فال روز

فال حافظ ۱۹ اسفند ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 10 حافظ

پیرمرد ما از مسجد به میخانه آمد

دوستان راه شما بعد از این طرح ما چیست؟

ما دانش آموزان رو به قبله هستیم

پیرمرد ما در کنار خانه خمار است

فروردین ماهی عزیز… راهی که رفتی درست است و خیر دنیا و آخرت دارد، یاران خوب هم در این راه همراهت هستند. هدف خود را با برنامه ریزی و تفکر دنبال کنید و با پشتکار و تشویق مسیر را دنبال کنید. به زودی به گروهی اضافه می شوید که ممکن است سرنوشت شما تغییر کند. نشانه ها و انگیزه های مثبتی از این جمعیت دریافت خواهید کرد. اگر عابد و پرهیزگار باشی از گزند هر بلایی در امان خواهی بود، کارت انجام می شود و اعمالت مطابق میل و میل تو خواهد بود.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 95 حافظ

نسیم مدام موهایت را می وزد

هر بار ترفند چشم جادوی تو مرا نابود می کند

بعد از چند شب صبر می توانید ببینید

در محراب پیشانی تو شمعی دیدم

اردیبهشت ماهی عزیز… با اون عزمی که داری می تونی کل دنیا رو نابود کنی. خیلی خوب است که به دنیا زیبا نگاه کنی و از این وضعیت آنقدر خوشحال باشی که هرگز به پایان آن فکر نکنی. گاهی آنقدر خود را سبک و آزاد می دانی که در خیالت در آسمان خیال پرواز کرده ای، اما این خیالات برایت بی ثمر است، پس از اراده قوی خود برای ساختن دنیای خود و آخرت استفاده کن.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 224 حافظ

خوشا به حال دلی که هرگز بینایی را از دست نمی دهد

مهم نیست چه می خوانند، بی خبر نمانند

حرص لب اولم را شیرین نکرد

اما مگس چگونه می تواند دنبال قند نرود؟

کرد ماهی عزیز… در زندگی از این شاخه به آن شاخه می پری و مدام تصمیماتت را تغییر می دهی. بهتر است این بار منطقی و عاقلانه و با سنجیدن گزینه های خود تصمیم جدی در مورد آینده بگیرید. در راه شهوات نفسانی قدم نگذارید. منتظر کار پیش رو باشید و دست از یکنواختی بردارید. قبل از شروع کار، تمام جنبه های کار را در نظر بگیرید. هر آرزو و هدفی را نمی توان مفید و خوب دانست; شاید رسیدن به خواسته ی قلبی شما نه در توان شما باشد و نه به نفع شما. بهتر است راه های جدید را با دقت و پس از مشورت با دیگران امتحان کنید. تو شایسته بهترین هستی. رازداری را در زندگی خود تمرین کنید و همه چیز را به همه نگویید.

ادامه مطلب  فال چای ۱۹ اردیبهشت ماه | فال چای امروز برای شما چی میخواهد؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره ۲۳۵ حافظ

ریسمان مبارکه وقتی دوست برگردد

بگذار به طعم غمگینی برگردد

من خیلی به او فکر کردم

باشد که این شوالیه برگردد

قوس عزیز… مدتهاست که منتظر لحظه ای برای دیدن یک نفر یا رسیدن به چیزی بوده اید و تمام تلاش خود را برای رسیدن به این لحظه به کار گرفته اید تا جایی که از انتظار خسته شده اید. ناامید و نگران نباشید زیرا هر کاری که با نیت خالص انجام داده اید در پیشگاه خداوند محفوظ است و به یاری سرنوشت و تقدیر الهی به هدف خود خواهید رسید. مصیبت های پیش آمده را تحمل کنید. در کوره رویدادها شیرجه بزنید و تجربه کسب کنید تا از پیروزی های بیشتری لذت ببرید. زمستان رفت و بهار آمد. دست سرنوشت سرنوشت شما را به خوبی رقم زده است و آنچه از دست رفته به زودی به شما باز می گردد.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 255 حافظ

یوسف گم می شود و به کنعان باز می گردد

بگذار لژ پر از غم شود

ای دل غمگین غصه نخور

وین با حالتی غمگین به سمت سامان بازخواهد گشت

مرداد ماهی عزیز… تو در زندگی رنج های زیادی کشیدی و ناملایمات زیادی را متحمل شدی، این مژده باشد که آنچه در زندگی ات گم شده بود، بالاخره پیدا می شود و لحظه های دردناکت را به شادی تبدیل می کند. هر راه طولانی پایانی دارد و به زودی به هدف خود خواهید رسید. اگر امروز به هدفتان نرسیدید نگران نباشید، قطعاً نشانه هایی از پایان غم و اندوه را خیلی زود خواهید دید. چون با خدا هستی همیشه از بلاها در امان خواهی بود. قرآن را به تنهایی بخوانید تا راه خود را به سوی هدف گم نکنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 305 حافظ

در زمان گل از توبه شراب شرم داشتم

هیچ کس نباید از اشتباه خجالت بکشد

صلاح ما تمام راه است و من زین بحث هستم

نیمز شهید و ساکی خجالتی نیستند

شهریور ماهی عزیز… کار اشتباهی کردی و الان شرمنده و خجالت کشیدی. به جای اینکه خجالت بکشید، سعی کنید اشتباه خود را در آینده تکرار نکنید. شک و تردید خود را از بین ببرید و عزت نفس خود را افزایش دهید. هرگز در زندگی خود تصمیم عجولانه نگیرید. با افراد آگاه مشورت کنید و از آنها کمک بگیرید تا بهترین تصمیم را بگیرید. اگر اشتباه کردی نباید تا آخر عمر سرت را آویزان کنی و خجالت بکشی. شما دستاوردهای برجسته ای در زندگی دارید که می توانید روی آنها حساب کنید.

ادامه مطلب  فال تاروت ۹ اردیبهشت ماه | سرنوشت چه شگفتانه‌ای برایتان دارد؟

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 321 حافظ

گرچه پیر و خسته و ضعیف شده ام

هر وقت به یاد تو افتادم جوان شدم

خدا را شکر می کنم که همه چیز را از خدا خواستم

در پایان تلاشم کامران شدم

مهر ماهی عزیز… به لطف و عنایت خداوند زندگی خوبی دارید و هر چه از او خواسته اید به شما داده شده است. تلاش شما عالی است و صبر رمز موفقیت شماست. مشکل کوچکی در راه شما پیش آمد، نگران نباشید، بالاخره با کمک یک فرد خیرخواه به هدف خود خواهید رسید. خدا را شکر کنید که شما را از نعمت هایش محروم نمی کند. آنچه خدا بخواهد انجام خواهد شد. سرنوشت خوبی در انتظار شماست. وفادار باشید و به دوستان قدیمی خود سر بزنید، یکی از آنها به کمک شما نیاز دارد.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 327 حافظ

من با جانان عهدی دارم که تا آخر عمر در بدنم است

من عاشق هواداران کویش هستم

آرامش تنهایی را از این شمع خواهم جست

من از این ماه ختنه چشم روشن و نور در دلم دارم

آبان ماهی عزیز… تو با خودت پیمان بستی و تا ابد به آن وفادار هستی. عده ای قصد دارند شما را از تصمیمی که گرفته اید منصرف کنند، اما شما به راه خود ادامه می دهید و سنگ هایی که به پای شما پرتاب می شود را بردارید. شما خدا را دارید و هر که خدا را دارد از هیچ حجتی نمی ترسد. این را هم بدانید که اگر در این راه به دروغ و ریا متوسل شوید به هدف خود نمی رسید. مرد روشن فکری که خیر و خوبی تو را می خواهد، تو را نصیحت می کند و راه و چاه را به تو نشان می دهد. گوش کن تا زودتر موفق بشی زندگی شاد در کنار اعضای خانواده را نمی توان با هیچ خوشبختی دیگری مقایسه کرد، پس خدا را به خاطر این نعمت شکر کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 328 حافظ

من که به خاطر اثیر می گذرم

تو به تاج من لطف می کنی

ادامه مطلب  فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا ۲۲ خرداد ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

بنده عزیز به من بگویید چه آموخته اید

که هرگز این سوء ظن را با رقبای شما در میان نخواهم کرد

آذر ماهی عزیز… شما فردی متواضع و متواضع هستید، تجمل و تکبر را دور از شأن خود می دانید، به همین دلیل است که همه به شما توجه می کنند و برای شما آرزوی خیر می کنند. اما تواضع هم حدی دارد; خودتان را دست کم نگیرید. شما هم می توانید مانند دیگران کارهای بزرگ انجام دهید و به مقامی عالی برسید. کمی تلاش و امید می خواهد. نماز و ایمان را فراموش نکنید. زمانی به دوست و نیازهای خود خواهید رسید که تمام تلاش خود را صرف آن کنید. اگر مجبور به سفر هستید، این کار را انجام دهید. یک هدیه گرانبها در انتظار شماست.

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 419 حافظ

ارتباط او با زندگی ابدی

خدایا این را به من بده

او به شمشیر من زد و من به کسی نگفتم

برای پنهان کردن راز دوست از دشمن

دی ماهی عزیز… تو باید تجربه زیادی در زندگی کسب کنی. کمی صبر خود را افزایش دهید و با دیدن بدبختی ناامید نشوید. بدانید که بدون رنج و تلاش هیچ چیز به دست نمی آید. با افراد مجرب و آگاه مشورت کنید. اگر صبر کنید و بدخلق و ترسو نباشید به زودی به هدف خود خواهید رسید.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 420 حافظ

این که یکدفعه پرده را برداشتی یعنی چه؟

ترک خانه مست یعنی چه؟

زلف در دستان صبا گوش به فرمان حریف است

یعنی چی اینجوری ساخته شدی؟

باچمن ماهی عزیز… تغییرات چشمگیری در حالات روحی شما ایجاد شده و همه از آن شگفت زده شده اند. گاهی اوقات با رقبا و گاهی با دوستان وقت می گذرانید. شما از گزینه های خود قدردانی نمی کنید. با همه دعوا میکنی اطرافیان به شما تکیه می کنند، اما افسوس که همه را پراکنده کردید. مشکل شما زمانی حل می شود که به خدا و سپس به خودتان متوسل شوید.

فال روزانه حافظ متولدین اسفند

غزل شماره 431 حافظ

لب هایش را می بوسم و در را می بندم

به آب زندگی رفتم

نه، من می توانم به هر کسی بگویم

من نمی توانم کسی را با آن ببینم

اسفند ماهی عزیز… تو آدم حساس و با ملاحظه ای هستی. در حالی که شما این ویژگی ها را دارید، بسیار رازدار و رازدار نیز هستید. اکنون زمان انجام کاری که قصد انجام آن را دارید نیست. کمی صبر کنید و صبور باشید. سعی کن بیشتر سکوت کنی اگر عجله کنید و زبان خود را نگه ندارید، همه چیز خراب می شود. همه چیز به موقع درست می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا