فال روز

فال حافظ ۲۴ اردیبهشت ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. فال حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 6 حافظ

به نوکران سلطان که این نماز را اقامه کردند

که به لطف پادشاه یک گدا محسوب می شود

از رقیبم دیوسیرتوس به خدا پناه می برم

خدایا به این شهاب نافذ کمک کن

آوریل عزیز… تو به چیزی گیر کرده ای و نمی دانی چگونه آن را انجام دهی. مشکل در شغل شما با کسی است که نمی توانید با او کنار بیایید. شما سعی می کنید با یک پیام و یک واسطه مشکل را حل کنید، اما می دانید که با میانجی کاری نمی توان کرد. به امید خدا حرکت کنید و شخصا بیایید تا مشکل را حل کنید و گره را باز کنید. همیشه خدا را شکر کنید و یادش را فراموش نکنید. از دوستان ریاکار و ریاکار اطراف خود دوری کنید. با دعا و توکل به خدا می توانید به راحتی بر مشکلات خود غلبه کنید. شما قصد دارید به جادویی برسید که در آن باید یک رقیب را از گودال حذف کنید. هرگز از افکار شیطانی برای رسیدن به اهداف خود استفاده نکنید و مراقب اطرافیان خود باشید تا نقشه نکشند.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 38 حافظ

بدون عشق، روز من آسان نخواهد بود

زندگی من فقط در شب دوام نیاورد

وقتی ازت خداحافظی کردم خیلی گریه کردم

هیچ نوری در چشمان من دور از صورت تو نیست

اردیبهشت ماه عزیز… از دوری از عزیزت رنج می بری، اما نگران نباش به زودی او را خواهی دید. درباره افراد اطراف خود بیشتر بدانید و از بودن با آنها لذت ببرید. شما احساس می کنید که زندگی شما بدون او معنایی ندارد، اما در حال حاضر چاره ای جز صبر ندارید. بدانید کسی که عاشق می شود زود فراموش می کند. فراموش نکنید که به عهدی که بسته اید وفا کنید.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 48 حافظ

صوفی رازی را از پارتو می دانست

ادامه مطلب  فال شمع فردا ۲۴ اسفند ماه | فال شمع برای فردای شما چه چیزی پیشگویی میکند؟

گوهر هر کس توانایی دانستن این است

امتیاز مجموعه گل سحر کافی است

هر کسی که یک برگه را می خواند معنی آن را نمی دانست

کرداد ماهی عزیز… من دلبسته ام به بندگان دنیا که فقط خدا می تواند حاجت شما را برآورده کند. در راه رسیدن به هدفتان از یاد خدا غافل نشوید. استفاده از عقل و ایمان به طور همزمان می تواند نقش مهمی در پیشرفت زندگی شما داشته باشد. پس از هر دو بهره ببرید.

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 51 حافظ

لب های دوستم تشنه خون است

دیدن او به معنای بخشیدن جانم است

شرم بر آن چشمان تیره و مژه های بلند

هر که درد دلش را دیده باشد مرا تکذیب کرده است

تیر ماهی عزیز… نگران نباش و نترس. به تلاش خود ادامه دهید و با عزم راسخ به سمت اهداف خود بروید تا پیروزی را در آغوش بگیرید. دوستان نزدیک و قدیمی خود را هرگز فراموش نکنید. از انتقاد کردن و عیب جویی از افراد نادان اطراف خود که نمی توانند به شما آسیب برسانند نترسید. اگر در آستانه ازدواج هستید خوشحال باشید که ازدواج موفقی خواهید داشت و به خوشبختی خواهید رسید. یادت باشه به خدا توکل کنی

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 69 حافظ

هیچ کس نیست که سقوط کند، نه Zelf Dota

تماشاگر کیست که دام دردسر نباشد؟

چون چشمانت از زاهدان متنفر است

ما گناهی نداریم که با شما هستیم

مرداد عزیز، زندگی صحنه غم و شادی است. در حالی که به رابطه فکر می کنید خسته نباشید، او از این رابطه فرار می کند پس اصرار بی فایده است. شاید سرنوشت بود. دشواری ها و مشکلات را نمی توان اجتناب کرد، اما با صبر و تحمل می توان با خیال راحت بر آنها غلبه کرد. شروع به دعا کنید، زیرا دعا کلید آرامش قلب است.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 209 حافظ

کشتن این مرد خسته با شمشیر سرنوشت نبود

نه تقصیر قلب بی رحم تو نیست

من شما را دیوانه خواهم کرد

هیچ چیز به اندازه یک حلقه زنجیر برای من ارزش نداشت

شهریور ماهی عزیز… تو از همه چیز و همه کس خسته و رنج می کشی و روزها را در آه و ناله می گذرانی. تقصیر خودت است که همه چیز را از دست دادی. تو لایق همه چیز هستی، اما حالا با حسرت فقط به گذشته فکر می کنی. دست از ناله بردارید و برای فراموش کردن غم به چیزی متوسل نشوید. روحیه خوبی ندارید و احساس پیری می کنید. همه میدونن که تو درد و غصه داری ولی هیچکس به کمکت نمیاد پس قوی باش خودت کمک کن تنها و با توکل به خدا باید همه چی رو برگردونی.

ادامه مطلب  فال سلامت ۲۳ اسفندماه | پیشگویی های جالب از اوضاع سلامت فردای خود را بخوانید

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره ۲۱۶ حافظ

آن دوست، خانه ما یک مکان جادویی بود

او از سر تا پا پر از عیب بود

دلم می گفت این شهر را با بویش آرام کنم

بیچاره نمی دانست دوستش مسافر است

مهر ماهی عزیز… مدتی است که احساس می کنید با مشکلاتی روبرو هستید. ممکن است در مدت کوتاهی دچار مشکل و نارضایتی شوید، اما نگران نباشید، خیلی زود برطرف می شود. گاهی اوقات وقت خود را صرف چیزهای بیهوده می کنید و بعد از از دست دادن فرصت ها پشیمان می شوید. بدانید که شادی همیشه پایدار نیست و در مجالس باید برای دوستانتان ارزش قائل شوید. شما کسی را دوست دارید و او برای شما مانند گنجی گرانبهاست و حاضرید همه چیز را به خاطر او از دست بدهید. اما چرا این همه ولخرجی؟ قدر پولی که به دست آورده اید را بدانید، نمی توانید تمام خواسته های او را برآورده کنید. به یاد داشته باشید که دعا و دعا کنید و همیشه از خداوند آرزوی قلبی خود را بخواهید تا دوباره شما را از ثروت رهایی بخشد.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 274 حافظ

شما در اطراف لاله مغرور و ریا هستید

تو همنشین خوشبوی صبا

من به شما نگفتم که هر سال عبادت می کنید

سه ماه می خوری و نه ماه تقوا می کنی

آبان ماهی عزیز… زندگی فرصتی کوتاه و پر فراز و نشیب است. گاهی اوقات سخت است و گاهی اوقات سرگرم کننده. سعی کنید با دوستان خود صادق و مهربان باشید تا در مواقعی که دچار مشکل می شوید به شما کمک کنند. خود را از ریا و کینه رها کنید و وقت خود را برای رسیدن به خواسته های ناممکن و دست نیافتنی خود تلف نکنید. توکل به خدا و کمک او. اگر می خواهید رازها را بدانید، قلب خود را صاف کنید و به سخنان افراد با تجربه گوش دهید. در انتخاب دوست دقت کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 331 حافظ

من نمی خواهم به تیغه ام دست بزنم

اگر به من شلیک کنی، من تو را می پذیرم

با تیر و کمان شلیک کنید

که به دست تو میمیرم

آذر ماهی عزیز… دلت را به دریا زدی و بی فکر خودت را به دست سرنوشت سپردی. بهتر است بیشتر مراقب باشید و با دقت در مورد کار خود فکر کنید. عجله در کار بی پروا می تواند باعث پشیمانی شما شود. از بزرگان و افراد خیرخواه مشاوره و کمک بگیرید، آنها می توانند به شما کمک کنند تا زمان از دست رفته را جبران کنید. از ریا و زهد بپرهیزید که موجب خشم خداوند می شود.

ادامه مطلب  فال انبیا ۱۹ اسفندماه | فال انبیای شما چه خبر خوشی برایتان دارد؟

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 383 حافظ

تا جایی که گفتم غم با پزشکان است

با غریبه های بیچاره رفتار نمی کردند

آن گلی که همیشه در دست باد است

ننگ بر اندلیبان

دی ماهی عزیز… تو درد و مشکلت را به کسانی گفته ای که نتوانسته اند راه حلی بدهند و به همین دلیل ناراحت هستی اما هرگز ناامید نمی شوی بالاخره راه حلی پیدا می کنی. بیشتر به کارهایی که انجام داده اید فکر کنید تا به نقاط ضعف خود پی ببرید. برخی از این سختی ها ناشی از بیهودگی خود و دیگران است. برای شناخت راه درست با کسانی که دانش و تجربه بیشتری دارند مشورت کنید.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 427 حافظ

نور روی تو تبدیل به شمع و پروانه شد

من به وضعیت تو و من اهمیتی نمی دهم

عقل به احمق ها عشق داد

بوی سنبل آدم را دیوانه کرد

باچمن ماهی عزیز… آینده روشنی برای خودت متصور نیستی. هر کاری هم بکنید سودی نخواهید داشت و رسیدن به نتیجه برای شما تبدیل به یک آرزو شده است. شما خسته هستید، به خصوص وقتی می بینید که دیگران چقدر راحت به اهداف خود می رسند. اما نگران نباشید و غمگین باشید، آنها به شما خبرهای خوبی می دهند که شما را گرم می کند و دوباره تلاش می کنید و نتیجه را خواهید دید. شما مجبور نیستید زندگی خود را بر اساس خواسته های دیگران برنامه ریزی کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 492 حافظ

سلام بوی آشنا

بدانید که مردم نور را دیده اند

سلام ای نور دل پرهیزگاران

این شمع خلوت پارسا است

مارس عزیز، ماهی ها… دلت برای دیدن دوستانت پر است و می خواهی از آنها مطلع شوی، به زودی آنها را ملاقات خواهی کرد. دوستان عزیز خود را دوست بدارید و از دوستان و همراهان بد و گمراه دوری کنید که به شما آسیبی نرسانند. از منافقان دوری کنید تا از آسیب بیشتر جلوگیری کنید. شما استعداد انجام هر کاری را دارید، به توانایی ها و اراده خود تکیه کنید و از آنها بهره ببرید. امید و توکل به خدا داشته باش سپس برای رسیدن به هدف تلاش کن. واقع بین باشید و رویاهای خود را با واقعیت های زندگی خود مطابقت دهید. وقتی به حکمت اعمال خدا پی نمی برید، بهتر است از وضعیت خود گله نکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا