فال روز

فال حافظ 20 بهمن ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است.

طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 7 حافظ

بیا صوفی، شیشه آینه پاک است

زیبایی لعل فام را ببینید

راز پشت پرده مست پرس

قابیل یک زاهد بلند مرتبه نیست

فروردین ماهی عزیز… شک نکن که خداوند یاور همه دوستان مخلصش است. دلت را با توکل و امید به خدا پاک کن تا از ریا و سختی های زندگی بکاهی. طمع را از زندگی خود حذف کنید تا عمری پر برکت و طولانی داشته باشید. بهشت شما جایی است که حقوق مردم را ادا می کنید. این راهی است که شما را به هدفتان می رساند. شما ذاتاً فردی مهربان هستید، کمی جاه طلب هستید و به خارج از منطقه راحتی خود می روید. کار شما اغلب با خطر و خطر همراه است. اگر می خواهید از شکست جلوگیری کنید، مراقب باشید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 23 حافظ

فکر کردن به شما از هر نظر همراه ماست

لمس موهای تو پیوند زندگی ماست

با وجود کسانی که عشق را منع می کنند

زیبایی چهره شما توجیه ماست

اردیبهشت ماهی عزیز… هر روز که از خواب بیدار می شوی به معشوقت فکر می کنی، عشق او را در سرت می خواهی پس باید صبور باشی تا به او برسی و با او ارتباط برقرار کنی. امیدوار باش و بدان که با نشستن در گوشه ای خلوت نمی توان دردی را التیام بخشید. بی دقتی را کنار بگذارید و با تلاش به سمت هدف خود حرکت کنید. اگرچه باید مدت زیادی صبر کنید، اما قطعا به آنچه می خواهید خواهید رسید.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 103 حافظ

روز رابطه عاشقان را به خاطر بسپار

آن روزها را به خاطر بسپار

کامم از تلخی غم مثل زهر شد

فراموش نکنید که با خوشحال خواران تماس بگیرید

کرد ماهی عزیز… در گذشته روزهای خوبی را با دوستان و آشنایان سپری می کردی اما اکنون از ته دل غمگینی، فکر می کنی همه فراموشت کرده اند و عشق و وفاداری در این دنیا نیست. این روزها دچار مشکل شده اید و باید برای نجات خود تلاش کنید. راز خود را به کسی نسپار و آن را فاش مکن. امید به لطف و رحمت خداوند.

ادامه مطلب  فال شمع فردا ۳ اردیبهشت ماه | فال شمع برای فردای شما چه چیزی پیشگویی میکند؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره ۲۶۵ حافظ

هنوز از آرزوی لبانت برنگشتم

به امید جام، من هنوز خیلی درد دارم

روز اول دین من وارد سر زلفین شما شد

در این مورد چقدر طول می کشد؟

تیر ماهی عزیز… دلیل موفقیت شما عشق به کمال و صفات خوبی است که خداوند به شما داده است. همیشه مراقب اعمال خود باشید. موفقیت یک قدم با شما فاصله دارد. بقیه کارها با تلاش و برنامه ریزی قابل انجام است. برخی از افراد سعی می کنند از شما سوء استفاده کنند، پس مراقب باشید. شما هنوز تجربه کافی ندارید، بنابراین ممکن است مسیر اشتباهی را طی کنید. گاهی به نظر می رسد که شما سطحی نگر هستید و همه چیز را از روی ظاهرش قضاوت می کنید. از خدا بخواهید که به شما سلامتی بدهد و خدا را بپرستید.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 300 حافظ

هزاران دشمن در صدد نابودی من هستند

من دوستی بیش از دشمن ندارم، باک

امید تو مرا زنده نگه می دارد

و اگر نه، می ترسم به خاطر طلاق تو بمیرم

مرداد ماهی عزیز… اگر همه دنیا دشمن آدم شود، در دل آدم ترسی نیست، هر چند دوست باشد. ایمان و اعتقاد به خدا و صمیمیت با خانواده زندگی شما را بسیار دلپذیر می کند. در مواجهه با حوادث صبور باشید و با توکل به خدا، خانواده و دوستان، امید بیشتری در مقابله با مشکلات داشته باشید. دل ها گفته اند که دردی که دوست می دهد بهتر از رفتار با غریبه هاست، در برابر مشکلات بدخلق مباش و به او اعتماد کن. داشتن رویاهای دست یافتنی باعث می شود امید به زندگی در قلب شما جوانه بزند. هر چه زودتر به نیت خود عمل کنید. خدا را خالصانه بپرستید که شکر خداوند متعال شما را نزد مردم عزیز می کند.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 309 حافظ

عشق و جوانی و شراب لعل فام

دیدار انس و حریفش همیشه مست است

ساقی قدرشناس و خواننده شیرین زبان

رفاقت کار نیک و بنده نام نیک

شهریور ماهی عزیز… شما همه فرصت ها را دارید و این فرصت به شما داده می شود تا خود را به دیگران ثابت کنید. اگر کمی فکر کنید همه چیز را یکدفعه به دست خواهید آورد. خداوند آنقدر شما را دوست دارد که به شما مقام و مال و دوست خوب داده است. حال باید دید در برابر این لطف الهی چه می کنید و چگونه شکرگزار هستید. شما دوستان و خانواده خوبی دارید، آنها را گرامی بدارید و آنها را در مهمانی ها و شب های شاد همراهی کنید وگرنه زندگی خود را حرام کرده اید و فرصت شادی را از دست داده اید.

ادامه مطلب  فال ارمنی ۲۶ اسفند ماه | الهه خوشبختی ارمنی برای فردا شما چه پیام زیبایی دارد؟

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 318 حافظ

منو میبینی و هر بار اذیتم میکنی

من تو را می بینم و هر بار بیشتر تو را می خواهم

تو از من نمی پرسی، نمی دانم به چه فکر می کنی

تو برای شفای من تلاش نمی کنی، جز درد من نمی دانی

مهر ماهی عزیز… تو عاشقی با وفا و صادقی و در عشق خالصانه جلو می روی و همه سختی ها را تحمل می کنی اما کمی از سردی معشوق گله می کنی، امیدوارم مشکل عشقت زودتر حل شود. دوستان صمیمی خود را فراموش نکنید و در مواقع سختی به کمک آنها بیایید زیرا ممکن است روزی آنها ناجی شما شوند. به خانواده خود اهمیت بیشتری بدهید زیرا آنها بهترین دوستان و یاوران شما در هنگام بروز حوادث هستند. تا زمانی که دوستان وفاداری دارید، از هیچ چیز نترسید و تا رسیدن به هدفتان ادامه دهید. دشمنان شما به زودی شکست خواهند خورد.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 347 حافظ

صنما با غم عشقت چه کنم؟

تا کی در غم تو ناله کنم؟

دل از شنیدن نصیحت دیوانه شد

آن را به سر خود زنجیر کنید؟

آبان ماهی عزیز… شما به دنبال بهترین راه حل برای مقابله با غم و اندوه برای ساختن زندگی بهتر هستید. امید خود را از دست ندهید و دست از تلاش برندارید. مانند گذشته در برابر مشکلات و مشکلات مقاومت کنید. شاید افرادی باشند که شما را متهم کنند یا در مسیر شما تله بپاشند. به سخنان آنها گوش ندهید و از نیرنگ و فریب و اتهام آنها بترسید. خوب و بد در زندگی بستگی به اعمال و رفتار شما دارد. تسلیم سرنوشت شوید و کنترل زندگی خود را به دست بگیرید.

… فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 405 حافظ

به جان کارابات پیر و حق حرف زدنش

در سرم چیزی جز آرزوی خدمت به او نیست

بهشت جای گناهکاران نیست

بیار، من مدیونش هستم

آذر ماهی عزیز… تو در سرت جز کار خیر و خدمت به دیگران هدفی نداری، اما بعضی ها اینطوری تو را مسخره می کنند. این نگرانی را از بین ببرید که به زودی به موفقیت و پیروزی خواهید رسید. غم ها و سختی ها به پایان می رسد و شادی جای آن را می گیرد. اگر از خودباوری دست بکشید و نقاط ضعف خود را بپذیرید، می توانید راه های جدیدی را امتحان کنید. خداوند مهربان و آمرزنده است و گناهان را می بخشد، بر خدا توکل کن و به یاری او امیدوار باش.

ادامه مطلب  فال قهوه ۳ فروردین ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 433 حافظ

تو که ماه را با خط سیاه پوشاندی

بر خورشید سایه افکندی

تا کی با ما خواهید بود؟

او اخیرا یک ترفند خوب انجام داد

دی ماهی عزیز… تو آدم منصف و درستکاری هستی، دل و زبانت یکی است. اگر کسی به شما لطفی کند چند بار جبران می کنید؟ غم و اندوه را از خود دور کنید، به زودی به آرزوی خود خواهید رسید. رفاه و خوشبختی بر زندگی شما سایه افکنده و این نتیجه رنج و سختی هایی است که تجربه کرده اید. لحظه های زندگی را گرامی بدار و خدا را شکر کن.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 472 حافظ

احمدالله علی مجاده السلطان

احمد شیخ اویس حسن ایلخانی

خان بن خان و شاهنشاه شاه نژاد

آن که زیباست اگر روحش را بخوانی

باچمن ماهی عزیز… شانس دوست شماست و با وجود همه سختی ها به هدف خود خواهید رسید زیرا اراده قوی دارید. معجزه ای در زندگی شما رخ خواهد داد که همه را شگفت زده خواهد کرد. از چشم بدخواهان به خدا پناه ببر. به یاد داشته باشید که راز موفقیت شما در تلاش نهفته است. سفری معنوی را آغاز خواهید کرد که در آن دل آشفته شما آرام می گیرد و چشم و دل شما روشن می شود. سرت را بر درگاه خدا بگذار و از او تشکر کن که تو را به راه راست هدایت کرد.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 482 حافظ

ای دل، تو عاشق کوی نیستی

شما چیزها را جمع می کنید و هیچ کاری نمی کنید

چوگان روی زمین بازی نمی شود

باز هم شما برنده نمی شوید و شکار می کنید

مارس عزیز… همه چیز برای شروع کار آماده است، اما شما هیچ کاری نمی کنید. به تعویق انداختن کار جایز نیست وگرنه همه چیز و همه را از دست خواهید داد. اگر می خواهی از رنج ها و سختی ها بترسی که مثل خار دور گل موفقیت است، در باغ زندگی یک گل هم به دست نمی آوری، پس بترس و به دل مشکلات برو. آینده نگر باشید و فرصت ها را از دست ندهید. چون اگر به جلو نگاه نکنی درخت آرزوهایت میوه نمی دهد و فقط تا آخر عمر پشیمان می شوی. پس برخیز، به خدا توکل کن و راهی را که قلبت می گوید برو. خداوند شما را دوست دارد و به شما اهمیت می دهد، زیرا شما از چاپلوسی و چاپلوسی صاحبان قدرت اجتناب می کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا