فال روز

فال حافظ ۲۹ بهمن ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 19 حافظ

نسیم ملایم سحر کجاست دوست من؟

خانه این عاشق شیرین کجاست؟

شب تاریک است و راه امنی وجود دارد

تاریخ جلسه کجاست؟

اردیبهشت ماه عزیز… این روزها در غم و غصه هستی. از یافتن گمشده خود ناامید می شوید، اما همه این مشکلات تمام می شود و به گمشده می رسید. خبرهای خوبی در راه است. در برابر مشکلات خود خم نشوید زیرا بعد از هر شکست یک پیروزی می آید. سعی کن ذهنت بر قلبت چیره بشه با این حال، فکر نکنید که همه چیزهای خوب در شما جمع شده است و شما از همه چیزهای بد آزاد هستید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 20 حافظ

روزه تمام شد و عید آمد و دلها بلند شد

ناهارخوری خمخانه در حال جوشیدن بود و مجبور شدیم آن را بخواهیم

نوبت زاهد فروشان گران تمام شد

زمان دویدن و دویدن است

ارديبهشت ماهي شيرين… دلت پاك و نيت هميشه خير است، چرا از هوا گله مي كني؟ تسلیم خدا باش تا تمام تاریکی ها و تباهی های زندگیت تمام شود. با سرنوشت او مخالفت نکنید. خدا بهتر از هرکسی از حال دلت میدونه. تعداد کمی از دوستان شما درد دارند، اما شما می توانید با صداقت و پاکی دل زندگی خوبی داشته باشید. به دستورات خدا عمل کنید و بقیه را به خدا بسپارید.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 74 حافظ

این نتیجه کار کوهن و مکان نیست

بیایید با آن روبرو شویم، دلایل جهان آنقدرها هم زیاد نیست

گفتن از جان و دل شرف مقصود جانان است

هدف همین است وگرنه دل و جان ندارد

کرداد ماهی عزیز… راز دلت بر هیچکس پوشیده نیست. از بسیاری از موانع دشوار کوه نسازید و مشکل کوچکی را که به راحتی قابل حل است بزرگ نکنید. لحظه های زندگی سریعتر از آنچه فکر می کنید می گذرد، پس به مسائل کوچک فکر نکنید. شما می خواهید همه چیز را بدون هیچ مشکلی به دست آورید. تو دلت را به خدا نمی دهی، اما از او توقع رفتن به بهشت ​​را داری. به نتیجه و نتیجه کاری که انجام می دهید بیشتر فکر کنید.

ادامه مطلب  فال چای ۱ اردیبهشت ماه | فال چای امروز برای شما چی میخواهد؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 132 حافظ

با آب زلال تمیز کنید

علی الصباح که از میخانه بازدید کرد

همین که ساغر زرین خور پنهان شد

هلال عید دور جام را نشان داد

تیر ماهی عزیز… هر روز صبح که از خواب بیدار می شویم فرصت دیگری است که خداوند برای کار و تلاش به ما داده است. از خدای بزرگ دوری نکن و به او روی بیاور، آن وقت می بینی که چگونه دل و جانت آرام می گیرد. به زودی مژده ای به شما می رسد که یا بیماری شفا می یابد یا گمشده ای پیدا می شود و بدهی پرداخت می شود. صداقت رمز موفقیت شماست؛ با دوستان واقعی خود صادق باشید.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 140 حافظ

دلبر رفت و به بستگانش خبر نداد

نه حریف را به یاد آورد، نه شهر و نه دوستش

یا شانسم از مروت افتاد

یا از بزرگراه طریقت عبور نکرد

مرد ماهی های عزیز… برای رسیدن به هدفت راه درازی در پیش داری. از دیگران انتظار کمک داشتید، اما آنها درخواست شما را رد کردند، پس بهتر است همیشه برای یافتن راه حل به عزم و اراده خود تکیه کنید. قطعا با توکل به خدا و خودت می توانی به اهداف والای خود دست یابی. اگر از دیگران بی تفاوتی می بینید ناراحت نشوید و شکایت نکنید، زیرا تاثیری در آنها ندارد.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 201 حافظ

شراب بگش و ساقی خوب دو تله هستند

تا افراد باهوش از کمند خود فرار نکنند

من عاشق تو و رند و مست و سیاه نامه هستم

هزار ممنون که دوستان شهرستانی بی گناهند

شهریور ماهی عزیز… شما همراهان و دوستان خوبی دارید که صادق و یکنواخت هستند، کاری نکنید که آنها را از خود دور کنید. فقر ظاهری آنها نباید مانع دوستی شما شود زیرا آنها گوهر قلب خوب را در درون خود دارند. اطرافیان خود را بشناسید و با منافقان و متدینان دست و پنجه نرم نکنید، حیله و نیرنگ نه تنها به هدف شما نمی رسد بلکه باعث دور شدن شما از هدف نیز می شود. اراده خود را برای موفقیت در کار و رسیدن به اهداف تقویت کنید. فکر ساده ای را که می تواند شما را به دردسر بیاندازد کنار بگذارید. قبل از هر اقدامی همه جوانب را در نظر بگیرید و با کارشناسان مشورت کنید.

ادامه مطلب  فال سلامت ۲۶ اسفندماه | پیشگویی های جالب از اوضاع سلامت فردای خود را بخوانید

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 221 حافظ

بگذار دستت روی سر همسرم تاب بخورد

میخوام با سر اتاب جبران کنم

ماه جدید فقرا را ببینید

زند در گوشه ابرو و روی صورت

مهر ماهی عزیز… از کینه های اطرافیان خسته شده ای و نمی دانی با آنها چه کار کنی. هر طنابی که بگیرید شما را به مقصد نمی رساند. هرگز فکر نمی کردی که راه عشق اینقدر سخت باشد، اما بدان که عشق جاده ای پرفراز و نشیب و سربالایی است و برای رسیدن به هدفت آرام آرام و پیوسته به معشوق نیاز به صبوری داری. روزهای جوانی باز نمی گردند، پس آنها را گرامی بدارید. اگر از روی غرور و رضایت از خود کارهایی را برای تفریح ​​خود انجام دهید، غرور نکنید، بعداً پشیمان خواهید شد. از خدا بخواه که راه درست را به تو نشان دهد تا راحتتر به معشوق و خواسته برسید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره ۲۳۳ حافظ

تا زمانی که به آنچه می خواهم دست پیدا نکنم از درخواست دست برنمی دارم

یا بدن زنده می شود یا زندگی از بدن خارج می شود

قبر مرا پس از مرگ باز کن و ببین

وقتی آتش در من از کفن دود می شود

آبان ماهی عزیز… سخت کوشی از ویژگی های شخصیت شماست، می خواهید به دوستی برسید و با عزمی راسخ و اراده ای قوی قصد دارید راه رسیدن به او را طی کنید. در این راه باید با ناامیدی ها کنار بیایید و اجازه ندهید که شما را دچار رکود و عقب نشینی کنند. با روی دست نشستن و بی احتیاطی کاری به دست نمی آورید. از شکست ها به عنوان درس خود استفاده کنید و از آنها درس بگیرید. صبور باشید و سخت تلاش کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. به زودی در یک جمع حاضر خواهید شد و با افراد ملاقات خواهید کرد که جلسه خوب و رضایت بخشی خواهد بود.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 239 حافظ

مژده زمانی رسید که بهار و سبزه دمید

وظيفه کسي است که به آن برسد، مصرف کند، نه ديدن

یاقوت کبود مرغ کجا، شراب کجا؟

فاگان عاشق بلبلی شد که نقاب رنگارنگی زده بود

آذر ماهی عزیز… شما اکنون در بهار زندگی خود هستید و باید این لحظات را گرامی بدارید. مراقب قلبت باش، زیرا بعد از رنج و سختی آسایش می آید. به زودی به هدف خود خواهید رسید. لحظه های زندگی را گرامی بدارید و نگه دارید تا در آینده پشیمان نشوید. دست از تلاش برندار، زیرا تنها چیزی که انسان دارد تلاش است و نتیجه تنبلی چیزی جز پشیمانی نیست. به یاد داشته باشید که دعا کنید و از خدا بخواهید که همه چیز در اختیار او باشد.

ادامه مطلب  فال تاروت ۲۸ فروردین ماه | سرنوشت چه شگفتانه‌ای برایتان دارد؟

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 357 حافظ

من نور خدا را در خرابه های موگان می بینم

شگفت انگیز است که من چه نوری را از کجا می بینم

ای ملک الحج به من نشان بده که تو خائن هستی

تو خانه ای می بینی و من خانه خدا را

دی ماهی عزیز… تو آدم مترقی هستی. شما همیشه می گویید که باید دید در آینده چه می شود و نتیجه کار چه می شود. شما هیچ کاری را با میل انجام نمی دهید. اگر کاری با درد و رنج همراه است، اما می دانید که در آینده نتیجه بسیار خوب و عالی برای شما خواهد داشت، در انجام آن تردید نکنید. دوستانتان گاهی به خاطر این ویژگی شما را مسخره می کنند. نادیده بگیرید و کار خود را انجام دهید. شما در نهایت به هدف خود خواهید رسید.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 427 حافظ

نور روی تو تبدیل به شمع و پروانه شد

من به وضعیت تو و من اهمیتی نمی دهم

عقل به احمق ها عشق داد

بوی سنبل آدم را دیوانه کرد

باچمن ماهی عزیز… آینده روشنی برای خودت متصور نیستی. هر کاری هم بکنید سودی نخواهید داشت و رسیدن به نتیجه برای شما تبدیل به یک آرزو شده است. شما خسته هستید، به خصوص وقتی می بینید که دیگران چقدر راحت به اهداف خود می رسند. اما نگران نباشید و عصبانی نشوید، آنها به شما خبرهای خوبی می دهند که شما را گرم می کند و دوباره تلاش می کنید و نتیجه را خواهید دید. شما مجبور نیستید زندگی خود را بر اساس خواسته های دیگران برنامه ریزی کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 459 حافظ

زین خوش روییده ای که روی صورت گل می کشی

روی صفحه گل و گل خط می کشی

اشک های مخفیگاهم

با هفت پرده به بازار می رود

اسفند ماهی عزیز… هیچ آرزویی بدون تلاش به دست نمی آید. در سایه تلاش به خواسته قلبی خود خواهید رسید. بهتر است از دوستان خوش فکر کمک بخواهید تا با کمک آنها به هدف خود برسید. به زودی آن را دریافت خواهید کرد. خدا به اندازه کافی به شما نعمت داده است، نباید حریص باشید. با دقت در مورد قصد خود فکر کنید و برای انجام آن عجله نکنید. زیرا تحقق این نیت نیاز به آمادگی بیشتری دارد که باید به مرور زمان آن را به دست آورید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا