فال روز

فال حافظ ۳۱ اردیبهشت ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 21 حافظ

دلم و دینم خشمگین شد و دلم به تهمت برخاست

گفت با ما خوب است

شنیدی که در آن بازی خوشحال نبود؟

در پایان گفتگو متاسف شدید

فروردین ماهی عزیز… تو دل پاکی داری و نیتت همیشه خیر است، گویا در راه عشق دل و دینت را باخته ای. اگر ایمان خود را تقویت کنید از درد گناه نجات خواهید یافت و مشکلاتتان حل می شود. اگر بتوانید در حالی که غمگین هستید به مشکلات بخندید، به یک شاهکار دست یافته اید و افتخار خواهید کرد. تغییری در زندگی و طرز فکر خود ایجاد کنید. از شر چیزهای بد خلاص شوید و یاد بگیرید که بخشنده باشید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 56 حافظ

دلش پر از عشق است

دیدن آینه افتخار اوست

من نمی خواهم گول بخورم

گردنم زیر بار اوست

ارديبهشت ماهي عزيزم… در راه رسيدن به هدفت با مشكلات و مشكلاتي مواجه شدي، اما زيبايي معنوي ارجح تر است. هر چه بیشتر در زندگی تلاش کنید، نتایج بیشتری خواهید گرفت. امید به معجزه از عالم غیب نداشته باشید. همه چیز برای پیشرفت شما آماده است، فقط باید کمی تلاش کنید. به خاطر داشته باشید که کوچکترین تخلف می تواند تمام رشته های شما را رشته کند. پاهایت را بیشتر از پاهایت دراز نکن که خداوند ناظر بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن چون زندگی مثل برق و باد میگذره.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 68 حافظ

ماه من این هفته تمام شد و از نظر من یک سال گذشت

هجران شما از کجا می دانید مشکل فعلی چیست؟

مردم لطف چهره او را در چهره او دیدند

عکس را دید و فکر کرد خالی است

کرداد ماهی عزیز… تو برای رسیدن به هدفت آرزویی در دل داری و با اینکه روز خوش شانسی برای رسیدن به آن نداری، فال تو فال خوش شانسی است. صبور باش، همه می دانند که چقدر برای رسیدن به هدفت صبر کرده ای، اما بالاخره روزی این انتظار به پایان می رسد و به هدف دلخواهت می رسی. خصوصی و عمومی نباشید. شما ظرفیت زیادی برای کار دارید و این باعث می شود به هدف خود برسید و خستگی را از خود دور کنید.

ادامه مطلب  فال ارمنی ۱۷ آذرماه | الهه خوشبختی ارمنی برای فردا شما چه پیام زیبایی دارد؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 82 حافظ

اون صورت کامل که بعد از حمام باقی مونده

چه اشتباهی دید که به بیراهه رفت؟

منو از چشم دنیا ببین

هیچ کس نمی داند چه اتفاقی افتاده است

تیر ماهی عزیز…به خاطر کردار و گفتارت از عزیزی فاصله گرفتی و دور از او زندگی می کنی. ناامید و نگران نباشید که هر دور روزی به پایان می رسد و شما به محبوب خود خواهید رسید. اگر می خواهید به خواسته قلبی خود برسید، افکار و باورهای ناامید کننده را کنار بگذارید و همیشه به آینده نگاه کنید. به نیازمندان آرامش و رحمت عطا کن.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 139 حافظ

صورتم را روی آن گذاشتم و از کنارم رد نشد

من صد چشم خوب داشتم و نظری نداد

سیل سر ما دلش را نگرفت

قطرات باران در سنگ خاره کار نکرد

مرداد ماهی عزیز… تحمل سختی ها و سختی ها در راه رسیدن به هدف قانون این دنیاست. اگر قرار بود همه به راحتی به اهدافشان برسند، دنیا گلستان بود. بدان که بعد از هر سختی آسانی می آید و هر شکستی سکوی پیروزی است. کلمات «نداشتم و نمی توانم» را کنار بگذارید و تلاش خود را برای رسیدن به هدفتان مضاعف کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 240 حافظ

ابر ادهری برخاست و باد نوروزی وزید

من پول می خواهم و آنچه راوی می گوید رسیده است

شاهدان روی جایگاه شاهد هستند و من از کیفم شرمنده ام

بار عشق و فقر سخت است و باید تحمل کرد

شهریور ماهی عزیز… مدتی است که از رکود مالی و بی پولی رنج می برید و این شما را نگران می کند که شاید نتوانید به خواسته خود برسید. حافظ مژده می دهد که بالاخره صبح روشن طلوع می کند و این همه تاریکی پایان می یابد. پس به خاطر مسائل ریز و جزئی به غرور و شرافت خود لطمه نزنید. چیزی که آبروی شما را نجات می دهد این است که به آنچه دارید راضی باشید و از جاه طلبی دست بکشید. در راه دوستی محکم و یکدست و صادق باشید. سعی کنید منصف باشید و به همه دوستان به یک چشم نگاه کنید. وقتی خدای بخشنده و مهربان دارید جای نگرانی نیست.

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 252 حافظ

عمر دوباره به میخانه راسم می رفت

ادامه مطلب  فال روزانه ۱۷ فروردین ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

کاری جز رانندگی انجام نمی دهم

روزی که گریه میکنم

تا اینکه همسرم یک بار دیگر آب می شکند

مهر ماهی عزیز… تمام تلاشت را کردی تا به هدفت برسی اما به نتیجه دلخواهت نرسیدی. هیچ غمی وجود ندارد. بهتر است راه های دیگری را امتحان کنید. مصمم باشید و ناامیدی را کنار بگذارید. شما در محاصره افراد مجنون و نادان هستید و از آنها رنج می برید. به محض اینکه دوست و دشمن خود را شناختی، راز خود را با کسی در میان نگذار، زیرا او نگهبان تو نیستند و آن را برای همه فاش خواهند کرد. شما تنها کسی نیستید که سختی ها را متحمل می شوید، همه افراد در زندگی مراحل سختی را پشت سر می گذارند، صبور باشید و از خدا کمک بخواهید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 260 حافظ

ای سارو نازنین حسن، خوش به حال تو که مهربانی

عاشقان هر لحظه به مربای شما نیاز دارند

مهربانی شما همیشه پر برکت باد

به ارتفاع ساروت کبای ناز رسیده اند

آبان ماهی عزیز… در هر رفتاری، در شأن و مقامش محبوب است و شخصیتش زیباست. اگر دوست می خواهی باید بی ادبی او را تحمل کنی. او قصد دارد شما را بیازماید; پس باید هوشیار و متمرکز باشید تا از این آزمون سربلند و پیروز بیرون بیایید و به او نشان دهید که عشق شما بالاست. برای غلبه بر مشکلات و رسیدن به اهداف، قدم های استوار بردارید و از طعنه و تمسخر افراد حسود نترسید. اسرار خود را به غریبه ها فاش مکن و برای دوستان خود حجاب باش و اسرار آنها را در دل خود نگه دار. صداقت و صداقت را فراموش نکنید تا بتوانید حسن نیت خود را به همه ثابت کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 307 حافظ

هر نکته ای که در توضیح این آیکون گفتم

هر که آن را شنید گفت: خداست که ایمان آورده است.

مطالعه عشق و رندی در ابتدا کار را آسان کرد

در نهایت جانم را در کسب این فضائل سوختم

آذر ماهی عزیز… قبلاً آنقدر عمل و گفتارت خوب و مهربان بود که همیشه تحسین همگان را برانگیختی، اکنون برای کسب هنر و دانش سخت تلاش می کنی. بدان که برای به دست آوردن چیزی باید سختی ها و مشکلات را تحمل کنی. در کارهای پیش رو با دقت و آرامش حرکت کنید. عجولانه تصمیم نگیرید. از بروز مشکلات و حوادث نترسید. با دوستان و خانواده خود مهربان باشید و تا جایی که می توانید به آنها کمک کنید. برای رفع چشم درد سوره فلق و ناس را بخوانید.

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 477 حافظ

دو دوست قدیمی باهوش

گوشه اوقات فراغت و کتاب و چمن

ادامه مطلب  فال قهوه 9 فروردین ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

من این مقام را به دنیا و آخرت نمی دهم

هر چند هر بار در PM می افتادند

دی ماهی عزیز… تو در پیشگاه خداوند به چنان مقام و قرب رسیده ای که حاضر نیستی با مقام دنیوی دست از مقامت برداری. البته شما در امور دنیوی موفق هستید و رمز موفقیت شما رضایت و شکر خداست. دست بهشت ​​و طوفان حوادث تو را بسیار آزموده است، اما تو در همه حال شکیبا بوده ای و دست از حق برنداشتی. بسیار مراقب باشید که در دام شیطان نیفتید. تفکر و تصمیم عاقلانه بر زمان غلبه می کند، پس از خردمندان مشاوره بگیرید و از افکار آنها بهره مند شوید.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 485 حافظ

ساقیه سایه ابر و بهار و لب جوی است

من به شما نمی گویم چه کار کنید، شما به دل خود بگویید

بوی تک رنگ از این نقش نمی آید

یک عاشق صوفی خالص شوید

بهمن ماهی عزیز… اخیراً همه چیز مطابق میل شما بوده و شرایط برای لذت و شادی مهیا شده است، پس تا می توانید لحظه های زندگی خود را گرامی بدارید. درهای رحمت خدا به روی شما باز است; اما مواظب باشید دل به دنیا نزنید و غرور و تکبر شما را غافل کند زیرا شادی هم دائمی نیست. دو نکته حافظ برای شاد بودن یکی اینکه روزها را به شادی بگذرانید و زندگی را سخت نگیرید و دیگری عیب جویی از دیگران. لحظه ها و دقایق زندگی در حال گذر است پس از این روزها برای فردایی بهتر استفاده کنید. منافق بودن هرگز خوشبختی کسی را نجات نداده است، دروغ را کنار بگذارید و با صداقت برای رسیدن به خواسته قلبی خود تلاش کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 493 حافظ

ای شاه از غم تنهایی به خوبی رهایی بخشید

قلب بی تو زنده شد، وقت بازگشت است

گل این باغ تا ابد تازه نمی ماند

ضعیف را در زمان توانایی پیدا کنید

اسفند ماهی عزیز… دوست بسیار سخاوتمند و مهربانی داری که مدتهاست او را ندیده ای، اکنون تنها و منتظری؛ بهتره بهش پیام بدی تا جایی که می توانید به فقرا کمک کنید. سعی کنید خود را از غرور و غرور بی مورد رها کنید. چیزی که باعث شکست شما می شود، سبکسری و غرور است. از فکر بیهوده دست بردارید. با داشته هایت شاد باش و با داشته هایت راضی باش. لازم نیست جاه طلب باشید. اگر واقع بین و دقیق باشید، به رویاهای خود خواهید رسید. حتی اگر در جگر خون دارید، کمی صبر کنید، به زودی مژده و مژده ای دریافت خواهید کرد که شما را برکت خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا