فال روز

فال حافظ ۹ اسفند ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 72 حافظ

راهی هست، راه عشق، که طرفی ندارد

چاره ای جز مردن نیست

هر بار که دلت را به عشق می سپاری، خوب است

در انجام کار خیر نیازی به استخاره نیست

فروردین عزیز… عجله در کاری که می خواهید انجام دهید فایده ای ندارد، پس کمی صبور باشید و خود را کنترل کنید. هیچ کس از آینده خبر ندارد. عشق، محبت و اعتقاد به هدفتان شما را در سریع ترین زمان ممکن به خواسته های قلبی خود می رساند. اگر قصد ازدواج دارید موفق خواهید شد.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 81 حافظ

صبح گفت مرغ علف با گلهای تازه شکفته

در این باغ زیاد شیرین نباش چون شکوفا شده ای

در سمت راست به من نخندید

هیچ عاشقی به معشوق سخنی سخت نگفت

اردیبهشت ماهی عزیز… هر فردی در زندگی باید مراقب رفتار دیگران باشد و با احتیاط عمل کند. کلمات بیهوده را از گفتار خود حذف کنید و به آنچه می گویید فکر کنید. گفتار واقعی را می توان با آرامش و ملایمت نشان داد. اجازه نده هیچکس و همه از راز قلبت باخبر شوند. بهتر است کمی آینده نگر باشیم. اگر چه غم و اندوه زیادی در دل دارید، اما با صبر و رفتار عاقلانه اوضاع حل می شود.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 89 حافظ

پروردگارا مرا سلامت کن

برگرد و مرا از بردگی گناه رها کن

خاک را برای آن دوستی که سفر کرده است بیاور

جایی برای ماندن است تا چشم جهانیان آن را ببیند

کرد ماهی عزیز… بدبختی ها و رنج ها همیشه در زندگی بوده و هست، پس در این زمان نگران مشکلات فوری که درگیر آن هستید، نباشید زیرا آنها موقتی هستند. سعی کنید با ترفندی خود را از این مشکلات نجات دهید. اگر گوشه ای بنشینی و غصه بخوری هیچ کاری انجام نمی شود. برخیز و خودت را نجات بده

ادامه مطلب  فال سلامت ۲۱ فروردین ماه | پیشگویی های جالب از اوضاع سلامت فردای خود را بخوانید

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 173 حافظ

در نمازم یاد انحنای پیشانی تو افتادم

موقعیتی پیش آمد که محراب فریاد زد

حالا به صبر و دل و عقل نیاز دارم

صبری که دیدی به هدر رفت

تیر ماهی عزیز… تو دل پاک و وجدان پاکی داری، هر چه به دست آورده ای به خاطر قلب پاک و صادق توست. شما مدتی است که صبور بوده اید و به زودی نتیجه صبر و نبوغ خود را خواهید دید. شرایط و موقعیت را برای رسیدن به هدف خود آماده کنید. شرایطی پیش می آید که تحولات مالی و روحی رخ می دهد، در مسیر کمال معنوی قدم می گذارید و روح معنوی شما رشد می کند. به خدا توکل کن و بیشتر به خانواده ات توجه کن تا با تو قهر نکنند.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 231 حافظ

گفتم برات متاسفم، گفت حتما غمگینی

گفتم حتما ماه من است، گفت اگر بیاید

گفتم رسم وفاداری را از مهرورزان بیاموز

او گفت این شغل در بین افراد خوب کمتر است

مرداد ماهی عزیز… تو فکر می کنی و آرزو می کنی که عشق کسی را به دست بیاوری و حرف زدن با عزیزت فکر خوشایندی است که اندوهت را کم می کند. گاهی اوقات می خواهید آن را از ذهن خود پاک کنید، اما ممکن نیست. اگر صبور و صادق باشید، مطمئناً به هدف خود خواهید رسید. برای پایان دادن به مشکلات خود به خداوند اعتماد کنید. رازداری در روابط شرط مهمی برای رسیدن به عشق و محبت است، اگر رنجشی از طرف عزیزتان دیدید، آن را برای خود نگه دارید. همانطور که روزهای شادی به پایان می رسد، غم و سختی دوام نمی آورد، از آه و ناله دست بردارید.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 243 حافظ

هر که بوی خوش تو را در باد صبا شنید

او یک کلمه آشنا از یک دوست آشنا شنید

ای شاه حسن به گدا نگاه کن

قابیل داستان پادشاه و گدا را شنید

شهریور ماهی عزیز… شما فردی هستید که با دیگران رفتار شایسته و شایسته ای دارید و انتظار دارید آنها نیز با شما رفتار مشابهی داشته باشند، اما باید بدانید که رفتار پسندیده به این دلیل نیست که طرف مقابل با شما رفتار شایسته و محترمانه داشته است. برای ارضای وجدان خود کارهای نیک انجام دهید. نیکی کن و ثواب را به خدا بسپار، بی اعتنا به خلقت. با دوستان صمیمی خود صادق باشید. همه سزاوار شنیدن راز قلب شما نیستند، به خصوص آنهایی که به شما حسادت می کنند. وفاداری در آنها نیست. سخنان بزرگان و دوستان قابل اعتماد را بشنوید و از سختی ها و مصائب روزگار ناامید نشوید. بعد از هر سختی راحتی و گشاده رویی می آید. به یاد داشته باشید که دعا کنید و به خدا اعتماد کنید.

ادامه مطلب  فال ارمنی ۱۰ آذرماه | الهه خوشبختی ارمنی برای فردا شما چه پیام زیبایی دارد؟

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 245 حافظ

افسوس طوطی که راز می گوید

از قند منقار خالی نباشید

سرت سبز و دلت شاد تا ابد

در هات یار نقش خوبی داشتی

مهر ماهی عزیز… راز وقایعی که برایتان اتفاق می افتد را به صورت بسته و مختصر شنیده اید، اما برای اطمینان از دل خود به اطلاعات بیشتری نیاز دارید و بهتر است در این باره با افراد عاقل صحبت کنید. سرنوشت فقط یک بار به سراغ یک مرد می رود، پس چرا با دست خود آن را دور بریزید؟ از فرصت استفاده کنید و از آن برای رسیدن به هدفتان استفاده کنید. شما فکر می کنید همه چیز را می توان با زور اسلحه و پول به دست آورد، در حالی که اینطور نیست. رسیدن به درجات عالی فقط به لطف خداوند امکان پذیر است. جان و جانت را به خدا بسپار تا به خاطر خوبی هایت خداوند به تو مال و سلامتی عطا کند. با دوستانت خوب باش، اما اسرار زندگیت را با کسی در میان نگذار. همه درگیر اسرار نیستند و نمی توانند وضعیت شما را درک کنند.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره ۲۹۵ حافظ

سحر در باغ بوی گلستان را حس کردم

برای درمان بینی به بلبل

داشتم افکت گل سوری را تماشا می کردم

در شب تاریک بود، مثل چراغ روشن

ماهی های عزیز… غرور و تکبر شما را از رسیدن به اهدافتان باز می دارد، پس آنها را کنار بگذارید. وقت آن است که دیواری را که بین خود و دیگران ساخته‌اید، بشکنید و به میان جمعیت قدم بگذارید. دوران زیبایی و جوانی به زودی به پایان می رسد، پس لحظه های خود را گرامی بدارید تا پشیمان نشوید. مراقب باشید و در زندگی افراط نکنید. از افراط و تفریط بپرهیزید. اگرچه سخنان حسودان و بدخواهان شما را اندوهگین می کند، اما کوچکترین تأثیری در زندگی شما ندارد.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 412 حافظ

از دست این قوس ابروی چشمانم خون می آید

دنیا از این چشم و از این ابرو بدی بسیار خواهد دید

بنده این چشمم که در خواب مستی

روی آن گل نگارین است و سایه ابرو سیاه است

آذر ماهی عزیز… اگر در دام عشق گرفتار شدید، خود را عذاب ندهید و ناامید نشوید، فقط صبور باشید، با صبر و بردباری به سیری خواهید رسید و رقبا میدان را ترک خواهند کرد. اگر به خاطر دنیا و رسیدن به هدفت تلاش می کنی اما نتیجه ای نمی گیری. این نشانه ضعف ایمان شماست. هوش و ذکاوت به تنهایی کافی نیست و برای موفقیت باید از لطف خداوند برخوردار باشید. از یاد خدا غافل نشوید، از پروردگار عالم دعا کنید که اگر به خدا توکل کنید و در راه او قدم بردارید، به راه راست هدایت شوید، مخالفان خود را شکست دهید و به هر چه می خواهید برسید.

ادامه مطلب  فال تاروت ۲۵ خرداد ماه | سرنوشت چه شگفتانه‌ای برایتان دارد؟

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 443 حافظ

چو سرو اگر باخرامی دمی در باغ گل

هر گل خاری را حسادت می خورد

به خاطر کفر در هر حلقه و هرج و مرج

طلوع چشم تو در هر گوشه و مرض

دی ماهی عزیز… میری سراغ یکی تو رو برمیگردونه و تو عاشقی شکست خوردی. برای همین ناراحتی. خیلی ناراحته، فکر میکنی شکست خورده ای پس توهین میکنی. قلبت را صاف کن، دوباره تلاش کن و بگذار شعارت این باشد تا برنده نشم متوقف نمی شوم.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 448 حافظ

تو در خرابه ها جایگاهی داری

شما زمان زیادی در اختیار دارید

آه که با تاب و چهره عشق، روز و شب

صبح و عصر بخیر را برایتان آرزومندم

بهمن ماهی عزیز… تو بین مردم و اطرافیانت بسیار محبوب هستی و همه منتظر ورودت به جای دیگری هستند. اگر در مسیر درست و تکاملی قرار بگیرید در زندگی به کمال خواهید رسید. موفق باشید، شاد باشید و خدا را شکر کنید که جفا از بین رفته و عشق و وفاداری جایگزین آن شده است. نام شما معلوم خواهد شد. بیشتر با خدا باشید و شب ها دعا کنید تا گم نشوید. ثبات یک ضرورت زندگی است و باید آن را در خود تقویت کنید. اگر غریبه ای از شما کمک خواست، او را پیدا کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 475 حافظ

گفتند تو یوسف ثانی هستی

چون حقیقت را به لحظه دادم

شیرین تر از لحظه ای که می گویم متشکرم

ای خسرو تو خوبی یه دفعه شیرین شدی

ماه مارس عزیز… شانس در خانه شما را می زند. به زودی به آرزوت میرسی با کمی تلاش می توانید رویاهای خود را محقق کنید. در لحظات شاد خودپسند و خودپسند نباشید و به فکر دیگران باشید. خدا را شکر کنید و قدر نعمت های او را بدانید. گاهی عجولانه عمل می کنید؛ صبر را در خود پرورش دهید. نگران آینده نباشید، نیت شما محقق خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا