فال روز

فال حافظ 11 اسفند ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 40 حافظ

خدا را شکر که درب مسجد باز است

زان رو که به من نیاز دارد در خانه اش

تمام زانوها می جوشد و از مستی غرش می کند

Wan Mei که در آن حقیقت مجاز نیست

فروردین عزیز… گول وعده های دیگران را نخورید. اطرافیان خداوند بر تو اظهار لطف کرده و برکت و رحمت فراوانی بر تو جاری کرده اند و به تو نیاز دارند، پس هرگز به آنچه داری مغرور نشو. آنچه را که از دست داده اید پیدا خواهید کرد. موفقیت بزرگی پیش روی شماست و به هدف خود خواهید رسید، البته باید کمی صبور باشید و در راه رسیدن به هدفتان به خدا اعتماد کنید. دلت را به خوشی های زودگذر دنیا نزن که همه زودگذرند. راه به روی تو باز است، فقط باید با چشمان باز آن را طی کنی.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 51 حافظ

لب های دوستم تشنه خون است

دیدن او به معنای بخشیدن جانم است

شرم بر آن چشمان تیره و مژه های بلند

هر که درد دلش را دیده باشد مرا تکذیب کرده است

ماهی عزیز… نگران نباش و نترس. به تلاش خود ادامه دهید و با عزم راسخ به سمت اهداف خود بروید تا پیروزی را در آغوش بگیرید. دوستان نزدیک و قدیمی خود را هرگز فراموش نکنید. از انتقاد کردن و عیب جویی از افراد نادان اطراف خود که نمی توانند به شما آسیب برسانند نترسید. اگر در آستانه ازدواج هستید خوشحال باشید که ازدواج موفقی خواهید داشت و به خوشبختی خواهید رسید. یادت باشه به خدا توکل کنی

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 57 حافظ

آن چوپان سیاهی که دنیا با او شیرین است

چشمانم مثل لبخند است، قلبم با اوست

گرچه دهان پادشاهان شیرین است، اما

او سلیمان زمان است که با او مهر است

خرداد ماهی عزیز… در مسیر رسیدن به هدفت با مشکلات و مشکلاتی روبه رو می شوی، فردی که از ته دل دوستش داری از تو دور می شود و به شدت افسرده و غمگین می شوی. اما با ایمان به خدا و صبر می توانید این غم را از بین ببرید و این جدایی را تحمل کنید. عشق و محبت مشکل شما را حل می کند. شما نعمت های زیادی دارید که باید به آنها تکیه کنید و با کمک آنها بر مشکلات غلبه کنید. ممکن است دلت برای آن روزها تنگ شود، اما فکر نکن دنیا به پایان رسیده است در آینده آنها منتظر موارد دلپذیر بسیاری هستند که قلب مرده شما را زنده می کند. به امید رحمت خدا.

ادامه مطلب  فال تک نیت ۱۷ اسفند ماه | نیت کنید و کلیک کنید

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 131 حافظ

بیا پیش ترک، نگهبان پست، غارت شده

هلال عید دور جام را نشان داد

ثواب روزه و حج قبول است

از سرزمین عشق دیدن کرد

قوسان عزیز… سعادت و خوشبختی مانند داس ماه نو به آسمان زندگی شما خواهد آمد و برکات الهی نازل خواهد شد، فقط به این دلیل که شخصی با فداکاری و از خود گذشتگی در راه رسیدن به آن به آرزوی قلبی خود برسد. از ریاکاری و فریب مردم دست بردارید، عاقبت به خیری نخواهید داشت. بنده مخلص خدا در کارش به هر چیزی که می خواهد می رسد. اگر معامله ای در پیش دارید، آن را انجام دهید و به حرف دیگران اهمیت ندهید.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 168 حافظ

کار دل انجام می شود و انجام نمی شود

در این آرزوی خام سوختیم و شکست خوردیم

به لبا گفت من امشب به جلسه شما می روم

من به خواست خودم برده شدم و بنده نشدم

مرداد ماهی عزیز… شما از جان و دل گذشتید و برای رسیدن به هدف تلاش کردید اما به نتیجه مطلوب نرسیدید. پشتکار و پشتکار در این راه فایده ای ندارد و باید راه دیگری در زندگی خود پیدا کنید. ناامید نشوید که خداوند لطف خود را به شما خواهد بخشید. به گذشته برگردید و ببینید مشکل از کجا آمده است. با کشف نقاط ضعف خود می توانید کاستی های خود را جبران کنید. همه مشکلات راه حلی خواهند داشت.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 204 حافظ

به یاد داشته باشید که نظر پنهانی با ما داشتید

مهر تو روی صورتمان نمایان بود

یادت هست که مرا سرزنش کردی

معجزه مسیحیت بر لبان شکرها بود

شهریور ماهی عزیز… روزهای شما با یادآوری خاطرات خوب و شادی های گذشته می گذرد و آن خاطرات آنقدر شیرین است که با نگاه کردن به آنها آرامش به دلتان می نشیند، اما بدانید که لذت گذشته باعث می شود از پرداختن به آن غافل شوید. حال . در راه عشق و دوستی شک و تردید وارد قلبتان نشود. دوستان صمیمی و دلسوز خود را از خود دور نکنید. گذشته گذشته است، به آینده فکر کنید تا آن را از آن خود کنید. با نیروی اراده می توانید چیزهایی را که از دست داده اید دوباره به دست آورید.

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 207 حافظ

به یاد داشته باشید که او در خانه با شما بود

ادامه مطلب  فال ابجد فردا ۱۰ اسفندماه | فال ابجد شخصی و دقیق شما برای پیش بینی اتفاقات فردا

او نوری را از سرزمین دارت دید

مستقیم چون زنبق و گلی از اثر گفتار ناب

آنچه در دل توست بر زبان من بود

مهر ماهی عزیز… دوست پسر ناز داشتی ولی از دستش دادی. افسوس می خورید که اتفاقات خوب زودگذر هستند و سرنوشت زمان همیشه در انتظار خوشبختی است. این قانون زندگی است و شما نمی توانید با آن مبارزه کنید، پس چرا در گذشته غرق شوید؟ حسرت گذشته فایده ای ندارد. آنچه از گذشته باقی مانده فقط خاطرات است. از گذشته و آنچه اتفاق افتاده درس بگیرید تا بتوانید از آن برای پیشرفت استفاده کنید. مسائل و مشکلاتی که با آن روبرو هستید نیاز به مدیریت دارد، پس از خود راضی و غفلت را کنار بگذارید، با بزرگان و خردمندان مشورت کنید و به پا خیزید. نسبت به اتفاقات بی توجه و بی تفاوت نباشید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 215 حافظ

استخدام کوی میکده یا رب سحر چه بود؟

که جاش شاهد، ساقی، شمع و مشعل است

حدیث عشقی که عاری از کلمه و صوت است

با ناله تنبور و سنج زمزمه می کرد

آبان ماهی عزیز… ذهنت خیلی شلوغ است و افکار زیادی به سراغش می آید، این افکار تو را سرگردان و حواس پرت می کند. اینقدر نگران نباشید، همه کارها به زودی مرتب می شود و گره ها باز می شود. مقایسه خود با دیگران اشتباه است، توانایی ها و استعدادهای شما با دیگران متفاوت است. از شانس خود گله نکنید زیرا فال خوب شما به زودی جنبه خوب آن را به شما نشان خواهد داد. مانعی پیش روی شماست که شاید در نگاه اول بزرگ به نظر برسد اما با تفکر و برنامه ریزی خودتان می توانید بر آن غلبه کنید. درد شما قابل درمان است، اما قدم به قدم، پس صبور باشید و پاهای خود را فراتر از حد خود فشار ندهید.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره ۲۷۷ حافظ

تمام فکر بلبل این است که دوستش شده است

گلی در اندیشه، مثل لاس زدن در کار

هر جذابیتی برای عاشق شدن نیست

خواجه غم بنده اش باشد

آذر ماهی عزیز… این از خصوصیات زندگی است که هرکس در هر موقعیت و موقعیتی دیدگاه خاص خود را نسبت به اتفاقات پیرامون خود دارد، همانطور که تمام فکر و ذکر شما درگیر معشوق شماست و او به معاشقه فکر می کند، چرخ همیشه است. می چرخد ​​و جهان قطعاً به همین شکل نخواهد ماند. پس به آینده نگاه کنید و عجله نکنید. اگرچه دلتان برای افراد ریا تنگ شده است، اما با خوش بینی به آینده نگاه کنید. با مشکلات زندگی با شجاعت روبرو شوید و ناامید نشوید. شما به خاطر قلب پاک خود موفق خواهید شد. قدر هدیه عشق را بدانیم. به زیردستان و نیازمندان توجه کن تا خداوند تو را یاری کند. مسافر شما به سلامت بازخواهد گشت.

ادامه مطلب  فال تاروت ۲۷ فروردین ماه | سرنوشت چه شگفتانه‌ای برایتان دارد؟

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره ۲۷۸ حافظ

من یک شراب تلخ می خواهم که قوی باشد

تا بتوانیم از دنیا، شر و طغیان رها شویم

سمت دهار دون پرور شهد آسایش ندارد

طعم طمع، ای دل، از تلخی و از طغیان رها شو

دی ماهی عزیز… دنیا آنقدر بی ارزش است که نباید به خاطر آن خودت را به عذاب بکشی و خدای ناکرده حق دیگران را ضایع کنی. فریب ظواهر زمان را نخورید و از رویاپردازی دست بردارید. اسرار خود را با کسی در میان نگذارید. باید به چیزهای خوب دنیا بیشتر توجه کنید و احساس خستگی را از خود دور کنید. قضاوت در مورد امور زندگی تا این حد درست نیست. به رشد معنوی خود در زندگی فکر کنید. مال و آسایش مادی این دنیا وسیله است; شما باید به هدفی عالی فکر کنید و هدفتان آرامش خاطر باشد، تنها در این صورت است که از زندگی لذت خواهید برد.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 350 حافظ

با عزم توبه در سحر استخاره گفتم

وقتی بهار توبه می آید چه کنم؟

راستش من نمیبینمش

که مخالفان را می خورند و من تماشا می کنم

بهمن ماهی عزیز… بارها تصمیم گرفته اید از انجام کاری دست بردارید و راه و روش جدیدی را شروع کنید، اما عزم قوی برای اجرای تصمیم خود نداشته اید. بخشی از مشکل دوستانی هستند که شما را الگوی خود می دانید. رویاهای دور و درازی را که در سر دارید رها کنید و کمی عاقلانه فکر کنید. در زندگی معتدل باشید تا دچار مشکل نشوید. اعتماد به نفس یکی از چیزهایی است که در زندگی به آن نیاز دارید، پس شجاع باشید و خود را به خاطر ناملایمات زندگی از دست ندهید. با فردی که به او اعتماد دارید صحبت کنید و با او مشورت کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 398 حافظ

ای نور چشم من حرفی هست بشنو

از آنجایی که معده شما پر است، بنوشید و بنوشید

دست از وسوسه آرماند در مسیر عشق بردارید

بیا و پیام سوروس را بشنو

اسفند ماه های عزیز… شما یک فرد خوش فکر و با تجربه در زندگی خود دارید که تجربیات خود را در اختیار شما قرار می دهد، آن را گرامی بدارید. تنبلی را کنار بگذارید و کار امروز را به فردا بسپارید. گاهی روح و شیطان بر شما چیره می شود و از راه راست منحرف می شوید. خدا را بسیار یاد کنید و تسبیح کنید. در کاری که می خواهید انجام دهید، ابتدا تلاش کنید و اراده داشته باشید. از تجربیات بزرگترها استفاده کنید و با دوستان خود صادق باشید، فقط در این صورت از ثروت محروم نخواهید شد. چشم عنایت خدا به شماست پس امیدتان به خدا باشد. به برکت نعمت هایی که خداوند به شما داده است، به فقرا و نیازمندان کمک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا