فال روز

فال حافظ ۳۱ فروردین ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

فروردین ماهی جان… همیشه می گفتند بعد از هر مصیبتی آسان است. دوران سخت شما سپری شده و مژده ای را خواهید آموخت که مدت ها منتظرش بودید. روز به روز نقشه شما بهتر می شود و به موفقیت می رسید، اما در عین حال اعتیاد شما نیز افزایش می یابد. اجازه ندهید این روابط آینه قلب شما را کدر کند. به پیروزی خود مغرور نشوید و شادی خود را با دیگران تقسیم کنید.

صحن بستان زیباست و گفتگوی دوستان دلنشین

زمان گل ها مبارک است، زیرا زمان خواران است

صبا هر بار که نفس می کشیم ما را خوشحال می کند

بله، بله، طیب فول فیس، هواداران خوشحال هستند

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی جان… عجله در کاری که می خواهی انجام دهی فایده ای ندارد پس کمی صبور باش و خود را کنترل کن. هیچ کس از آینده خبر ندارد. عشق، محبت و اعتقاد به هدفتان شما را در سریع ترین زمان ممکن به خواسته های قلبی خود می رساند. اگر قصد ازدواج دارید موفق خواهید شد.

راهی هست، راه عشق، که طرفی ندارد

چاره ای جز مردن نیست

هر بار که دلت را به عشق می سپاری، خوب است

در انجام کار خیر نیازی به استخاره نیست

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

کرداد ماهی جان… دنیا فراز و نشیب های زیادی دارد. گاهی همه چیز مطابق میل توست، گاهی همه چیز بر علیه توست، گاهی بهار است، گاهی پاییز. فکر می کنید بدون دوستان خالی هستید. از خدا می خواهی که در این چند روز دنیا در کنار دوستانت باشی و روز مرگت در کنارشان باشد. در هر صورت به فکر دوستان و عزیزان خود باشید تا دل پریشان آنها را التیام بخشد. در کنار آنها به خانواده خود توجه کنید. اگر می خواهید به خواسته قلبی خود برسید، کینه را از خود دور کنید و به بزرگترهای خود احترام بگذارید.

ادامه مطلب  فال تک نیت ۲۸ فروردین ماه | نیت کنید و کلیک کنید

درخت دوستی بکار که کام دل را پر کند

نهال دشمنی را که باعث رنج بی حد و حصر می شود را بردار

رندان مهمان ارجمند خرابه باش

که سردرد جانا گرت یک خماری مست بود

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

تیر ماهی جان… آدمی می تواند در آسایش و سلامت زندگی کند که غرور و تکبر را از خود دور کند و به دیگران به چشم حقارت نبیند. زندگی گاهی بهار دارد گاهی پاییز. صبور باش زیرا هر آسایشی سختی ها و مشکلات خود را به همراه دارد. آینده نگر باشید و به آینده خود فکر کنید. به یاد داشته باشید که با دیگران مهربان باشید تا در مواقع سخت دوستان و یاورانی داشته باشید.

همه یک خاطره شیرین و یک دوست شیرین دارند

سعادت همنشین او شد و دولت همنشین اوست

حریم عشق خیلی بالاتر از عقل است

کسی که این آستانه را ببوسد، جانش در آستین است

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

مرداد ماه… شما اکنون در بهار زندگی خود هستید و باید این لحظات را گرامی بدارید. مراقب قلبت باش، زیرا بعد از رنج و سختی نوبت به آسایش و آسایش می رسد. به زودی به هدف خود خواهید رسید. لحظه های زندگی را گرامی بدارید و نگه دارید تا در آینده پشیمان نشوید. دست از تلاش برندار، زیرا تنها چیزی که انسان دارد تلاش است و نتیجه تنبلی چیزی جز پشیمانی نیست. به یاد داشته باشید که دعا کنید و از خدا بخواهید که همه چیز در اختیار او باشد.

مژده زمانی رسید که بهار و سبزه دمید

وظيفه کسي است که به آن برسد، مصرف کند، نه ديدن

یاقوت کبود مرغ کجا، شراب کجا؟

فاگان عاشق بلبلی شد که نقاب رنگارنگی زده بود

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

شهریور ماهی جان… تمام تلاشت را برای رسیدن به هدفت کرده ای اما به نتیجه ای که می خواستی نرسیدی. هیچ غمی وجود ندارد. بهتر است راه های دیگری را امتحان کنید. مصمم باشید و ناامیدی را کنار بگذارید. شما در محاصره افراد مجنون و نادان هستید و از آنها رنج می برید. به محض اینکه دوست و دشمن خود را شناختی، راز خود را با کسی در میان نگذار، زیرا آنها سرپرست تو نیستند و آن را برای همه فاش خواهند کرد. شما تنها کسی نیستید که سختی ها را متحمل می شوید، همه افراد در زندگی مراحل سختی را پشت سر می گذارند، صبور باشید و از خدا کمک بخواهید.

ادامه مطلب  فال ابجد فردا ۱۴ فروردین ماه | فال ابجد شخصی و دقیق شما برای پیش بینی اتفاقات فردا

عمر دوباره به میخانه راسم می رفت

کاری جز رانندگی انجام نمی دهم

روزی که گریه میکنم

تا اینکه همسرم یک بار دیگر آب می شکند

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

مهر ماهی جان… تو سرت نیت داری و مشتاقانه دنبال بهترین راه برای رسیدن به آن هستی. تصمیم شما برای رسیدن به هدفتان صداقت و ایمان است. اگر امروز آنطور که می خواهید پیش نرفت، ناامید نشوید. اتفاقات خوبی برای شما خواهد افتاد. حوادث و غم های زندگی دائمی و زودگذر نیست. پس هر چه زودتر راه درست را انتخاب کنید و در آن قدم بردارید. اسرار خود را با کسی در میان نگذارید، برخی از مردم درد و رنج شما را درک نمی کنند و به همین دلیل آن را انکار می کنند.

اگر به شما مربوط است لطفا به من اطلاع دهید

تا جایی که به دولت مربوط می شود، کار من اصولی است

این دو نرگس رعنا با من قرار می گذاشتند

من از این دو طلسم جادویی رها شده ام

فال روزانه متولدین آبان ماه

آبان ماهی جان… تو انسان آزاده و فرشته وار و دوست داشتنی هستی، اما غمی که بی پایان به نظر می رسد بر زندگیت سایه افکنده، مشکلاتت زیاد است و از زمین و هوا گله می کنی. احساس می کنید که سرنوشت از شما دور شده است. خود را در عشق شکست می یابید و گاهی نمی دانید چه کار کنید. اینها همه نشانه های ناامیدی است. زندگی تمام نشده است. خود را از ناامیدی و ناامیدی رها کنید. پایان شب سیاه روز سفید است. غم و اشک را از صورتت پاک کن تا بقیه عمرت هدر نرود.

من صریح می گویم و از گفته هایم راضی هستم

من بنده عشقم و از هر دو دنیا آزادم

ثائر گلشن کودسم چه دهمین وصف جدایی

به خاطر تصادف در این تله افتادم

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

آذر ماهی جان… خیلی آدم صبور و خودکنترلی هستی. هیچکس از سوختن قلبت خبر نداره شما در شرف انجام یک کار بسیار بزرگ هستید، بنابراین سختی راه عادی است. انعطاف پذیر و صبور بودن در مواجهه با مشکلات و موانع یکی از ویژگی های خوب شماست. اما مراقب باشید ناامید نشوید. با دوستان عاقل و صادق مشورت کنید، از آنها کمک بخواهید و لجبازی نکنید. در امور خود به خدا اعتماد کنید.

با آتش دلم می جوشم

مهر بر لبانم، خون می نوشم و ساکت می شوم

قصد جان این است که طمع را در لب جان بگذارد

ادامه مطلب  فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا ۱۰ اسفند ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

می بینی که دارم در این شغل تلاش می کنم بمیرم

فال روزانه حافظ متولدین آذر

دی ماهی جان… شما فردی جاه طلب و کمال گرا هستید اما از طرفی برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش زیادی نمی کنید. تغییری در خود ایجاد کنید. با تنبلی و فکر نکردن به آینده نمی توانید به چیزی رو به جلو دست یابید، پس از رویاپردازی دست بردارید و با اراده قوی تر به تلاش خود برای رسیدن به هدف خود ادامه دهید. این دنیا در حال گذر است و جایگاه و جایگاهش در حال باد شدن است، وقتتان را سخت نگیرید و شاد باشید. قناعت بهترین دارو برای هر دردی است. برای رسیدن به آرامش از امکاناتی که دارید بهترین استفاده را ببرید.

از خیابان میخانه برویم

زیرا همه ما به یک جرعه از آن رویا نیاز داریم

روز اول با رندی و عشق آشنا شدیم

شرطش این بود که از آن راه نریم

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

بهمن ماهی جان… در این دنیا هر چه بکارید درو خواهید کرد پس مواظب اعمال و رفتار خود باشید. موفقیت و شکست انسان نتیجه اعمال و رفتار اوست. در صورت شکست باید به اعمال و رفتار خود بنگرید تا اشتباهات و خطاهای خود را بشناسید و از آنها تجربه کسب کنید و چراغ راه آینده بسازید. عبوس و ترش نباشید و با دوستان و اطرافیانتان با لطف و مهربانی صحبت کنید.

بلبل شاخ سرو به گلبانگ پهلوی

درس مراجع معنوی را می خواند

یعنی آتش موسی به گل تبدیل شده است

تا معنای توحید را از درخت بشنویم

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

اسفند ماهی جان… دلت برای دیدن دوستانت پر است و می خواهی از آنها باخبر شوی، به زودی آنها را ملاقات خواهی کرد. دوستان عزیز خود را دوست بدارید و از دوستان و همراهان بد و گمراه دوری کنید که به شما آسیبی نرسانند. از منافقان دوری کنید تا از آسیب بیشتر جلوگیری کنید. شما استعداد انجام هر کاری را دارید، به توانایی ها و اراده خود تکیه کنید و از آنها بهره ببرید. امید و توکل به خدا داشته باش سپس برای رسیدن به هدف تلاش کن. واقع بین باشید و رویاهای خود را با واقعیت های زندگی خود مطابقت دهید. وقتی به حکمت اعمال خدا پی نمی برید، بهتر است از وضعیت خود گله نکنید.

سلام بوی آشنا

بدانید که مردم نور را دیده اند

سلام ای نور دل پرهیزگاران

این شمع خلوت پارسا است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا