فال روز

فال حافظ 20 اسفند ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 90 حافظ

من تو را به صبا نزد صبا می فرستم

ببین کجا میفرستمت

حیف که در گودال غم هستی

تو را به لانه وفا می فرستم

فروردین عزیز… اگر کمی حوصله داشته باشی همه چیز درست می شود. لطف پروردگار متعال احوال تو را فرا می گیرد و از غم رهایی می یابی. رسیدن به وصل یار بسیار نزدیک است و به زودی آرزوی شما برآورده خواهد شد. دعای خیر عزیزان راه شماست. صبور باش.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 281 حافظ

پروردگارا، این نی نی خندان را که به من سپردی

از چشم حسود چمنزارش به تو می سپارم

هر چند با کوی وفا صد قدم فاصله دارد

دور از باد، از طاعون، از آسمان زندگی و تنش

اردیبهشت ماهی عزیز… خیانت دوستت را دیدی اما باز هم برای سلامتی او دعا می کنی و او را از چشم بد حسودان به خدا می سپاری. رسیدن به رویاهایتان غیرممکن نیست. به زودی خبرهای بسیار خوشایندی به شما خواهد رسید. شما بی قرار و بی حوصله هستید. صبور باشید، صبر به آنچه می خواهید می رسد. هر کس را می بینید، از قصد خود خبر می گیرید. شاید این انتظار خیلی تلخ باشد، اما رابطه فردا بی نهایت شیرین است. کسی که بر خدا توکل می کند ترس در دلش راه نمی دهد. خود را به دست سرنوشت بسپارید و مطمئن باشید که هر اتفاقی بیفتد، رضایت حق در آن است.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره ۲۹۰ حافظ

قلبم شکسته است و متوجه آن نمی شوم

این شکارچی گمشده چه شد

از ایمانم می لرزم

دل در دست ابروی کافر است

کرداد ماهی عزیز… تصمیم گیری برات خیلی سخت شده و سر دو راهی هستی. شما تمام وظایف را به شدت بر عهده گرفته اید و از انجام آنها ناامید هستید. فکر می کنی تا الان زنده بودی و تلاشت بی نتیجه بوده و به خودت دروغ گفته ای، اما بدان که از جایی که شروع کنی مفید است. با تجربه انباشته تصمیم بگیرید و مسیر خود را انتخاب کنید. خداوند در این راه به شما کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب  فال فرشتگان ۱۷ فروردین ماه | فرشتگان برای شما چه پیام مثبتی دارند؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 304 حافظ

جهان نصرت دین خسرو کامل هست

یحیی بن مظفر مالک علم عادل

ای باب اسلام، پناه تو باز است

روی زمین، گشایش روح و در دل

تیر ماهی عزیز… شما در راهی قدم می گذارید که رقبای حسودی در آن وجود دارند، نگران حضور مخالفان و حسودان در اطراف خود نباشید، به راحتی همه آنها را شکست خواهید داد، اما به شرطی که از راه حلال کسب درآمد باشید. زندگی کنید و از عقل و خرد خود استفاده کنید. بیشترین بهره را از آن ببرید. شما فردی هستید که به همه نیکی می کنید، خیلی زود نتیجه کارهای خوبی را که انجام داده اید خواهید دید و مشکلتان حل می شود. دست از نگرانی بردارید و نگران رزق و روزی و درآمد خود نباشید زیرا خداوند روزی دهنده بندگان است و رزق و روزی آنها را بر عهده دارد.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 356 حافظ

خیلی داغه که با دلم بشینم

از جام وصال می نوشم، در باغ لذت گل می چینم

بنیاد من می خواهد شراب تلخ صوفی سوز را از بین ببرد

لبم بر لب ای ساقی و بستان جان شیرین من

مرد ماهی های عزیز… کنترل و اقتدار خود را از دست داده اید. کار امروز به فردا منتهی می شود، خودت می دانی راهی که انتخاب کرده ای بسیار سخت و دشوار است، اما به دلیل نتیجه و هدف سودمند آن، همه این سختی ها را برمی خیزی. افکار و خیالات باطل را دور بریزید و به خدا توکل کنید که رحمت خدا شامل حال شما می شود و خیلی زود به آرزوی قلبی خود خواهید رسید و این یکی از آثار وفا و صداقت و ایمان شماست. رازهای زندگی را همه نمی دانند، فقط با افراد روشن فکر صحبت و مشورت کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 367 حافظ

من فتوای پیر مغان را دارم و یک ضرب المثل قدیمی است

دیده شدن در جایی که دوست نباشد حرام است

من این دلقک ریاکار را پاره می کنم، چه کنم؟

صحبت با روح درد است

شهریور ماهی عزیز… خیلی وقت پیش قول دادی، حالا فکر می کنی دیگران از قولی که با تو داده اند پشیمان شده اند. به عهدی که بسته اید وفادار باشید و به قولی که بسته اید عمل کنید تا دیگران از شما الگو بگیرند. همنشین هرکس باید در شأن و مقام خودش باشد; از تماس و گفتگو با افراد جنس مخالف و کسانی که صمیمی نیستند خودداری کنید تا باعث توهین نشود. برای مدت طولانی در جستجوی نیازهای خود به این و آن در می کوبید. صبر کنید و امیدوار باشید که کارت شما قطع شود و کسی به شما کمک کند. به شرطی که به توصیه آنها توجه کنید. به فضل خدا از دامی که برایت گذاشته اند خلاص می شوی، شیطان را شکست می دهی و به ثروت و سعادت می رسی. اگر وضع مالی خوبی ندارید نگران نباشید و خدا را شکر کنید زیرا اخلاق خوب سرمایه شماست.

ادامه مطلب  فال قهوه ۲۶ بهمن ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 415 حافظ

ای پیک واقعی خبر دوستمان را بگو

موقعیت گل بلبل را بگویید

ما اسرار سکوت هستیم، ما غمگینیم

با یک دوست آشنا صحبت کنید

مهر ماهی عزیز… منتظر دریافت خبر و اطلاعات عزیز از طریق رسانه هستید، بالاخره خبرهای خوب خواهد آمد، نگران نباشید اگر کمی دیر شد. دوستان و افراد اطراف خود را گرامی بدارید زیرا می توانید به آنها اعتماد کنید و آنها را به راز قلب خود تبدیل کنید. کسی به کمک شما نیاز دارد و از شما مراقبت می کند. از او سیر نشوید، زیرا بخشش شما در جای دیگری نتیجه خواهد داد. خداوند جزای کوچکترین مهربانی شما را به بندگانش خواهد داد. زندگی خود را سخت نگیرید و دست از ریا بردارید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 433 حافظ

تو که ماه را با خط سیاه پوشاندی

بر خورشید سایه افکندی

تا کی با ما خواهید بود؟

او اخیرا یک ترفند خوب انجام داد

آبان ماهی عزیز… تو مرد عادل و درستکاری، دل و زبانت یکی است. اگر کسی به شما لطفی کند چند بار جبران می کنید؟ غم و اندوه را از خود دور کنید، به زودی به آرزوی خود خواهید رسید. رفاه و خوشبختی بر زندگی شما سایه افکنده و این نتیجه رنج و سختی هایی است که تجربه کرده اید. لحظه های زندگی را گرامی بدار و خدا را شکر کن.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 455 حافظ

زندگی به عقیمی و کسالت گذشت

ای پسر، آرزو می کنم که به سن پیری برسید

چقدر در این شهر قدردان هستند که قانع شده اند

شهبازان طریقت مانند مجسی

آذر ماهی عزیز… وقت و عمرت را تلف می کنی و به اندک قناعت می کنی. ارزش شما بسیار بیشتر از موقعیت فعلی شماست. اگر می خواهید به قله های موفقیت صعود کنید، از تجربیات سالمندان استفاده کنید تا شما نیز زندگی طولانی و با عزت داشته باشید. خیلی زود گول قیافه مردم را می خورید و خود را کوچک می پندارید. مطمئن باشید به زودی جایگاه شما بالا خواهد رفت و به یک سلبریتی خاص و محبوب تبدیل خواهید شد. برای رسیدن به هدفتان از خدا کمک بخواهید.

ادامه مطلب  فال فنجون ۱۶ بهمن ماه | فال فنجونتون امروز برای شما چی میخواهد؟

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 459 حافظ

زین خوش روییده ای که روی صورت گل می کشی

روی صفحه گل و گل خط می کشی

اشک های مخفیگاهم

با هفت پرده به بازار می رود

دی ماهی عزیز… هیچ آرزویی بدون زحمت به دست نمی آید. در سایه تلاش به خواسته قلبی خود خواهید رسید. بهتر است از دوستان خوش فکر کمک بخواهید تا با کمک آنها به هدف خود برسید. به زودی آن را دریافت خواهید کرد. خدا به اندازه کافی به شما نعمت داده است، نباید حریص باشید. در مورد قصد خود با دقت فکر کنید و برای انجام آن عجله نکنید. زیرا تحقق این نیت نیاز به آمادگی بیشتری دارد که باید به مرور زمان آن را به دست آورید.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 474 حافظ

من طرفدار تو جین هستم و می دانم که تو آن را می دانی

که هم نادیده می گیرید و هم نانوشته می خوانید

متهم بین عاشق و معشوق چه می یابد؟

چشم نابینا رازهای پنهان را نمی بیند

باچمن ماهی عزیز… شما کسی را دوست دارید و او از علاقه شما آگاه است، فرصت ها و موقعیت ها برای شما سخت است، آنها را به راحتی از دست ندهید. در روزهای آسایش و آسایش، به آینده و روزهای سخت فکر کنید و به آینده فکر کنید. یک دید واقعی و آگاهانه لازم است تا ناگهان دچار لغزش نشوید و اشتباه نکنید. گاهی نیازی به حرف زدن نیست و آنقدر باهوش است که با اعمال شما قلب شما را درک می کند. اگر چیزی در سرنوشت شما نیست، به شما نمی رسد، پس طمع خود را کنار بگذارید و نتیجه را به خدا بسپارید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 475 حافظ

گفتند تو یوسف ثانی هستی

چون حقیقت را به لحظه دادم

شیرین تر از لحظه ای که می گویم متشکرم

ای خسرو تو خوبی یه دفعه شیرین شدی

ماه مارس عزیز… شانس در خانه شما را می زند. به زودی به آرزوت میرسی با کمی تلاش می توانید رویاهای خود را محقق کنید. در لحظات شاد خودپسند و خودپسند نباشید و به فکر دیگران باشید. خدا را شکر کنید و قدر نعمت های او را بدانید. گاهی عجولانه عمل می کنید؛ صبر را در خود پرورش دهید. نگران آینده نباش، نیتت محقق خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا