فال روز

فال حافظ 23 بهمن ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 16 حافظ

کمانی که پیشانی شوخ تو خم شده است

او برای جان من فریاد زد

نبود نقش دو عالم که رنگ الفات بود

زمان طرح عشق آن زمان نیست

فروردین ماهی عزیز… رقبای شما با ورود از در عشق می خواهند شما را تحقیر کنند پس مواظب باشید و فریب آنها را نخورید. سفری کوتاه و خوش در پیش دارید. سفری که می تواند چیزهای زیادی را در کار شما باز کند. در آینده نزدیک به آرزوی قلبی خود خواهید رسید، پس در این زمان خدای بزرگ را فراموش نکنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 21 حافظ

دلم و دینم خشمگین شد و دلم به تهمت برخاست

گفت با ما خوب است

که شنیدی تو این بازی دمی خوب نشست

در پایان گفتگو متاسف شدید

اردیبهشت ماهی عزیز… تو دل پاکی داری و نیتت همیشه خیر است، گویا در راه عشق دل و دینت را باخته ای. اگر ایمان خود را تقویت کنید از درد گناه نجات خواهید یافت و مشکلاتتان حل می شود. اگر بتوانید در حالی که غمگین هستید به مشکلات بخندید، به یک شاهکار دست یافته اید و افتخار خواهید کرد. تغییری در زندگی و طرز فکر خود ایجاد کنید. از شر چیزهای بد خلاص شوید و یاد بگیرید که بخشنده باشید.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 52 حافظ

خیلی وقت است که دین من دین من بوده است

غم این کار شادی دل غمگین من است

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 62 حافظ

سلام پیک دوست عزیز پیام بدید

از آرزوی نام دوست جانم را فدا کنم

همیشه مثل یک بلبل در قفس است

طوطی من عاشق شکر و بادام است

ادامه مطلب  فال ابجد فردا ۱۳ فروردین ماه | فال ابجد شخصی و دقیق شما برای پیش بینی اتفاقات فردا

تیر ماهی عزیز… شما در دوستی فردی بسیار فداکار و قابل اعتماد هستید. شما هرگز وعده های خود را زیر پا نمی گذارید و اهل عمل هستید. از آنجایی که خودتان وعده های زیادی می دهید، انتظار دارید دوستانتان به قول هایشان عمل کنند. این خیلی خوب است و در آینده روی شما تأثیر خواهد گذاشت. عشق وارد قلب شما شده است. با کمی تلاش به خواسته های دلتان می رسید. مشکلات و دردهای عشق دوایی ندارد پس به خدا توکل کن و از او حلالیت بخواه.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 84 حافظ

وقتی ماه روزه تمام شد ساقی بیاورید

فصل عزت و نام گذشت

زمان گرانبها رفته است، بیایید عدالت را رعایت کنیم

زندگی ای که بدون حضور صراحی و جم گذشت

مرد ماهی های عزیز… به گذشته خود فکر کنید. برای خودت چی داری؟ برای آینده ات چه کردی؟ زمان مانند رعد و برق و باد گذشت و تو از عمرت بهره ای نبردی. همه اینها به خاطر غرور نابجای شماست. غرور و تکبر را کنار بگذارید تا بتوانید همه چیز را از نو بسازید. از خدا بخواهید و به درگاه او توبه کنید تا جان از دست رفته شما برگردد و قلب پر از نفرت شما پاک شود.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 175 حافظ

صبا به تهنیت پیر فروخته شد

که فصل لذت و تجمل فرا رسیده است

هوای مسیح به نفس تبدیل شده است و باد یک نعمت است

درخت سبز شد و مرغ بانگ زد

شهریور ماهی عزیز… شما در بهترین دوران زندگی خود هستید و بهترین فرصت ها سر راهتان قرار گرفته است. به زودی خبرهای خوبی دریافت خواهید کرد و دوران سختی به پایان خواهد رسید. خوب است که در دوران خوش به عهدی که قبلا بسته اید وفادار باشید. غرور بی مورد خود را کنار بگذارید و از کمک و افکار دیگران برای رسیدن به خواسته خود بهره ببرید. کافران و حسودان نباید از باطن ترین رازهای شما آگاه شوند زیرا باعث دردسر شما می شوند. به همه اطرافیان خود اعتماد نکنید. ایمان داشته باشید و خدا را شکر کنید که جنبه خوبش را به شما نشان داده است.

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 261 حافظ

در را باز کن تا در یک قلب خسته قدرت پیدا کنی

بگذار روح از بدن مرده بیرون بیاید

ادامه مطلب  فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا 12 فروردین ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

بیا، تفاوت چشمانت خیلی بسته است

که باز شدن درب لینک باز نیست

مهر ماهی عزیز… عاجزانه منتظر کسی هستی و روز و شب را به فکر او می گذرانی تا اینکه بخواهی به عزیزت زنگ بزنی تا حسرتت را بردار. به همین دلیل است که این اواخر روح و روان شما بسیار خسته است و می خواهید گریه کنید. غم و اندوه را از وجودت دور کن که این همه خستگی ها برطرف می شود. درهای نازک کاری باز می شود و شادی به تو لبخند می زند. توهمات و حساسیت بیش از حد را کنار بگذارید و منتظر اتفاقاتی باشید که حکایت از خیر و خوشی دارد.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره ۲۶۲ حافظ

حالا قلب خونی میگه باز

خون هام که آن را جوید

ننگ بر چشم پرستان

نرگس مست است اگر رفتی باز کن

آبان ماهی عزیز… احساس می کنی دنیا پر از نامرد است، مثل دیگران نباش و جواب بد را خوب بده تا شریک زندگیت از رفتارش خجالت بکشد. غم و اندوه را از دل خود دور کنید و به خدا توکل کنید. گاهی دلت می سوزد چون افراد نیازمند و شایسته در روزهای سختی هستند و هیچکس نمی تواند به آنها کمک کند، حتی اگر در مسیر بهبود اوضاع احساس تنهایی می کنی، به خودت یا علی بگو و مطمئن باش که موفق می شوی. به زودی به زیارت می روید.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 330 حافظ

تو مثل صبحی و من در سحر شمعی تنهام

لبخند بزن تا بفهمی من همان آدم هستم

چون دلم برای رگه سرکش تو داغ است

میدان بنفشه طوری باشد که من بگذرم

آذر ماهی عزیز… احساس می کنید فرصت و زمان تلف می شود و هنوز پتانسیل خود را نشان نداده اید. برای ادامه دادن بهتر است به قلب خود رجوع کنید و ببینید دلتان چه می گوید. البته راه رسیدن به هدف بسیار طولانی است، پس باید صبور باشید. شما نمی توانید به تنهایی از پس مشکلات برآیید. برای رهایی از تنهایی با دوستان و بزرگترها مشورت کنید. قدر اطرافیان خود را بدانید. آنها با دلسوزی به شما فکر می کنند.

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 355 حافظ

من می توانم فواید زمان را در همین الان ببینم

که لباس هایم را در میخانه بگیرم و خوش بگذرانم

جام را می گیرم و منافقین را رها می کنم

ادامه مطلب  فال فرشتگان ۱۷ فروردین ماه | فرشتگان برای شما چه پیام مثبتی دارند؟

یعنی انتخاب دل پاک از بین مردم دنیا

دی ماهی عزیز… تو به دنبال خیر و مصلحت کار خودت هستی، از شیادان و دوستان حیله گر و اطرافیانت دوری کن. وجود این افراد در کنار شما مشکلات و مشکلاتی را برای شما به همراه دارد. هر بار که این کار را انجام دهید، سود خواهید برد. اگرچه غم و اندوه اعمال خوب و بد بر دلت سایه افکنده است، اما ریاکاری باعث می شود که از همه آنها پیشی بگیری. به خدا توکل کن تا در قلبت آرامش پیدا کنه. صبور باش. دوره رنج به زودی به پایان می رسد.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 360 حافظ

از این خانه ویران تا خانه من

من به جایی خواهم رفت که عاقل و عاقل باشم

من به عنوان مسافر به سلامت به وطن باز خواهم گشت

من قول دادم به میخانه پایین جاده بروم

باچمن ماهی عزیز… شما مدتهاست که قول داده اید در صورت بهتر شدن شرایط تغییراتی در سبک زندگی خود ایجاد کنید. زمانی که از شر مشکلات و سختی های زندگی خلاص می شوید، بهتر است از آنها درس بگیرید و از تجربه در فعالیت های بعدی خود استفاده کنید. عجله کردن، تصمیم گیری عجولانه و قاطعیت عاقلانه نیست. حتما با بزرگان و خردمندان مشورت کنید و از آنها کمک بگیرید. از دوستان خود مطلع شوید و احوال آنها را جویا شوید، اگر از آنها ناراحت هستید به غریبه ها شکایت نکنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 372 حافظ

از خیابان میخانه برویم

زیرا همه ما به یک جرعه از آن رویا نیاز داریم

روز اول با رندی و عشق آشنا شدیم

شرطش این بود که از آن راه نریم

اسفند ماهی عزیز… شما فردی جاه طلب و کمال گرا هستید و از طرفی برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش زیادی نمی کنید. تغییری در خود ایجاد کنید. با تنبلی و فکر نکردن به آینده نمی توانید به چیزی رو به جلو دست یابید، پس از رویاپردازی دست بردارید و با اراده قوی تر به تلاش خود برای رسیدن به هدف خود ادامه دهید. این دنیا در حال گذر است و جایگاه و جایگاهش در حال باد شدن است، وقتتان را سخت نگیرید و شاد باشید. قناعت بهترین دارو برای هر دردی است. برای رسیدن به آرامش از امکاناتی که دارید بهترین استفاده را ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا