فال روز

فال حافظ ۱ خرداد ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 62 حافظ

سلام پیک دوست عزیز پیام بدید

از آرزوی نام دوست جانم را فدا کنم

همیشه مثل یک بلبل در قفس است

طوطی من عاشق شکر و بادام است

فروردین ماهی عزیز… تو در دوستی انسان بسیار فداکار و قابل اعتمادی هستی. شما هرگز وعده های خود را زیر پا نمی گذارید و اهل عمل هستید. از آنجایی که شما یک وعده دهنده بزرگ هستید، از دوستانتان انتظار دارید به وعده های خود عمل کنند. این خیلی خوب است و در آینده روی شما تأثیر خواهد گذاشت. عشق وارد قلب شما شده است. با کمی تلاش به خواسته های دلتان می رسید. مشکلات و دردهای عشق دوایی ندارد پس به خدا توکل کن و از او حلالیت بخواه.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 63 حافظ

هیچ کس شما را ندیده است و هزاران رقیب وجود دارد

هنوز صد و لیب در جوانه وجود دارد

خیلی هم عجیب نیست که به تو آمدم

زیرا هزاران غریبه در این سرزمین وجود دارد

اردیبهشت ماهی عزیز… تو انسان مهربان و دوست داشتنی هستی که در مسیر خطرناکی قدم گذاشته ای. راهی که در آن باید با هزاران رقیب و حریف مقابله کنید. پزشک درد تو کسی است که جدایی یکی از عزیزان را شفا می دهد. احساس دلتنگی می کنید، اما به زودی به آرزوی قلبی خود خواهید رسید و همه از این اتحاد خوشحال خواهند شد.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 79 حافظ

حالا که نسیم بهشتی از باغ می وزد

من و شراب فرح بخش و دوست دختر هورسست

چرا امروز گدا نباید به پادشاهی ببالد؟

که چادر سایه ابر است و لبخند لبان

کرداد ماهی عزیز… وقت آن رسیده که همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش می رود پس به امور جاری آسیب ندهید و کارها را خراب نکنید. اگر آسیبی ایجاد کنید، آنقدر پشیمان خواهید شد که هرگز خود را نخواهید بخشید. از دشمن خود کمک نخواهید زیرا او کمک شما را نمی خواهد. حتی اگر همه چیز به هم ریخته است، نگران نباشید، اینطور نخواهد ماند.

ادامه مطلب  فال حافظ ۲۸ اسفند ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 166 حافظ

روز هجران و شب فراق دوستان تمام شد

من آن پیش بینی را انجام دادم و اختر به نتیجه رسید و کار تمام شد

تمام شیرینی و لطافتی که حزان آفرید

در نهایت به دنبال راه بهار گذشته شد

قوس عزیز… خیلی رنج کشیدی، اما بدان که روزهای غم و اندوه تمام شده و خورشید بخت و اقبال تو به اوج آسمان رسیده است. صبر رمز موفقیت شماست. کسانی که به شما می بالیدند، اکنون ناتوان شده اند و در برابر شما به زانو در آمده اند. هر چه بیشتر به خدا ایمان داشته باشید، راحت تر می توانید بر مشکلاتی که با آن روبرو هستید غلبه کنید.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 198 حافظ

گفتم کیم دهن و لبت کامران میشه.

گفت هر کاری بهشون بگی انجام میدن

گفتم مصر ادای احترام می خواهد

آنها گفتند در این معامله ضرر کمتری خواهند کرد

مرداد ماهی عزیز… شما فردی قوی و مصمم هستید و به هر چیزی که بخواهید می توانید برسید. پس برخیز و برای رسیدن به آرزوی دلت هر کاری می خواهی انجام بده. اگر چه ناخودآگاه در اعماق روحت احساس غرور و رضایت از خود وجود دارد، اما آن را فراموش نکن، دل دیگران را شاد کن و با این کار، دعای آنان را با خود حمل کن. وجودت را سرشار از عشق و محبت کن تا غم از بین برود و راه دین را بیابی. با خدا باشید و پادشاهی کنید تا به لطف او به قله های موفقیت برسید. مشورت با بزرگان را فراموش نکنید که راه نجات است. زود سیر میشی

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 201 حافظ

شراب بگش و ساقی خوب دو تله هستند

تا افراد باهوش از کمند خود فرار نکنند

من عاشق تو و رند و مست و سیاه نامه هستم

هزار ممنون که دوستان شهرستانی بی گناهند

شهریور ماهی عزیز… شما همراهان و دوستان خوبی دارید که صادق و یکنواخت هستند، کاری نکنید که آنها را از خود دور کنید. فقر ظاهری آنها نباید مانع دوستی شما شود زیرا آنها گوهر قلب خوب را در درون خود دارند. اطرافیان خود را بشناسید و با منافقان و متدینان دست و پنجه نرم نکنید، حیله و نیرنگ نه تنها به هدف شما نمی رسد بلکه باعث دور شدن شما از هدف نیز می شود. اراده خود را برای موفقیت در کار و رسیدن به اهداف تقویت کنید. فکر ساده ای را که می تواند شما را به دردسر بیاندازد کنار بگذارید. قبل از هر اقدامی همه جوانب را در نظر بگیرید و با کارشناسان مشورت کنید.

ادامه مطلب  فال تک نیت ۲۷ فروردین ماه | نیت کنید و کلیک کنید

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره ۲۱۳ حافظ

جواهر Vault of Secrets همان است که بود

شماره مهر، مهر و علامتی است که بوده است

عاشقان از اربابان امانت هستند

حتماً چشم قهربر همان است که بود

مهر ماهی عزیز… تو آدم وفاداری هستی که به عهدت پایبند هستی. کار خوب بدون پاداش نمی ماند، پس اگر گاهی احساس بدی دارید، از خوب بودن دست بردارید و برای جلب احترام و احترام دیگران به همان روش دلپذیر ادامه دهید. اگر بدون در نظر گرفتن تمام جوانب کار وارد آن شوید، چیزی جز شکست نصیبتان نخواهد شد. فکر نکنید که راه رسیدن به هدف دشوار است. هیچ مشکلی وجود ندارد که نتوان آن را آسان کرد. از عقل و اندیشه به عنوان راهنمای خود استفاده کنید. برخی از افراد می خواهند از کار و راز شما بدانند، مراقب باشید و اسرار زندگی خود را با کسی در میان نگذارید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره ۲۶۶ حافظ

قلب من پر از عشق و هیجان است

دروغ، وعده و دعوای رنگارنگ

فدای ماه پیرخان چک بدرخشد

هزار ردای تقوا و پرهیز

آبان ماهی عزیز… تو عشقی در دل داری و عاشقی بی قرار و بی قرار، سنگدلی که گاهی از رابطه ناامید می شوی. بدانید زندگی بدون عشق یعنی زندگی پوچ و پوچ، خداوند عشق را به انسان هدیه داده است. انسان نمی تواند از سرنوشتی که خداوند برایش تعیین کرده فرار کند، پس باید به سرنوشت خدا راضی باشد. دوستان خود را تست کنید تا ببینید رفتار آنها چقدر صادق است. با کسانی که ادعای دوستی و محبت دارند معاشرت نکنید. به داشته هایت راضی باش و از اسراف دست بردار. خودت را از غرور و خودخواهی رها کن و خالصانه بسوی خدا برو.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 426 حافظ

از صمیم قلب برای یک دوست نوشتم

آنی رایت دهرا من حجرک القیامه

من صدها نشانه از جدایی او را دیده ام

لیست اشک عینی برای لنا العالمه است

آذر ماهی عزیز… تو چیزی گم کرده ای که برای یافتن آن تلاش می کنی اما موانعی سر راهت هست. شما از فاصله دوستی رنج می برید. بهتر است صبر کنید و به تلاش ادامه دهید. راه های دیگر را امتحان کنید. با افراد مجرب و آگاه مشورت کنید. برای درک کاستی های خود فکر کنید و مراقبه کنید و سعی کنید آنها را اصلاح کنید.

ادامه مطلب  فال چای ۱۸ اردیبهشت ماه | فال چای امروز برای شما چی میخواهد؟

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 457 حافظ

سعی می کردم دوستم باشم

معنی دل بی قرار من باش

تو چراغ شب منی

انیس، امید من باش

دی ماهی عزیز… ذهنت درگیر فکری است که تمام زندگیت را تحت تاثیر قرار می دهد و رسیدن به آن نیت پایان آرزوی توست. غمگین نباش چون هر کاری از دستت بر می آمد برای رسیدن به هدفت انجام دادی. این روزها که هنوز به نتیجه دلخواهتان نرسیده اید، از دید شما همه چیز تمام شده و زندگی در تاریکی فرو رفته است. او عهدش را شکست و مهربانی خود را به شما ثابت کرد، همچنان امیدوار باشید که این راز موفقیت شماست. صبور باشید و صبور باشید.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 469 حافظ

رایحه های رند الحامی و زاد گرامی

فدای خاک در دوست جان عزیز

شنیدن پیام یک دوست شادی و سلامتی است

من مخبر سعد سلامی هستم

بهمن ماهی عزیز… تا کنون سختی های زیادی را پشت سر گذاشته ای و از معشوق و هدفت دور بوده ای، اما خبر خوب این است که بوی وصال به مشام می رسد و رنج و ناراحتی به پایان می رسد. از اضطراب دوری کنید و برای رسیدن به نتیجه دلخواه صبور باشید. به زودی، یکی یکی آرزوهای شما برآورده می شود. صداقت خود را به همه نشان دهید تا دلها را به سوی خود جذب کنید. به قولی که به دوستانت دادی وفا کن که ارزشش از تنهایی در بهشت ​​هم بالاتر است. به زودی بخت و اقبال به شما خواهد رسید و این به خاطر قلب پاک و کلام شماست.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 495 حافظ

از دهار چه می خواهی؟

گفت صبح چی میگی؟

مسند برای دیدن شاهد و ساقی به گلستان رفت

لب می نوشی و صورتت را می بوسی و گل می بو

مارس عزیز… شانس دوست شماست و به هر چیزی که می خواستید رسیدید، همه شرایط برای لذت بردن از زندگی مهیا است. کافی است چشم باز کنی و گلستانی را در کنار خود ببینی سرشار از معرفت و آسایش. امروز که خریدار دارید می توانید ادعای گنج عشق کنید وگرنه فردا دیر است، از رونق بازار نهایت استفاده را ببرید و برای عتیقه خود سرمایه گذاری کنید. شوخ بودن و خوش اخلاق بودن دیگران را به خود جذب می کند و صدای دلت همان چیزی است که حافظ را به غزل ترغیب می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا