فال روز

فال حافظ ۳ اردیبهشت ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. فال حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

فروردین ماهی جان… شک نکن که خداوند یاور همه دوستان مخلصش است. دلت را با توکل و امید به خدا پاک کن تا از ریا و سختی های زندگی بکاهی. طمع را از زندگی خود حذف کنید تا عمری پر برکت و طولانی داشته باشید. بهشت شما جایی است که حقوق مردم را ادا می کنید. این راهی است که شما را به هدفتان می رساند. شما ذاتاً فردی خوش قلب هستید، کمی جاه طلب هستید و به خارج از منطقه راحتی خود می روید. کار شما اغلب با خطر و خطر همراه است. اگر می خواهید از شکست جلوگیری کنید، مراقب باشید.

بیا صوفی، شیشه آینه پاک است

زیبایی لعل فام را ببینید

راز پشت پرده مست پرس

قابیل یک زاهد بلند مرتبه نیست

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی جان… کاری به شما محول شده که از توان شما خارج است اما با کمی تلاش و کمک دیگران از عهده آن بر می آیید. اعتدال را در همه چیز فراموش نکنید. صادق باشید تا بتوانید به هر چیزی که می خواهید برسید. اگر با حیله گری و نیرنگ با دیگران رفتار کنید، خودتان گرفتار فریب و نیرنگ خواهید شد و این خیلی بد است و نتیجه خوبی ندارد.

عشق جوانی روی سرم افتاد

رازی که در دلم پنهان بود بیرون آمد

کامنت مرغ دلم را شکست

مراقب کسی باش که در دام افتاده است

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

ژوئن، ماهی ها… به زودی با فردی آشنا خواهید شد که خبرهای بسیار خوبی برای شما به ارمغان خواهد آورد. اخباری که مربوط به رسیدن به هدف شماست. خیلی صبر کردی و دعا کردی که خدا به یاور برسد. گوهر گرانبهایی به شما داده اند، سعی کنید آن را با کمال و زیبایی حفظ کنید. به زیبایی درونی خود بیشتر از ظاهر زیبای خود توجه کنید. اگر در جای اشتباهی هستید، محکوم به ایستادن در آنجا نیستید، موقعیت خود را تغییر دهید تا در نهایت به خواسته قلبی خود برسید.

ادامه مطلب  فال حافظ ۱۰ فروردین ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید

کلک مشکین روزی که از ما یاد می کند

پاداش دویست برده را که آزاد می کند، بگیر

روحش شاد

اگر با سلام دل ما را شاد کند چه؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

تیر ماهی جان… شما همراهان و دوستان خوبی دارید که صادق و هدفمند هستند، کاری نکنید که آنها را از خود دور کنید. فقر ظاهری آنها نباید مانع دوستی شما شود زیرا آنها گوهر قلب خوب را در درون خود دارند. اطرافیان خود را بشناسید و با منافقان و متدینین ارتباط برقرار نکنید، دسیسه ها و نیرنگ ها نه تنها به هدف شما نمی رسد، بلکه باعث دور شدن شما از هدف می شود. اراده خود را برای موفقیت در کار و رسیدن به اهداف تقویت کنید. فکر ساده ای را که می تواند شما را به دردسر بیاندازد کنار بگذارید. قبل از هر اقدامی همه جوانب را در نظر بگیرید و با کارشناسان مشورت کنید.

شراب بگش و ساقی خوب دو تله هستند

تا افراد باهوش از کمند خود فرار نکنند

من عاشق تو و رند و مست و سیاه نامه هستم

هزار ممنون که دوستان شهرستانی بی گناهند

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

آگوست ماهی جان…خدا خیلی بهت برکت داده که خوب و خوش زندگی کنی. جاه طلبی های نادرست نتیجه ای جز رنج و ناراحتی برای شما ندارد. از زندگی خود راضی باشید و قدر هر آنچه دارید را بدانید. به خدا توکل کن و برای لذت های زودگذر زندگی، بنده دیگران نباش. خود را از حالات روحی و هوی و هوس رها کنید. حافظ می گوید اگر می خواهی موفق شوی شب ها را به دعا و نیایش با خدا بگذران و روزها را به بحث و تحقیق علمی بگذران.

برای همراهی موفق باشید

بویی از قله رز شیراز در راه است

دیگر به خانه جانان سفر نکن، درویش

که سفر روحانی و گوشه صومعه تو بس است

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

شهریور ماهی، جان… عشق آتشین در دلت نشسته است و رقیبی در این راه داری. شاهد باشید که هدف و نیت از شما دور است، پس برای رسیدن به آن باید سعی کنید جدایی را تحمل کنید، ممکن است در این راه تحقیر شوید، اما هرگز ناامید نشوید و با پشتکار فراوان راه خود را ادامه دهید. برای رسیدن به فردی که دوستش دارید، باید صادق و صبور باشید. از خدا بخواهید که به شما قدرتی بدهد تا عشق را تحمل کنید و قلبتان را آرام کند.

ادامه مطلب  فال قهوه ۲۵ بهمن ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

ای لباس هایی مثل هالد و لاالت سلسبیل

سلسبلت، جان و دل سبیل

پوشش سبز خط دور لب

مثل مورانند گرد سلسبیل هستند

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

مهر ماهی جان… بعضی ها سعی می کنند تو را از مسیری که در آن بودی منحرف کنند. هر بار با سرزنش و ناتمام خواندن کار شما را ناامید می کنند. شما خودتان بر سر یک دوراهی هستید و گیج شده اید. ذهنت کار نمیکنه همه چیز را به خدا بسپار. او همه چیز را می داند، همه چیز را درست می کند و شفا دهنده قلب شکسته شماست. اگر عده ای می خواهند از شر شما خلاص شوند، راز شما را از دیگران پنهان کنند و لحظات زندگی شما را گرامی بدارند، همین دو برای موفقیت شما کافی است.

اگر فکر کنم شاکیان را مقصر بدانم

نگذار مست و عصبانی شوم

زهد راننده تازه تربیت شده راه است

من که در دنیا رسوا شدم عقلم چیست؟

فال روزانه متولدین آبان

آبان ماهی جان… قدرت و توانت را گرفته اند پس صدای اعتراضت را به گوش همه برسان. شما فردی بسیار تخیلی هستید. شما فکر می کنید کلمات شما برای کسی مهم نیست. مسائل روزمره و پیش پا افتاده شما را راضی نمی کند. شما به دنبال هدفی هستید که بدانید آن چیست، پس برای رسیدن به هدفتان باید دردسر را تحمل کنید.

گلبان آئیش به ساقی گلاذر ضربه می زند

باد بهاری می وزد، باد دلپذیر

هر گل تازه مرا یاد یک گل می اندازد

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

آذر ماهی جان… تو مرد عادل و درستکاری، دل و زبانت یکی. اگر کسی به شما لطفی کند چند بار جبران می کنید؟ غم و اندوه را از خود دور کنید، به زودی به آرزوی خود خواهید رسید. رفاه و خوشبختی بر زندگی شما سایه افکنده و این نتیجه رنج و سختی هایی است که تجربه کرده اید. لحظه های زندگی را گرامی بدار و خدا را شکر کن.

ادامه مطلب  فال روزانه ۲۹ فروردین ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

تو که ماه را با خط سیاه پوشاندی

بر خورشید سایه افکندی

تا کی با ما خواهید بود؟

او اخیرا یک ترفند خوب انجام داد

فال روزانه حافظ متولدین آذر

د ماهی جان… بخت در خانه ات را زده است. به زودی به آرزوت میرسی با کمی تلاش می توانید رویاهای خود را محقق کنید. در لحظات شاد خودپسند و خودپسند نباشید و به فکر دیگران باشید. خدا را شکر کنید و قدر نعمت های او را بدانید. گاهی عجولانه عمل می کنید؛ صبر را در خود پرورش دهید. نگران آینده نباشید، نیت شما محقق خواهد شد.

گفتند تو یوسف ثانی هستی

چون حقیقت را به لحظه دادم

شیرین تر از لحظه ای که می گویم متشکرم

ای خسرو تو خوبی یه دفعه شیرین شدی

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

بچمن ماهی جان… تو در پیشگاه خداوند به چنان مقام و قرب رسیده ای که حاضر نیستی جای خود را به مقام دنیوی بسپاری. البته شما در امور دنیوی موفق هستید و رمز موفقیت شما رضایت و شکر خداست. دستان بهشت ​​و طوفان حوادث تو را بسیار آزموده است، اما تو در همه حال شکیبا بوده ای و دست از حق برنداشتی. بسیار مراقب باشید که در دام شیطان نیفتید. تفکر و تصمیم عاقلانه بر زمان غلبه می کند، پس از خردمندان مشاوره بگیرید و از افکار آنها بهره مند شوید.

دو دوست قدیمی باهوش

گوشه اوقات فراغت و کتاب و چمن

من این مقام را به دنیا و آخرت نمی دهم

هر چند هر بار در PM می افتادند

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

اسفند ماهی جان…شانس یار توست و به هر چیزی که می خواستی رسیده ای، همه امکانات برای لذت بردن از زندگی مهیا است. کافی است چشم باز کنی و گلستانی را در کنار خود ببینی سرشار از معرفت و آسایش. امروز که خریدار دارید می توانید ادعای گنج عشق کنید وگرنه فردا دیر است، از رونق بازار نهایت استفاده را ببرید و برای عتیقه خود سرمایه گذاری کنید. بامزه بودن و خوش اخلاق بودن دیگران را جذب می کند و این صدای قلب شماست که حافظ را به غزل ترغیب می کند.

از دهار چه می خواهی؟

گفت صبح چی میگی؟

مسند برای دیدن شاهد و ساقی به گلستان رفت

لب می نوشی و صورتت را می بوسی و گل می بو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا