایی زندگیتان را بدانید، آن فرصت ها برنمی گردد و اگر دیر اقدام کنید، فقط پشیمانی و پشیمانی خواهید داشت. به این ترتیب به احساسات خود رها شوید و به عقل و خرد خود تکیه کنید. هرگز از پرسیدن سوال خجالت نکشید. از دوستان خیر خود کمک بخواهید و با آنها مشورت کنید. به خدا توکل کن تا خیالت راحت باشه. به جای اینکه خواسته های خود را به همه و هرکسی عرضه کنید، از خدای مهربان بخواهید.

ادامه مطلب  فال سلامت ۷ خرداد ماه | پیشگویی های جالب از اوضاع سلامت فردای خود را بخوانید

برخیز و به سوی خرابه های خرقه صوفی برو

بریم بازار خرافات

فال روزانه حافظ متولدین آذر

د ماهی جان…از خوبی هایی که به دوستانت کردی هیچی نگرفتی. شاید اطرافیان قدر شما را ندانسته باشند، اما ثواب و ثواب کارهایی که در راه خدا انجام داده اید راه به جایی نمی برد و برای شما محفوظ می ماند. چشم و دلت را پاکیزه نگاه دار که سفر پر برکتی را آغاز می کنی. گنج گمشده خود را در این سفر خواهید یافت و در این سفر درس عشق را خواهید آموخت. به ملاقات افراد عاقل و باهوش بروید تا از آنها فضل و دانش بگیرید.

گفتی برای تماشای ماه نو بیرون رفتی

ننگ بر ماه آبروان

این یک عمر است که دلت در دست اسیران ماست

از محافظت از دوستان خود غافل نشوید

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

بهمن ماهی جان… عاشق یکی شده ای که چندان به تو وابسته نیست و برای رسیدن به او دست به هر کاری زده ای. ولش کن، از لحظه لحظه زندگیت لذت ببر و از اتفاقات مثبت قدردانی کن، زندگی خیلی کوتاهه. شما دوستانی دارید که همراهی آنها برای شما خیر و برکت به همراه دارد، برای همراهی شما ارزش قائل هستند و برای زندگی آنها دعا می کنند. تنها کسی که از قید و بند امور دنیوی رها شده باشد می تواند در نزد خداوند به مقام و منزلت والایی دست یابد. اگر از دوستان دور هستید، صبر یک حرفه است.

سلیمی منزه هالت بالعراقی

العقی من نوا ما العقی

افسوس سروان یار خانه

الی رکبانکم تل استیاگی

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

اسفند ماهی جان… گره از مشکلاتت به دست کسی که مورد تهمت بدخواهان و بدخواهان قرار می گیرد، باز می شود، بهتر است به جای آه و سوگواری با او صحبت کنی. در تصمیم گیری های خود عجله نکنید و مراقب اعمال خود باشید. پرتاب مداوم آب فقط باعث پشیمانی شما می شود. به کسانی که به شما نیاز دارند کمک کنید و از آنها مراقبت کنید تا در زمان نیاز احساس تنهایی نکنید.

شما تحمل کشتن ما را ندارید

سود و سرمایه را بسوزانید و پنهان نکنید

کسانی که رنج می برند هیچ سمی ندارند

نگذارید نیت این مردم اشتباه باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا