فال روز

فال حافظ ۶ اسفند ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 18 حافظ

سقیع عیدتون مبارک

قرارها را فراموش کردی

تعجب می کنم که در این دوران جدایی

اردیبهشت ماه عزیز…به عهد وفا کن تا روزهایت همیشه مثل عید شاد و بهاری باشد. روزهای جدایی به پایان رسیده است و به زودی غم از دل شما می رود و شادی جای آن را می گیرد. فال شما بسیار واضح و تمیز است. اگر به جای غم و اندوه خدا را شکر کنید، هرگز وارد زندگی شما نمی شود. از فرصت هایی که به دست می آورید نهایت استفاده را ببرید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 153 حافظ

سپیده دم، چون خسرو مشرق دانش، بر کوه ها زد

به رحمت دوستم در امید را زد

قبل از صبح مشخص شد که وضعیت مهرگردون چگونه است

وارند به غرور کامگران خندید

می عزیز، یک زندگی زیبا مانند سپیده دم روشن پس از یک شب تاریک طولانی است. چون کوه استوار و استوار باش، نور امید بر تو می تابد و گره از مشکلاتت گشوده می شود. شما صبح خسته خواهید شد. به زودی به موقعیت و خوشبختی دست خواهید یافت. تا وقتی به مقام و قدرت رسیدی و اخلاقت نسبت به دیگران تغییر کرد، یاد خدا را فراموش نکنی. ثروت و مقام از بین می رود، مراقب رفتار و منش خود باشید.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 172 حافظ

عشقت غافلگیر شد

وصل شگفت زده شد

من فقط در گذشته غرق می شوم

او هم تعجب کرد

کرداد ماهی عزیز… عشقی داری که همه را شگفت زده کرده و حتی گاهی فکر می کنی امید وصال دور از ذهنت است. به ذهن و خلاقیت خود اعتماد کنید و از شر اضطراب و نگرانی خلاص شوید. زمان بازگشت به زندگی واقعی به جای فانتزی است. بهتر است از زندگی راضی باشید و خواسته های خود را کاهش دهید. تعادل در همه چیز عامل پیشرفت شما خواهد بود.

ادامه مطلب  فال روزانه ۲۹ اردیبهشت ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 237 حافظ

نفس بلند می شود و کام شما را رها نمی کند

فاگان، شانس من هرگز بیدار نمی شود

صبا یه تیکه خاک انداخت تو چشمام

که آب زندگی من به حساب نمی آید

تیر ماهی عزیز… از کسی که دوستش داری رد شنیدی، حال خوبی نداری، از شانست گله می کنی و فکر می کنی همه چیز از دست رفته است. فکر می کنید رسیدن به هدف غیرممکن است. شروع کردی به دعا و نیایش اما هنوز نتیجه ای نگرفتی. اما در دل شما شکی نیست که خدای مهربان گره از کار شما باز می کند. دیگر عمر خود را در رویاها هدر ندهید و زندگی خود را از نو شروع کنید، آنقدر عمر خواهید کرد که به تمام آرزوهایتان برسید، پس دل خود را از خدا جدا نکنید و شاد باشید. دوری از افراد ریاکار می تواند حال شما را بهتر کند.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 299 حافظ

اگر جرعه‌ای از شراب بنوشی، آن را روی زمین می‌ریزی

ترس از این گناه چیست که به درد دیگران می خورد؟

برو هر چی داری بخور

که از ضربه زدن به دوران تیغ ​​نابودی دریغ نخواهد کرد

مرداد ماهی عزیز… با کار به تنهایی و بدون کار گروهی نمی توان به نتیجه رسید. شما در زندگی اجتماعی خود به دوستان و همراهان نیاز خواهید داشت. به دیگران کمک کنید تا در صورت نیاز به کمک شما بشتابند. فقط به سود خودت فکر نکن، بلکه به نفع دیگران هم فکر کن. حسرت گذشته و حرص به آینده فقط امروز شما را تلخ می کند، پس از زندگی لذت ببرید و گرفتار غم های بی مورد نشوید. رحمت و دعای خود را به درگذشتگان بفرست که دستشان را در دنیا گم کرده اند و به لطف تو چشم دارند.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 306 حافظ

اگر به شما مربوط است لطفا به من اطلاع دهید

تا جایی که به دولت مربوط می شود، کار من اصولی است

این دو نرگس رعنا با من قرار می گذاشتند

من از این دو طلسم جادویی رها شده ام

شهریور ماهی عزیز… شما یک نیت در سر دارید و مشتاقانه دنبال بهترین راه برای رسیدن به آن هستید. تصمیم شما برای رسیدن به هدفتان صداقت و ایمان است. اگر امروز آنطور که می خواهید پیش نرفت، ناامید نشوید. اتفاقات خوبی برای شما خواهد افتاد. حوادث و غم های زندگی دائمی و زودگذر نیست. پس هر چه زودتر راه درست را انتخاب کنید و در آن قدم بردارید. اسرار خود را با کسی در میان نگذارید، برخی از مردم درد و رنج شما را درک نمی کنند و به همین دلیل آن را انکار می کنند.

ادامه مطلب  فال فرشتگان ۲۴ اردیبهشت ماه | فرشتگان برای شما چه پیام مثبتی دارند؟

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 369 حافظ

ما از دوستان کمک گرفتیم

آنچه ما فکر می کردیم اشتباه بود

درخت دوستی را به چه کسی خواهد داد؟

اخیرا رفتیم و یک تخم گذاشتیم

مهر ماهی عزیز… شما در مسیر دوستی وقت و انرژی گذاشتید و به کمک دوستان و آشنایان امیدوار بودید، اما اکنون متوجه شدید که در انتخاب اطرافیان خود اشتباه کرده اید، کسانی که به عنوان یاور به آنها اعتماد کرده اید. در مسیر زندگی آنها بهتر از این نبودند که از این اشتباه درس بگیرند، از این پس به توانایی های خود تکیه کنید و با افزایش توجه و مراقبه دوباره شروع کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. گرچه اتفاقات تلخی افتاده است، اما در شأن و شخصیت شما نیست که با دیگران به دعوا و دعوا و داد و بیداد بپردازید; احترام به بزرگترها هم لازم است. در حوزه مسائل عاطفی با دقت قدم بردارید تا دچار عشق یک طرفه نشوید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 376 حافظ

دوستان وقت آن است که برای شاد بودن تلاش کنید

اینها حرف اهل دل است و بگذار زنده باشیم

چیزی به نام کرم یا کرم وجود ندارد

راه حل فروش فرش است

آبان ماهی عزیز… این روزها مثل بهار زندگی شماست که همه شرایط شادی مهیا است، حالا تا می توانید اتفاقات رخ داده را سخت نگیرید و در کنار دوستانتان شاد باشید. غم و اندوه را از خود دور کنید و به شادی و لذت در زندگی فکر کنید. اگر عاقل باشید می توانید غم را به شادی تبدیل کنید. حتی اگر هیچ حامی در اطراف خود نداشته باشید و دیگران به پای شما سنگ پرتاب کنند، هرگز از تلاش برای رسیدن به هدف خود دست برندارید. اگر به نتیجه دلخواه نرسیدید ناامید نشوید، زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد. از چشم حسودان به خدا پناه ببر. این روزها بهتر است احساسات خود را با صدای بلند بیان نکنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 399 حافظ

طلسم درست کنید و بازار جادو را بشکنید

در غرور و افتخار یک سامری نفوذ کنید

برای بادهای جهان، یعنی

بر اساس آیین سروری کلاهک گوشه را بشکنید

آذر ماهی عزیز… چه مدت است که در زندگی افسرده و راکد بوده اید و در انزوا زندگی می کنید و این در حالی است که توانایی ها و استعدادها و امکانات نامحدودی دارید. اگر بدون ترفند سخت کار کنید، به زودی به نتیجه دلخواه خواهید رسید. سعادت و خوشبختی در اختیار شماست، مشروط بر اینکه لحظات ارزشمند زندگی خود را بیهوده هدر ندهید. هنگام انجام هر کاری که شروع کرده اید، اراده و عزم راسخ داشته باشید. اگر به تاثیر کلام خود پی ببرید، متوجه خواهید شد که ارزش کلمات شما بیش از هر چیز دیگری است.

ادامه مطلب  فال تک نیت ۲ اردیبهشت ماه | نیت کنید و کلیک کنید

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 423 حافظ

رفتم حموم و خواب آلود بودم

خرقه و فرش تردامن آغشته به شراب

بیا، متاسفم، تو را می فروشم

گفت بیدار شو راه خواب آلود

دی ماهی عزیز… تو قصد داری کار جدیدی کنی، با صلابت و ایمان برو و از یاد خدا غافل نشو. قلب خود را از نفرت پاک کنید، صادق باشید و از روی هوس تصمیم نگیرید. از مشکلات نترسید. تلاش برای رسیدن به هدف را فراموش نکنید.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 447 حافظ

با ما بیا مرز این بدخواهی

که شما حق دارید برای مدت طولانی صحبت کنید

به نصیحت قابیل توجه کن

از این سنگ قیمتی که در گنجینه خود دارید

بچمن ماهی عزیز… به نظر می رسد یکی از دوستان قدیمی شما را آزار داده و به همین دلیل با او رفتار خوبی نداشته اید. خشم خود را کنترل کنید، با خشم و کینه به جایی نخواهید رسید. از دوستان نزدیک خود دوری کنید. بهتر است با درایت پیش بروید و با مشکلات و مسائل دوستانه روبرو شوید. از دوستان خوش نیت کمک بگیرید و اگر به شما نصیحت کردند، به آنها گوش دهید. به رحمت بیکران خداوند ایمان داشته باشید و قرآن بخوانید. مقداری از دارایی خود را به فقرا بدهید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 489 حافظ

در چهره تو چراغ های پادشاهی را می یابم

صدها حکمت الهی در افکار شما نهفته است

نعمت خداوند بر مال و دین گسترده است

صد چشمه آب حیوانی از قطره تاریکی

اسفند ماهي عزيزم… در چهره شما آثار ابهت و عظمت ديده مي شود و درك شما بالاست. غم و اندوه و اضطراب را در قلب خود رها کنید. روزهای خوش برای شما آغاز شده است. بدانید چگونه فقیر را دستگیر کنید، وقتی می توانید خدا را به خاطر نعمت هایش شکر کنید. خود را از غرور و تکبر رها کن. قلب خود را از زنگ زدگی پاک کنید، بر خرد و دانش تکیه کنید و به خداوند اعتماد کنید تا برای تحقق نیات خیر آماده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا