فال روز

فال حافظ ۵ خرداد ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

فروردین عزیز دل پاکی داری و نیتت همیشه خیرخواهانه. آنها منافقانی هستند که با پرتاب سنگ مانع حرکت شما می شوند. شما از ریاکاری اطرافیان رنج می برید و به این فکر می کنید که چگونه با فریبکاران اطراف خود برخورد کنید. شفای این افراد تنها از دست خداوند امکان پذیر است پس به جای غمگینی در انتخاب دوستان و همراهان تجدید نظر کنید. صبر کلید حل همه مشکلات است، شما با کمی فکر می توانید کار خود را به خوبی انجام دهید. خود را از ناامیدی رها کنید و به لطف خداوند امیدوار باشید. اگر چه به دلیل دوری دوستتان (یا هدفتان) کم خواب و بی قرار هستید، اما برای رسیدن به اهدافتان سخت تلاش کنید زیرا روز رابطه خیلی نزدیک است.

الا یا ایها الساکی در خانه ها و رمان ها

که در ابتدا عشق را آسان کرد، اما دردسر افتاد

دهان به بوی خوش صبا زن باز کن

چه خونی به دل موهای سیاهش ریخت

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماه می است… آرزوهای دست نیافتنی در سر دارید؛ از این رویاهای غیرممکن در زندگی خود ناامید و ناامید نشوید. راه رسیدن به هدف بسیار دشوار است، اما با ناامید شدن به چیزی نخواهید رسید. پس با توکل به خدا به حرکت خود ادامه دهید. تجارب دیگران منبع عظیمی برای استخراج در طول مسیر است. مطمئن باشید با کمی صبر مشکلات حل می شود و به خواسته های دلتان می رسید.

در دیر مغان یارم با جام در دست آمد

مست با می و مست با نرگس

شکل یک مه جدید در کف صندل او یافت می شود

قد بلند بالای صنوبر کم زمزمه می کند

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

خرداد ماهی جان… شما هدفی دارید که فقط روی آن متمرکز هستید و نسبت به مسیرها و اهداف دیگر بی تفاوت هستید. تمام تلاش خود را برای رسیدن به هدف خود انجام دهید و هرگز تسلیم نشوید. هرگز از لطف خدا غافل نشوید. لطف و احسان خداوند به همه بندگانش می رسد، حتی کسانی که قبلاً از درگاه او دور بودند. صبور باش، اگر صبر و بردباری را در بشقاب خود بگذاری و در برابر ناملایمات استقامت کنی، نتیجه صبر خود را خواهی دید.

ادامه مطلب  فال قهوه ۲۴ اردیبهشت ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

بعد دست من و دامن آن سرو بلند

برای بریدن چمن از بن و بیکهام

نیازی به باز کردن برقع نیست

که به رقص آوردم آتش چو سپند را می بینی

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

ارزش واقعی هر چیزی با ارزش ظاهری آن متفاوت است. خوبی خدا کمک به عزیزانش است. سعی کن خودت رو کنترل کنی الان وقت حرف زدن نیست و فقط باید به فکر نجات یار باشید. برخی از افراد قصد آزار شما را دارند، از آنها دوری کنید و مراقب خود باشید. آنها به زودی نتیجه شرارت خود را خواهند دید. برخی از افراد ریاکار به دنبال تمسخر شما هستند، راز و نیازهای خود را برای کسی فاش نکنید.

نقد باید پرداخت می شد

تا همه راهبان بتوانند کار پیدا کنند

به نظر من مناسب است که دوستان همه کارها را انجام دهند

بگذار بروند و کمک بگیرند

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

مرداد ماهی جان… هر کاری کردی و می خواهی به زور همه چیز را بگیری. اگر در راه خدا نروید و امیدتان به او نباشد، به هدفتان نخواهید رسید. رمز و رمز پیروزی شما این است که دلتان را به خدا ببندید و ایمان راسخ داشته باشید. پس به او اعتماد کن و به روحت آرامش بده. اگر برخی از اطرافیان شما را مورد انتقاد یا انتقاد قرار می دهند، به رفتار آنها اعتراض نکنید، به حرف های اشتباه آنها پاسخ دهید و صبر را پیشه خود قرار دهید. برنده شدن در هر کاری سالها تلاش می خواهد.

مرا به خاطر عشق رندی و این فضول سرزنش کنید

اعتراض به اسرار علم غیبی

کمال عشق را ببینید نه نقص گناه را

آن که بی هنر می افتد به عیب نگاه کند

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

شهریور ماهی جان… تو دلت راضی نیستی. فکر می کنید همه از روی ترحم با شما همدردی می کنند و می خواهند به شما لطفی کنند. علم و دانش همیشه کمک کننده نیست و گاهی برای پیشبرد امور به لطف حق و محبت انسانهای پاک نیاز است. شما از سرگردانی و زندگی بدون هدف خسته شده اید. رویاهای زیادی در سر دارید، اما امیدی به رسیدن به آنها ندارید. چرا اینقدر خودت را دست کم می گیری؟ سعی کنید با توکل به خدا اعتماد به نفس پیدا کنید. خدا از قلب شما خبر دارد و دوباره به شما کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب  فال قهوه ۱۴ فروردین ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

سالها دفتر ما در دست صهبا بود

او در درس ها و دعاهای ما پیشرفت کرد

نیکی پیر مغان بین که چو ما بادمستان

هر کاری که انجام دادیم از نظر او زیبا بود

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

مهر ماهی جان … حال شما به هم ریخته و برای بهبود شرایط زندگی تان به مهاجرت فکر می کنید و آنقدر این موضوع را جدی گرفته اید که آرامش از زندگیتان رخت بربسته است. خداوند به شما نعمت های زیادی داده است، برای دیدن آنها بهتر است از خود بیرون بیایید و با دید جدیدی به اطراف خود نگاه کنید. تفریح ​​در شهر برای بهبود روحیه شما مفید است. به زودی خوشحال خواهید شد و اوضاع مطابق میل شما خواهد بود. هر لحظه را گرامی بدار و خدا را شکر کن. مغرور و مغرور نباشید و به دوستان خود حسادت نکنید.

تبریک شیراز و موقعیت بی نظیرش

خدا او را از زوال نجات دهد

از رکن آباد خدا رحمتمون کنه

که عمر خضر جلال می بخشد

فال روزانه متولدین آبان ماه

ابان ماهی جان… مدتی است که از وضعیت زندگی خود ناراضی هستید، از خداوند کمک بخواهید و بلاها و بلاها را از وجودتان دور کند. غرور و تکبر شما را از مسیر پیشرفت دور می کند. با دوستان خود صادق باشید تا در مواقع ضروری به شما کمک کنند. جدایی و دوری باعث دوستی و پیوند می شود. به آنچه دارید راضی باشید و از اسراف بپرهیزید.

من از جدایی می سوزم، از جفا روی می گردانم

هجران برای ما مصیبت شده یا خدا بلا را برگرداند

مه روی سبز خاموش ظاهر می شود

روی صورتش قدم بگذار تا روی سرش باشد

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

آذر ماهی جان… چرا وارد جنگ می شوید و در خیر شرکت می کنید؟ از راهی که آمدی برگرد که اهل جنگ و خونریزی نیستی. وجود شما مملو از آرامش است و شما الگوی بسیاری هستید. شما چیزی را از دست داده اید و می خواهید همه آنها را با هم جمع کنید. هدف خیلی به شما نزدیک است، به زودی به آن خواهید رسید. تمام تلاش خود را بکنید و از رحمت و عنایت خداوند ناامید نشوید.

ای جان سود راهت

آفتاب بر کناره کلاهت سایه می افکند

نرگس جذابیت زیادی دارد

آه من قربانی سیاهی چشم تو هستم

فال روزانه حافظ متولدین آذر

ادامه مطلب  فال انبیا ۲۰ خرداد ماه | فال انبیای شما چه خبر خوشی برایتان دارد؟

ماه عزیز، خداوند لطف خود را بر تو ارزانی داشته است و تو صاحب همه خواهی شد. بنابراین سعی کنید کسانی را که در اسارت غم و اندوه هستند آزاد کنید و مراقب اطرافیان و زیردستان خود باشید. آنچه در توان داری برای خلق خدا انفاق کن که هر چه به دست آورده ای از دعای خیر بندگان خداست. شما دوستان حسود زیادی دارید، اما خوشحال باشید که دوستتان همیشه با شماست. پس شما هم فقط به آن توجه کنید. قدر ذات و استعدادهای لطیف خود را بدانید.

شما تمام آنچه در جهان است را دارید

چقدر برای افراد ضعیف و ناتوان متاسفید

برای روح و قلب بنده و روح من دعا کنید

که بر مردان آزاد حکومت کنی

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

بهمن ماهی جان.. این روزها از خدا فقط برای مال و ثروت دعا می کنی در حالی که ثروتی به نام سلامتی داری که دیگران آرزویش را دارند، قدرش را بدان. اگر می خواهید به هدف خود برسید، باید از خواب غفلت بیدار شوید، از افراد آگاه و با تجربه در مورد چگونگی رسیدن به هدف خود بپرسید و در اسرع وقت به سمت آن حرکت کنید. برای رسیدن به هدف باید ریسک کرد. باهوش باشید و اطراف خود را نادیده نگیرید. مهم نیست موقعیت پدر و خانواده شما چیست، شما باید جوهره و قابلیت های خود را به منصه ظهور برسانید. بیشتر روی رشد معنوی خود تمرکز کنید و طمع وقت و مادیات نداشته باشید. خداوند رزق و روزی بندگانش را تضمین کرده است و نمی گذارد شما فقیر و نیازمند شوید.

ای دل، وقتی شکستی، صورتی باش

باشد که از طلا و گنج خلاص شوید

قادر به دادن دفتر به فقرا

امیدوارم بیشتر از بقیه باشی

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

اسفند ماهی جان… مغرور و مغرور شدی، سعی کن این خصلت اخلاقی را از خود دور کنی و از کارهای حرام دوری کنی و به خدا نزدیک شوی. غرور و خودخواهی را کنار بگذارید و با دوستان مهربان باشید. زمان به سرعت می گذرد. بهتر است به جای فکر کردن به غم های زندگی و حالات گذرا این دنیا شاد باشید و در کنار دوستان و خانواده راحت زندگی کنید. کاری را که در نظر دارید در اسرع وقت شروع کنید زیرا کاری است که ارزش انجام دادن دارد و هدفی قابل دستیابی است.

صبح است و از ابر بهمن تگرگ می چکد

برگ صبحگاهی درست کنید و یک لیوان مایع منی بدهید

به دریای آب و نطفه افتادم، مرا بیاور

می خواهم از شر من و تو خلاص شوم

..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا