فال روز

فال حافظ 13 اسفند ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 34 حافظ

رواق چشمان من آشیانه توست

کرم نما و فروده این خانه خانه شماست

با تشکر از خال و خطوط از رمز و راز ربودن قلب

شوخی های شگفت انگیز زیر تله و بذر شما هستند

فروردین ماهی عزیز… خداوند متعال لطف خود را بر تو تمام کرده و به زودی به هدف و مقصد می رسی. کاری که انجام خواهید داد بسیار با ارزش است. اگر قصد ازدواج دارید با عشق به هدف خود خواهید رسید. تو از همه رقیبان بهتری، اما مواظب باش خدا را فراموش نکنی که هر چه داری از اوست.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 54 حافظ

چشمانم از گریه مردم پر از خون است

ببینید وضعیت مردم چگونه است

مرا به یاد تو و چشم مستی می اندازد

جام غم که می نوشم خون است

ارديبهشت عزيز، گويا در اين چند روز كار اشتباهي كرده ايد، خورشيد خير طلوع كرده و حوادث فرخنده به شما نزديك است. اتفاقاتی که شما را خوشحال می کند. درست است که رنج های زیادی کشیده اید، اما به زودی اتفاقات خوبی می افتد و شانس به شما خواهد رسید. سخنان خود را شیواتر کنید و خاطرات تلخ گذشته را از ذهن خود پاک کنید. هر کاری می خواهید انجام دهید زیرا برای شما سود زیادی خواهد داشت. اگر به حرف دلتان گوش دهید پشیمان نخواهید شد.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 73 حافظ

از نور بینایی معلوم نیست که نیست

بدون نیاز به تصاویر بصری

ناظران شما متخصص هستند، بله

کلاه گیس شما در هیچ سریالی نیست

کرداد ماهی عزیز… راز دلت بر هیچکس پوشیده نیست. موانع دشوار زیادی بر سر راه شما قرار دارد که بیشتر آنها نتیجه اعمال خودتان است و پشیمانی از آنها خالی از لطف نیست. اما اگر از خستگی و مشکلات شکایت نکنید، می توانید همه آنها را پشت سر بگذارید و به هدف خود برسید. امیدوارم در آینده همه چیز برای شما آسان باشد. به تجربه و خرد خود ایمان داشته باشید و به توانایی های خود اعتماد کنید.

ادامه مطلب  فال چای ۲۱ فروردین ماه | فال چای امروز برای شما چی میخواهد؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 240 حافظ

ابر ادهری برخاست و باد نوروزی وزید

من پول می خواهم و آنچه راوی می گوید رسیده است

شاهدان روی جایگاه شاهد هستند و من از کیفم شرمنده ام

بار عشق و فقر سخت است و باید تحمل کرد

تیر ماهی عزیز… مدتی است که از رکود مالی و بی پولی رنج می برید و این شما را نگران می کند که شاید نتوانید به خواسته خود برسید. حافظ مژده می دهد که بالاخره صبح روشن طلوع می کند و این همه تاریکی پایان می یابد. پس به خاطر مسائل ریز و جزئی به غرور و شرافت خود لطمه نزنید. چیزی که آبروی شما را نجات می دهد این است که به آنچه دارید راضی باشید و از جاه طلبی دست بکشید. در راه دوستی محکم و یکدست و صادق باشید. سعی کنید منصف باشید و به همه دوستان به یک چشم نگاه کنید. وقتی خدای بخشنده و مهربان دارید جای نگرانی نیست.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره ۲۷۵ حافظ

صوفی گلی می کند و خار می دهد

وین زهد خشک را به می دلپذیر تبدیل می کند

تامات و شتا در آهنگ چنگ نا

تسبیح و تیلسان به می و میگسار بخش

مرداد ماهی عزیز… شما انسان بافرهنگ و کاملی هستید و تعصبات خشک در افکار شما جایی ندارد. خود را از دوروی و ریا رها کنید. با مردم با صداقت و درستکاری رفتار کنید. غرور و تکبر شما را موفق نمی کند، پس از آنها دوری کنید. دنیا ارزش حرص خوردن را ندارد، پس از فرصت ها برای شادی و رضایت استفاده کنید. انتقاد پذیر باشید و اشتباهات خود را بپذیرید، به زودی به هدف خود خواهید رسید. خدا را شکر و به نیازمندان کمک کن.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 322 حافظ

نقش شما را در کارگاه تصور کردم

من آن را به شکل شما ندیدم و نشنیدم

اگر چه در درخواست شما باد شمال مترادف است

من به قد تو نرسیدم

شهریور ماهی عزیز… شما سالهاست که برای رسیدن به هدفی برنامه ریزی کرده اید و در مسیر رسیدن به هدف با مشکلات و مشکلات زیادی روبرو هستید که غلبه بر آنها غیر ممکن نیست. مشکلات بر خلاف میل و اشتیاق قوی شما بسیار کوچک هستند، اگر از مشکلات نترسید و ناامید نشوید به هدف خود خواهید رسید. گاهی اوقات احساس می کنید سرعت حرکت شما به سمت هدف کند است، اما راهش این است که آهسته و پیوسته بروید، به حرکت ادامه دهید و در نهایت به هدف خود خواهید رسید. در این راه برای داشتن آرامش به خدا توکل کنید.

ادامه مطلب  فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا ۳۱ اردیبهشت ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 380 حافظ

بارها گفته ام و باز هم می گویم

اینجوری برای خودم میخونم

پشت آینه مرا طوطی صدا کردند

همان چیزی را می گویم که استاد ازل گفت

مهر ماهی عزیز…تغییر بسیاری از اتفاقاتی که برای ما رخ می دهد خارج از اختیار ماست و به تقدیر الهی نسبت داده می شود، شما باید آنها را همانطور که هستند بپذیرید. شما به دستورات خدا عمل می کنید. روزی فرا می رسد که اطرافیان قدر شما را بیشتر می دانند. شما هنوز نمی دانید دقیقاً چه کاری می خواهید انجام دهید و چه مسیری را طی کنید. منتظر می مانید تا دیگران برای شما تصمیم بگیرند. بهتر است در مورد خود و اهداف خود تجدید نظر کنید تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید. اراده ات را قوی کن و به خدا توکل کن.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 381 حافظ

هر چند ما نوکر شاهیم

پادشاهان ملک صبحگاهیم

یک گنج در آستین شما و یک کیف خالی

جام گیتی نما و خاک رحیم

آبان ماهی عزیز… با وجود گنجینه های ذاتی که در وجودت داری، از لحاظ مالی ثروت چندانی نداری، اما بدان که وجدان پاکت بر همه چی غلبه دارد، به شرطی که بیان کنی. شما در کار خود بسیار کوشا و در دوستی وفادار و نزدیک هستید. مراقب باشید از رفتار خوب و صداقت و دوستی خود سوء استفاده نکنید. یک زندگی خوب و راحت در انتظار شماست. از تمام توانایی های خود استفاده کنید تا دشمنان خود را ناامید کنید و دوستان خود را خوشحال کنید. دست از ریا و ریا بردارید. اگر به کسی بدهکار هستید، از او که به قول نیک معروف است بخواهید که قرض را بپردازد.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 413 حافظ

خط عذرخواهی از دوستی که ماهش را دزدید

هیچ راهی برای خروج از آن وجود ندارد

پیشانی دوست گوشه مذبح حکومت است

آذر ماهی عزیز… تو نیازی در دل داری و می خواهی به آن برسی. برای حل مشکلات از دوستان نزدیک خود کمک بگیرید و در مورد کار خود صحبت کنید، حتی اگر می ترسید آنها به سینه شما دست بزنند. خوش اخلاقی و رفتارت، آبروی تو را صد برابر کرد. از شر شیطان به خدا پناه ببرید که راه پیشرفت به روی شما باز است. هیچ تاخیری مجاز نیست؛ بسم الله بگو و در راه آخرت قدم بردارید و از یاد خدا غافل نشوید. با انجام کار خیر، روی نامه اعمال خود آب بریزید تا گناهان آن شسته شود.

ادامه مطلب  فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا ۱۵ فروردین ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 421 حافظ

به خانه موگان رفت و آب نوشید

پیرمرد می نشیند و به شیخ و شب دعا می کند

سوبوکشان همه در غلبه اوست

اما به دلیل خروج سر، چتر روی ابر افتاده است

دی ماهی عزیز… خوشبختی و بهروزی در انتظار توست به شرطی که غفلت نکنی، لحظه های زندگی را غنیمت بشماری و عاقلانه تصمیم بگیری. با بزرگان خردمند مشورت کنید و عجولانه تصمیم نگیرید. به خدا اعتماد داشته باش.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 428 حافظ

صبح زود شب مستی

من Bade را با چنگ و chogane گرفتم

ذهنم را در چمدان می گذاشتم

او را به شهر فرستادم

بهمن ماهی عزیز… در اطراف شما افرادی هستند که با مکر و نیرنگ قصد آسیب زدن به شما را دارند اما خداوند حیله های آنها را یکی پس از دیگری خنثی می کند. احساس گناه و اندوه تمام شده است. تو به اراده خود عمل کردی و غم را از دلت زدودی. شما به دنبال حل معمایی هستید که به این زودی ها حل نخواهد شد. صبور باشید و در کارهایی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 481 حافظ

برای رهایی از غم به این گوش دهید

به خونخوار غذا نده

شما در نهایت تبدیل به یک گلدان گران قیمت خواهید شد

حالا به سبو فکر کنید که با باد پر شود

اسفند ماهی عزیز…چرا برای چیزی که سهم و رزق تو نیست دل میگیری و خودت را به سختی می اندازی؟ به آنچه در زندگی دارید راضی باشید تا غمگین نشوید. به خدا توکل کن و او نگران کالاهای زودگذر دنیا نخواهد بود. اگر می خواهید به جایگاه و مقامی برسید، بدانید که ابتدا باید آماده و آماده باشید و بدون کسب آمادگی لازم به جایی نخواهید رسید، پس بر اساس توانایی و قدرت خود برای تعیین اهداف زندگی خود تصمیم بگیرید. برای رسیدن به هر چیزی ابتدا وجدان خود را از نفرت و نادانی پاک کنید، به خدا توکل کنید و سپس در او قدم بردارید. نتیجه کارتان را به خدا بسپارید چون شانس شما زیاد است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا