فال روز

فال حافظ ۱۹ اردیبهشت ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 32 حافظ

خداوند ابروهای دلت را ببندد

کار وسیع من در محبت تو محصور است

او من و علف ها را روی زمین رها کرد

هوا به سمت شهر نرگس بسته است

آوریل عزیز… ستاره شانس شما می درخشد. در هر صورت قطعاً به هدف خود خواهید رسید و همه اینها به برکت دعاهایی است که انجام داده اید و هر آنچه خالصانه از خداوند خواسته اید. در رسیدن به هدف خود عاقل باشید و بدانید که دیگران در موفقیت شما تاثیر داشته اند. به قولی که دادی پایبند باش زمان مورد پسند شماست، پس شکرگزاری از خدا را فراموش نکنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 35 حافظ

برو سرکار واعظ، این گریه چیست؟

تعجب می کنم که چه چیزی باعث شد دلت را از دست بدهی

خداوند او را از هیچ آفرید

یک دقیقه بدون هیچ موجودی می گذرد

اردیبهشت ماه عزیز… خدا را شکر می کنم که لطفش شامل حال شما می شود و به هر چه می خواهید می رسید. سربلندی و موفقیت در کار و تجارت از آن شما خواهد بود. زمان بسیار با ارزش است، از هر دقیقه زندگی خود استفاده کنید. کارهای بیهوده انجام نده به زودی شک های شما از بین می رود و راه درست برای شما آشکار می شود.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 60 حافظ

آن پیک معروف که از دیار دوست رسید

طلسم زندگی را از طایفه مشکبر دوست آورد

نشان جلال و جمال یار را دوست دارد

من داستان عز و وقار دوست را دوست دارم

جون عزیز، شانس شما روشن است. خبرهای بسیار خوبی دریافت خواهید کرد که نوید پیروزی و شادی را می دهد. از رقیبان و دشمنان خود نترسید که خداوند نقشه آنها را آشکار می کند. دوستان وفادار می توانند تکیه گاه محکمی برای شما باشند. به جای تکبر و غرور، متواضع و متواضع باشید.

ادامه مطلب  فال فرشتگان 11 فروردین ماه | فرشتگان برای شما چه پیام مثبتی دارند؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 61 حافظ

صبا اگه رد بشی به کشور دوست میرسی

نسیمی به موهای دوستت بیاور

من برای زندگی او سپاسگزار خواهم بود

اگر برای من، بله، یک پیام از یک دوست

ماهی های عزیز… منتظر خبرهای حیاتی هستید. برای رسیدن این خبر باید مدت زیادی صبر کنید. ناامیدی و ناامیدی را از وجود خود دور کنید. شما نگرانی های زیادی دارید، به خدا اعتماد کنید تا کمی آرامش داشته باشید. ناامید نشو و به هیچ کس و هیچ چیز شک نکن. پشیمانی از دریافت این خبر نباید از توانایی شما در انجام کارهای دیگر کم کند. سرانجام روزی پیام آور بشارت با نفسی دلنشین از دیار عزیز می آید.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 93 حافظ

چه نعمتی بود که ناگهان قلمت را نوشتی

حقوق خدمات ما به شما ارائه می شود

به اوج کرم رسیدی تبریک میگم

که کارخانه در دوران موبد

مرداد ماه های عزیز… به زودی پول زیادی دریافت خواهید کرد. وقتی در دعا و درد دل هستید از خدا بخواهید که هرگز ذلیل نشوید. در هر صورت شما فردی محترم و عزیز خواهید شد. سرنوشت شما طوری است که تا زمانی که با مشکلات زیادی روبرو نشوید به دوستی نمی رسید. پس هرگز امید خود را از دست ندهید و به خدا توکل کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 100 حافظ

د پیر می فروشد، خوب است که ذکر شود

گفت شراب بنوش و اندوهت را فراموش کن

گفتم اسم و ننگ به باد می دهم

گفت هر چه می گوید بگیر و هر چه می شود بیا

شهریور ماهی عزیز… همه چیز را با توکل به خدا شروع کنید. در کاری که قصد انجام آن را دارید خیری وجود دارد که به خیر شما منجر می شود. به فکر پول و ثروت نباشید و نگران مال دنیا نباشید زیرا به یکباره به دست خواهید آورد. از انتقاد دیگران ناراحت نشوید و از آن برای بهبود کار خود استفاده کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 127 حافظ

روشنی مثل ماه روشن نیست

گلها جلوی شما شکوفا نمی شوند

گوشه ابروی تو خانه من است

هیچ پادشاهی بهتر از این زاویه وجود ندارد

ادامه مطلب  فال قهوه ۲۱ بهمن ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

مهر ماهی عزیز… زندگی بدون عشق ارزشی ندارد و حتی اگر همدمی که برای آینده ات انتخاب کرده ای درست باشد، در مسیر درستی داری، زندگی مطابق میل توست و آینده خوشی در پیش رو داری. . همیشه مواظب غرور و تکبر باشید. با دوستان خود با مهربانی رفتار کنید تا بتوانید در صورت نیاز از آنها کمک بخواهید. نیازمندان و کسانی را که در صورت امکان به کمک شما امیدوارند فراموش نکنید. بهتر است کسانی را که موانعی بر سر راه شما قرار می دهند نادیده بگیرید و سعی کنید با تعاملات ناخوشایند نظر خود را تغییر دهید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 353 حافظ

عشق شهید و ساغر را رها نمی کنم

من صد بار توبه کردم و دیگر این کار را نمی کنم

باغ بهشت ​​و سایه طوبی، قصر و حر

من آن را با خاک کوی دوست یکی نمی دانم

آبان ماهی عزیز… شما بر عهد خود وفادار هستید و در راه عشق و محبت می توان به او تکیه کرد. بسیاری از مردم سعی می کنند شما را از عشقی که دارید به زبان بیاورند، اما برای شما مهم نیست که آنها چه می گویند. شما باهوش نیستید و این باعث محبوبیت شما در بین اطرافیانتان می شود. برای انجام کار، باید در جای مناسب باشید. مراقب حسودان و طعنه‌زنان باشید. با توکل به خدا و به کمک شخصیت خوب خود موفق و پیروز خواهید شد پس از خداوند کمک بخواهید. لطف خدا به زودی شامل حال شما خواهد شد، به شرطی که فراموش نکنید که ارادت خود را به افرادی که صاحب گوهر هستند نشان دهید.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 354 حافظ

مژه هایم را با هزار سوراخ در دینم سیاه کردی

بگذار هزار درد را از چشمان بیمارت پاک کنم

ای دوست دل، تو دوستت را فراموش کردی

باشد که هرگز فراموشت نکنم

آذر ماهی عزیز… تو عشق و عشق و وفا را سرلوحه همه اعمالت قرار می دهی اما احساس می کنی دوستت فراموشت کرده است. غصه نخور که خدا عاشقان صادق می خواهد. تحمل فراز و نشیب های دنیا و سختی های زندگی در برابر کرامت والای عشق آسان است. مشورت با بزرگان و صاحب نظران راه حلی برای جلوگیری از آسیب دیدن است. گفتگوی آنها را فراموش نکنید و از تجربیات آنها برای رسیدن به خوشبختی استفاده کنید. به جمع آوری ثروت فکر نکنید. عشق و محبت بالاترین سرمایه زندگی است.

ادامه مطلب  فال حافظ ۳۰ فروردین ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 388 حافظ

بهار و گل دلپذیر است و توبه را بر هم می زند

دلت را از شادی و شادی بشکن

باد صبا غنچه در فندوم رسیده است

بیرون آمد و پیراهنش را پاره کرد

دی ماهی عزیز… تو قبلا طعم شکست را چشیده ای، شکست مقدمه ای برای پیروزی است و به زودی فرصت خواهی داشت که قدم در موفقیت بگذاری. مثل همیشه با قدرت ادامه بده زندگی ادامه دارد و دوستان شما نیز ذائقه دارند. از غمگین بودن دست بردارید و شروع به شادی کنید، اکنون زمان آن است که قدم بردارید و گوشه گیر نباشید. راه درست را در پیش بگیرید. آزاد باش و نظرت را بگو همانطور که می خواهید باشید. طلعت بسیار مبارک است. به شما مژده می دهند که همه دردها و غم هایتان را فراموش خواهید کرد.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 417 حافظ

ایشم همیشه شاد است

الحمدلله کارم خوبه

اوه شانس بی ضابطه، آن را بردارید

دلخواه گه جام زر کش گه لال

بهمن ماهی عزیز… روزگار مطابق میل شما خواهد بود و به آرزوهایتان خواهید رسید. مورد علاقه شما آرزوی بسیاری از مردم و حسادت زنان زیباست. شما در زندگی بسیار موفق خواهید بود. از حسودان و منافقان بپرهیز. به دیگران مغرور نشوید تا نعمت و خوشی شما پایدار و مستمر باشد. از گناهان گذشته خود به خصوص ریا و ریا توبه کنید و هرگز خدا را فراموش نکنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 461 حافظ

کتاب باکی داستان شادی و اشک است

بیا من بدون تو با غم جان گرفتم

شاید با هر دو چشمم از عشقم گفته باشم

آیا خانه های سلمی فاین سلمک هستند؟

مارته عزیز… تهمت و تهمت خوردی که غمگین شدی اما بدان که به زودی همه به پاکی تو پی خواهند برد و دست بدخواهان برگردانده خواهد شد. اتفاق بسیار عجیبی رخ می دهد که همه چیز را تغییر می دهد. اگر باهوش باشید به آنچه می خواهید خواهید رسید. یک نفر به دیدار شما می آید و غم شما را از بین می برد. به دوستان خود سر بزنید و از این طریق قلب و روح خود را تجدید کنید. در راه رسیدن به هدف، تنبلی را که توشه ی توست رها کن تا به راه مکر و سرعت برسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا