فال روز

فال حافظ ۱۸ اردیبهشت ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. فال حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 1 حافظ

الا یا ایها الساکی در خانه ها و رمان ها

که در ابتدا عشق را آسان کرد، اما دردسر افتاد

دهان به بوی خوش صبا زن باز کن

چه خونی به دل موهای سیاهش ریخت

فروردین ماهی عزیز… تو دل پاکی داری و نیتت همیشه خیر است. آنها منافقانی هستند که با پرتاب سنگ مانع حرکت شما می شوند. شما از ریاکاری اطرافیان رنج می برید و به این فکر می کنید که چگونه با فریبکاران اطراف خود برخورد کنید. شفای این افراد تنها از دست خداوند امکان پذیر است پس به جای غمگینی در انتخاب دوستان و همراهان تجدید نظر کنید. صبر کلید حل همه مشکلات است، شما با کمی فکر می توانید کار خود را به خوبی انجام دهید. خود را از ناامیدی رها کنید و به لطف خداوند امیدوار باشید. اگر چه به دلیل دوری دوستتان (یا هدفتان) کم خواب و بی قرار هستید، اما برای رسیدن به اهدافتان سخت تلاش کنید زیرا روز رابطه خیلی نزدیک است.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 92 حافظ

عزیزم داری خوب میشی ولی میمیری

خوشحال باش که قبل از رعنا میمیری

گفتی وقتی قراره بمیری واسه چی عجله داری؟

اگه خوب بپرسی قبل از اینکه بپرسی میرم

اردیبهشت ماه های عزیز… تغییرات عظیمی در زندگی خود به وجود خواهید آورد که هم مادی و هم معنوی است. به زودی از جایی به جای دیگر حرکت خواهید کرد. حرکت سخت است، اما نتیجه آرامش شماست. افکار و خواسته هایی را که در سر دارید برآورده کنید و از اینجا به بعد همه چیز خوب خواهد بود. ثروتی به دست می آورید اما در عین حال کسی را از دست خواهید داد زیرا به عهد خود عمل نکردید.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 118 حافظ

او که جام را در دست دارد

سلطانی دائماً ترافیک دارد

آبی که خضر حیات از او یافت

در مدرسه جو که یک لیوان دارد

کرد ماهی عزیز… عقل بزرگترین هدیه خداوند به بشریت است که با استفاده از آن می توان به موفقیت دست یافت. آن که با دلی پاک و چشمان پر امید به سوی خدا می رود، ناامید برنمی گردد، پس ایمان خود را به او تقویت کنید و از خداوند کمک بخواهید. شما منتظر اخباری از یک عزیز هستید و به زودی به آنچه می خواهید خواهید رسید. شما رقبا و مخالفان زیادی دارید که به دنبال شکست شما هستند، پس سعی کنید کبر و ریا را از خود دور کنید و به دوستان واقعی بپیوندید.

ادامه مطلب  فال قهوه ۱۶ اسفند ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره ۲۱۷ حافظ

مسلمانان من وقتی دهلی بود

که مشکلی در آن وجود دارد

داشتم در گرداب غم فرو می رفتم

امید یک تفریحگاه ساحلی بود

تیر ماهی عزیز… تو فکر می کنی همه تو را در دریای مشکلات و سختی ها رها کرده اند و هیچکس به فکر نجاتت نیست، به همین دلیل از دست اطرافیانت ناراحتی. همه این مشکلات نشانه اراده خداوند است و شما در معرض آزمایش قرار گرفته اید. نگران نباش، لطف خداوند تو را فرا خواهد گرفت و کمکت نجاتت خواهد داد. البته بدانید که این رنج ها نیز از بی احتیاطی خود شما بوده است. شما در گذشته از هوش و درایت خود نهایت استفاده را برده اید، اما مدتی است که دچار مشکل شده اید، هنوز دیر نشده است و می توانید با تصمیم درست جان خود را نجات دهید. اگر عشق به سراغ شما آمد، از آن استقبال کنید، باعث رشد و تعالی شما می شود.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 231 حافظ

گفتم برات متاسفم، گفت حتما غمگینی

گفتم حتما ماه من است، گفت اگر بیاید

گفتم رسم وفاداری را از مهرورزان بیاموز

او گفت این شغل در بین افراد خوب کمتر است

مرداد ماهی عزیز… تو فکر می کنی و آرزو می کنی که عشق کسی را به دست بیاوری و حرف زدن با عزیزت فکر خوشایندی است که اندوهت را کم می کند. گاهی اوقات می خواهید آن را از ذهن خود پاک کنید، اما ممکن نیست. اگر صبور و صادق باشید، مطمئناً به هدف خود خواهید رسید. برای پایان دادن به مشکلات خود به خداوند اعتماد کنید. رازداری در روابط شرط مهمی برای رسیدن به عشق و محبت است، اگر از طرف محبوب خود کینه ای دیدید، آن را برای خود نگه دارید. همانطور که روزهای شادی به پایان می رسد، غم و سختی دوام نمی آورد، از آه و ناله دست بردارید.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 281 حافظ

پروردگارا، این نی نی خندان را که به من سپردی

از چشم حسود چمنزارش به تو می سپارم

ادامه مطلب  فال فرشتگان ۱۳ اسفند ماه | فرشتگان برای شما چه پیام مثبتی دارند؟

هر چند با کوی وفا صد قدم فاصله دارد

دور از باد، از طاعون، از آسمان زندگی و تنش

شهریور ماهی عزیز… تو از دوستت کفر دیدی اما همچنان برای سلامتی او دعا می کنی و او را از چشم بد حسودان به خدا می سپاری. رسیدن به رویاهایتان غیرممکن نیست. به زودی خبرهای بسیار خوشایندی به شما خواهد رسید. شما بی قرار و بی حوصله هستید. صبور باشید، صبر به آنچه می خواهید می رسد. هر کس را می بینید، از قصد خود خبر می گیرید. شاید این انتظار خیلی تلخ باشد، اما رابطه فردا بی نهایت شیرین است. کسی که بر خدا توکل می کند ترس در دلش راه نمی دهد. خود را به دست سرنوشت بسپارید و مطمئن باشید که هر اتفاقی بیفتد، رضایت حق در آن است.

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 385 حافظ

یا ارباب آن گوزن قرمز را بازرسان ختنه کنند

ون سهی سارو هورامان به علفزار بازرسان

قلب مجروح ما را در نسیم باد

این به این معنی است که زندگی بازرسان

مهر ماهی عزیز… خیلی وقت بود که از معشوق دور نبودی و آرزوی دیدارش را داشتی. قلب شما آسیب دیده و تنها است و می خواهید به هر طریق ممکن به سمت شما بازگردد. نگران نباش زود به هدفت میرسی، به خدا توکل کن و دست از دعا با خدا بردار. جدا از لطف خدا باید در این راه هم تلاش کنید. زندگی به زودی مورد پسند شما خواهد بود.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 393 حافظ

من همانی هستم که در شهرم به دوست داشتن شهرت دارم

من که ندیده ام، دیده ام

بیایید وفادار، بی عیب و خوشحال باشیم

در دین ما آزرده شدن کفر است

آبان ماهی عزیز… تو عاشق صادق و پاکی هستی و به عشقت صادقی. حالا به دنبال راه حلی می گردی، خسته ای. اطرافیان شما فقط عیب های شما را پنهان می کنند و هنر شما را نمی بینند. خود را از حسادت و نفرت از دیگران دور کنید. به دنبال اهداف مبهم نباشید تا خود را به دردسر نیندازید. از منافقان دوری کن و خودخواهی را از خود دور کن. کوتاه مزاج نباشید و در برابر حوادث مقاومت کنید. خداوند در جای مناسب می نشیند و یار و یاور شما خواهد بود. دوری از متکبران و عادت به خودنمایی و ریا و دوستی با افراد پاک و درستکار خوب است.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 401 حافظ

زیرا که شریر خاک خود را بر من خواهد ریخت

بگذار به تو بگویم، دلت را به سوی من بگردان

مانند گل به همه رنگ نشان می دهد

اجازه بدهید به شما بگویم که مرا بپوشانید

ادامه مطلب  فال فرشتگان ۱۹ اسفند ماه | فرشتگان برای شما چه پیام مثبتی دارند؟

آذر ماهی عزیز… شما تمام تلاش خود را کردید تا به نتیجه مطلوب برسید و حتی همه راه های مختلف را امتحان کردید اما موفق نشدید. ناامید نشو دوباره امتحان کنید حتی اگر دوباره شکست خوردید، نگران نباشید. دنیا تمام نمی شود، لباس هایت را پاک کن و دوباره بلند شو. انسان برای مبارزه با مشکلات آفریده شده است و پیروزی ثمره شیرین هر تلاشی است.

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 419 حافظ

ارتباط او با زندگی ابدی

خدایا این را به من بده

او به شمشیر من زد و من به کسی نگفتم

این راز دوست از دشمن است

دی ماهی عزیز… تو باید تجربه زیادی در زندگی کسب کنی. کمی صبر خود را افزایش دهید و با دیدن بدبختی ناامید نشوید. بدانید که بدون رنج و تلاش هیچ چیز به دست نمی آید. با افراد مجرب و آگاه مشورت کنید. اگر صبر کنید و تندخو و ترسو نباشید به زودی به هدف خود خواهید رسید.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 449 حافظ

شما اجازه می دهید عاشقان رها شوند

شما عاشقان را از خودتان جدا می کنید

یک بادیه نشین تشنه نیز آن را درک خواهد کرد

به امید اینکه این راه را به خدا داشته باشید

بچمن ماهی عزیز… یه مشکلی برات پیش اومده و دنبال مقصر میگردی ولی همه چی به خودت برمیگرده و آه و ناله بی فایده. کاری را که نمی توانید انجام دهید، انجام ندهید. ابتدا توانایی های خود را بسنجید، سپس یک قدم بردارید. خودتان را از جهل رنج ندهید. بدون تلاش به جایی نمیرسی، باید تلاش کنی و برای رسیدن به هدف تلاش کنی. اشتباهات گذشته خود را با استدلال و تفکر تصحیح کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 470 حافظ

سینه پر درد است ای دریگا مرهم

یار خدا از تنهایی زنده شد

آسایش چشمش از سپهر تیزرو است

باتلر، یک لیوان به من بده تا بنوشم

مارچ عزیز، حوت… شما غمگین هستید و هیچ دلسوزی به خود ندارید. اجازه نده ناامیدی وارد وجودت شود. تحمل رنج و سختی انسان را به هدفش می رساند. شما نمی توانید به تنهایی از پس مشکلات برآیید. رویدادها و راز خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و از آنها راه حل بخواهید. مشکلات تنها مال شما نیست، این دنیا آشفته است و زندگی برای همه سخت شده است. صبور باشید و پشتکار داشته باشید و از رویارویی با مشکلات اجتناب نکنید تا بتوانید بر مشکلات فائق آیید. به خدا اعتماد کن که گفت پایان شب تاریک سفید است. در عشق آسایش را رها کنید و ریسک کنید که رسیدن به عشق با رنج و سختی همراه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا