فال روز

فال حافظ ۴ خرداد ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 28 حافظ

به جان خواجه و شریعت کهنه و عهد راستین

که نماز صبح من دعای حکومت شماست

سر من که از طوفان نوح جان سالم به در برد

اثر انگشت شما روی پیش بند نیست

فروردین عزیز… غم و اندوه را از زندگی و کار خود دور کنید. راز دلت را برای کسی فاش مکن. با کسی صحبت کنید که به شما فکر می کند و هر روز برای شما دعا می کند. معامله ای انجام می دهید که برای شما بسیار سودآور خواهد بود، اما حریص نباشید. شما می توانید با صداقت و حقیقت به تمام اهداف خود برسید. دروغ و بدی را فراموش کن تا خورشید عشق به تو لبخند بزند.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 90 حافظ

من تو را به صبا نزد صبا می فرستم

ببین کجا میفرستمت

حیف که در گودال غم هستی

تو را به لانه وفا می فرستم

می عزیز اگر کمی صبر داشته باشی همه چیز درست می شود. لطف پروردگار متعال احوال تو را فرا می گیرد و از غم رهایی می یابی. رسیدن به وصل یار بسیار نزدیک است و به زودی آرزوی شما برآورده خواهد شد. دعای خیر عزیزان راه شماست. صبور باش.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 97 حافظ

شما مثل تاجی بر سر مردم خوب کشور هستید

اگر همه عاشقان به تو باج بدهند

دو چشم شوخ تو از خطا و حبس پریشان است

او به چین و هند ادای احترام کرد

کورهاد ماهی عزیز…به قیافه مردم توجه نکن. این درونی ترین اصل انسان است که می تواند بر شما تأثیر بگذارد. ظاهر شما آنقدر شما را فریب داده است که دیگران از شما سوء استفاده کرده اند. شما آنقدر عاشق هستید که فکر می کنید اگر طرد بشنوید خواهید مرد، اگر برای شریک زندگیتان آنقدر مهم نیستید، دیگر نگران نباشید. شکست در عشق هرگز کسی را نکشت.

ادامه مطلب  فال تک نیت ۱ اردیبهشت ماه | نیت کنید و کلیک کنید

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 131 حافظ

بیا پیش ترک، نگهبان پست، غارت شده

هلال عید دور جام را نشان داد

ثواب روزه و حج قبول است

از سرزمین عشق دیدن کرد

قوس عزیز… سعادت و خوشبختی مانند هلال ماه نو به آسمان زندگی شما خواهد آمد و برکات الهی نازل می شود، فقط به این دلیل که در راه رسیدن به آن می توان با فداکاری و از خود گذشتگی به آرزوی قلبی خود رسید. از ریاکاری و فریب مردم دست بردارید، عاقبت به خیری نخواهید داشت. بنده مخلص خدا در کارش به هر چیزی که می خواهد می رسد. اگر معامله ای در پیش دارید، آن را انجام دهید و به حرف دیگران اهمیت ندهید.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 164 حافظ

نفس باد صبا خواهد آمد

دنیای قدیم دوباره جوان خواهد شد

ارگوان یک جام عقیق به سامان می دهد

چشمان نرگس نگران شقایق خواهد بود

مرداد عزیز… بهار زیباترین فصل سال و فصلی است که همه طبیعت تغییر می کند و سرزندگی خود را باز می یابد. شما نیز به زودی تغییرات عمده ای را در زندگی خود تجربه خواهید کرد که روح و قلب شما را جوان می کند. قدر نعمت سلامتی را بدانید که خداوند به شما و خانواده تان داده است. از فضیلت ماه شعبان و رمضان غافل نشوید و برای رسیدن به خواسته قلبی خود دعا کنید. این روزها همه چیز مطابق میل شماست و حال شما خوب است، پس خدا را شکر کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 172 حافظ

عشقت غافلگیر شد

وصل شگفت زده شد

من فقط در گذشته غرق می شوم

او هم تعجب کرد

شهریور ماهی عزیز… عشقی داری که همه را شگفت زده کرده و حتی گاهی فکر می کنی امید وصال دور از ذهنت است. به ذهن و خلاقیت خود اعتماد کنید و از شر اضطراب و نگرانی خلاص شوید. زمان بازگشت به زندگی واقعی به جای فانتزی است. بهتر است از زندگی راضی باشید و خواسته های خود را کاهش دهید. تعادل در همه چیز عامل پیشرفت شما خواهد بود.

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

ادامه مطلب  فال حافظ ۱۴ اسفند ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید

غزل شماره 308 حافظ

ای لباس هایی مثل هالد و لاالت سلسبیل

سلسبلت، جان و دل سبیل

پوشش سبز خط دور لب

مثل مورانند گرد سلسبیل هستند

مهر ماهی عزیز… عشق آتشین به دلت پناه آورده و در این راه رقیبان داری. شاهد باشید که هدف و نیت از شما دور است، پس برای رسیدن به آن باید سعی کنید جدایی را تحمل کنید، ممکن است در این راه تحقیر شوید، اما هرگز ناامید نشوید و با پشتکار فراوان راه خود را ادامه دهید. برای رسیدن به فردی که دوستش دارید، باید صادق و صبور باشید. از خدا بخواهید که به شما قدرتی بدهد تا عشق را تحمل کنید و قلبتان را آرام کند.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 333 حافظ

نماز مغرب غریبان شروع کردم به گریه کردن

من قصد دارم در مورد موهای عجیب و غریب صحبت کنم

برای یاد دوست و کشورمان خیلی گریه کنیم

دنیا را ترک کند و سنت سفر را بشکند

آبان ماهی عزیز… شما از دوستان و اقوام خود دور هستید و دوستان ریاکار و ریاکار را دلیل شکست خود می دانید. تو این روزها خیلی تنها و غریبی. بهتر است گذشته را با دقت مرور کنید و اشتباهات خود را کشف کنید تا دوباره شکست نخورید. انسان عاقل از هر شکستی درس می گیرد. امیدوار باشید و عاقلانه عمل کنید. دوستی نعمت بزرگی است، اما همه لیاقت دوستی را ندارند، خویشتن داری نشان بده و بگذار رفتارت اسرار درونی ات را برای همه آشکار کند.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 344 حافظ

تا زمانی که زنده ام، هر روز قدمی در جستجوی آن برمی دارم

من هر بار در نیک دست شفاعت می کنم

بدون یک ماه مفرافوز که روزم را بگذرانم

تله جاده گذاشتم جوجه بگیر

آذر ماهی عزیز… شما مدت هاست که برای انجام یک کار مهم تلاش می کنید، برای رسیدن به هدف خود تلاش می کنید، به هر وسیله ای چنگ می زنید و از افراد با تجربه کمک می خواهید. اگر می خواهید به آرزوی خود برسید، از بدبختی های خود ناامید نشوید و از هیچ تلاشی دریغ نکنید. تمام راه ها را امتحان کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. اگرچه راه رسیدن به هدف دور و دراز است، اما در نهایت به آرزوی خود خواهید رسید و نتیجه این کار برای شما شیرین و دلپذیر خواهد بود. حتما با افرادی با وجدان راحت ملاقات کنید.

ادامه مطلب  فال نخود ۱۶ بهمن ماه | فال نخود شما چه چیزی را برایتان پیشگویی میکند؟

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 350 حافظ

با عزم توبه در سحر استخاره گفتم

وقتی بهار توبه می آید چه کنم؟

راستش من نمیبینمش

که مخالفان را می خورند و من تماشا می کنم

دی ماهی عزیز… بارها تصمیم گرفته اید از انجام کاری دست بردارید و راه و روش جدیدی را شروع کنید، اما عزم قوی برای اجرای تصمیم خود نداشته اید. بخشی از مشکل دوستانی هستند که شما را الگوی خود می دانید. رویاهای دور و درازی را که در سر دارید رها کنید و کمی عاقلانه فکر کنید. در زندگی معتدل باشید تا دچار مشکل نشوید. اعتماد به نفس یکی از چیزهایی است که در زندگی به آن نیاز دارید، پس شجاع باشید و خود را به خاطر ناملایمات زندگی از دست ندهید. با فردی که به او اعتماد دارید صحبت کنید و با او مشورت کنید.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 384 حافظ

من از جدایی می سوزم، از جفا روی می گردانم

هجران برای ما مصیبت شده یا خدا بلا را برگرداند

مه روی سبز خاموش ظاهر می شود

روی صورتش قدم بگذار تا روی سرش باشد

بهمن ماهی عزیز… مدتی است که از وضعیت زندگی خود ناراضی بودی، از خداوند کمک بخواه و بلاها و بلاها را از وجودت دور کند. غرور و تکبر شما را از مسیر پیشرفت دور می کند. با دوستان خود صادق باشید تا در مواقع ضروری به شما کمک کنند. جدایی و دوری باعث دوستی و پیوند می شود. به آنچه دارید راضی باشید و از اسراف بپرهیزید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 416 حافظ

نسیم خنک مامانبر مورد علاقه شماست

که صبح زود در هوای تو بلند شد

برو ای پرنده مبارک لاگا

وقتی آب از خاک آن در را دید

اسفند ماهی عزیز… آدم خوبی هستی، ناخواسته اشتباه کردی و حالا متاسف و شرمنده، اینقدر در خودت غصه نخور، غمگین بودن مشکلی را حل نمی کند، این که پشیمان هستی. برای جبران کافی است برای جبران هر چه زودتر قدم بردارید، اگر از توبه شما خبر داشته باشد حتما شما را خواهد بخشید. دوستان و اطرافیان خود را بشناسید و از دوستان بد دوری کنید. اگر در هر کار با توجه و مراقبه بیشتری پیش بروید، موفق خواهید شد. وفاداری خود را به دیگران ثابت کنید تا نظر مثبتی نسبت به شما داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا