فال روز

فال حافظ 24 اسفند ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 84 حافظ

وقتی ماه روزه تمام شد ساقی بیاورید

فصل عزت و نام گذشت

زمان گرانبها رفته است، بیایید عدالت را رعایت کنیم

زندگی ای که بدون حضور صراحی و جم گذشت

آوریل عزیز… به گذشته خود فکر کنید. برای خودت چی داری؟ برای آینده ات چه کردی؟ زمان مانند رعد و برق و باد گذشت و تو از عمرت بهره ای نبردی. همه اینها به خاطر غرور نابجای شماست. غرور و تکبر را کنار بگذارید تا بتوانید همه چیز را از نو بسازید. از خدا بخواهید و به درگاه او توبه کنید تا جان از دست رفته شما برگردد و قلب پر از نفرت شما پاک شود.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 101 حافظ

شراب و تجمل مخفی چیست؟

به دم و هر چه باد می زدیم

گره از دلت بگشا و سپهر را فراموش نکن

هیچ مهندس به فکر چنین گره ای نبود

اردیبهشت ماهی عزیز… تو در رویاها و خیالات خودت گم شدی. البته رویاهای شما بی پایان هستند، اما وقت خود را تلف می کنید. هیچ کس در سن نوح نیست که به تمام آرزوهایش برسد. پس تا زمانی که زنده هستید از زمان لذت ببرید زیرا فرصت ها مانند رعد و برق و باد خواهند گذشت. اگر چیزی متعلق به شما باشد، قطعا به آن خواهید رسید. خواندن تاریخ و توجه به گذشته به شما در این راه کمک می کند.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 108 حافظ

خسرو گوی بهشت ​​در گوشه چوگان تو باد

منطقه کوهن و سایت میدان ضعیف است

زلف خاتون ظفر با بنر تو می برد

ببین که فتح عابد جولان تو را دوست دارد

کرداد ماهی عزیز… در زندگی پیشرفت زیادی خواهید کرد و به خوشبختی خواهید رسید. شادی شما باعث حسادت دیگران به شما می شود، پس مراقب خود باشید. شما قراردادی دارید که در آن طرف مقابل بسیار زیرک است، بسیار مراقب باشید، همه جوانب را در نظر بگیرید و از عجله بپرهیزید. از خوبی و مهربانی فرار نکنید، راز موفقیت شما در همین صفات است.

ادامه مطلب  فال قهوه ۱۷ بهمن ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 117 حافظ

دل ما از دیدن علف خالی است

که چو سرو می چسبد و چو لاله داغ دارد

سر ما نباید در قوس ابروی آدم بیفتد

که در خلوتگاه های دنیا خالی است

تیر ماهی عزیز… مدتی است که عاشق شده ای و به خاطر عشق از همه بریده و منزوی شده ای، اما گویا معشوقت از دنیای عشق بی خبر است. بیشتر به پایان عشق یک طرفه فکر کنید. سختی ها و رنج ها همیشه هست، باید با امید و ایمان با آنها مقابله کرد. با کمک دوستان مهربان و دلسوز خود می توانید بر همه این مشکلات غلبه کنید. صبر و تحمل را تمرین کنید تا زندگی خود را شیرین و راحت کنید. راه خود را با چراغ راهنمایی کسی که به شما اهمیت می دهد روشن کنید. به خود بیایید و تا دیر نشده برخیزید.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 118 حافظ

او که جام را در دست دارد

سلطانی دائماً ترافیک دارد

آبی که خضر حیات از او یافت

در مدرسه جو که یک لیوان دارد

مرداد ماهی عزیز… عقل بزرگترین هدیه خداوند به بشریت است که با استفاده از آن می توان به موفقیت دست یافت. آن که با دلی پاک و چشمان پر امید به سوی خدا می رود، ناامید برنمی گردد، پس ایمان خود را به او تقویت کنید و از خداوند کمک بخواهید. شما منتظر اخباری از یک عزیز هستید و به زودی به آنچه می خواهید خواهید رسید. شما رقبا و مخالفان زیادی دارید که به دنبال شکست شما هستند، پس سعی کنید کبر و ریا را از خود دور کنید و به دوستان صادق بپیوندید.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 133 حافظ

صوفی دام گذاشت و حیله باز کرد

بنیاد حیله گر به فلک حیله زد

بازی شکستن بیضه در کلاه

زیرا او جادو را با افراد اسرار آمیز تقسیم می کرد

شهریور ماهی عزیز… با نیرنگ و دروغ و نیرنگ هیچکس به جایی نمی رسد. اگر کسی شما را فریب داده است، به زودی رسوا خواهید شد. سعی کنید با مردم منصف و صادق باشید. ماه پشت ابرها نمی ماند و بالاخره حقیقت معلوم می شود، دیگر به خودت دروغ نگویی. عشق و محبت خود را تا می توانید به خانواده خود هدیه دهید تا به راحتی و امنیت برسید.

ادامه مطلب  فال تک نیت 20 اسفند ماه | نیت کنید و کلیک کنید

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 141 حافظ

دیدی ای دل، غم عشق دوباره چه کرده است؟

وقتی عاشق و دوست وفادار شد چه کرد؟

آه این گل نرگس جادویی چه بازی کرده است

آه، آن مست با مردم هوشیار چه کرد

مهر ماهی عزیز… اتفاقی برایت افتاده که غمگین و ناامیدت می کند و احساس می کنی شانس با تو نیست. ممکن است در کاری که قصد انجام آن را دارید موفق نشوید، اما ناامید نشوید، زیرا خداوند از سرنوشت شما بهتر از دیگران آگاه است. در زندگی همیشه با خدا باشید و صبور باشید زیرا خداوند با صابران است. هیچ کس از آینده خبر ندارد، شاید بهترین نعمت ها در انتظار شما باشد.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 142 حافظ

دوستان دختر رز توبزا رازی را پنهان می کنند

نزد حسابرس رفت و کارش را همان طور که به او گفته بودند انجام داد

آمد تا عرقش را از روی پرده پاک کند

تا مخالفان نگویند چرا دور ماند

آبان ماهی عزیز… استعدادهای زیادی در شما نهفته است. به زودی به هدف خود می رسید، اما پس از شنیدن این خبر به خود مغرور نشوید و نگذارید ایمانتان به خدا ضعیف شود. ببخش، اما پولت را بی جهت به کسی نده. کمی محتاط باش همه چیز را می توان با تلاش به دست آورد، اما حفظ آن بسیار دشوار خواهد بود. نیاز دیگری در دل دارید که به آن خواهید رسید.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 287 حافظ

آه همه ی فرم هایت دلپذیر و همه جاهایت دلنشین

من عاشق معاشقه شیرین شما هستم

وجودت مثل گلبرگ لطیف است

مثل چمن سرو شادی

آذر ماهی عزیز… تو معشوقی داری که زیبایی و کمال دلت را ربوده است، اما نکته اینجاست که هرکسی نمی تواند راه پر از سختی ها و خطرات عشقی را طی کند. برای غلبه بر مشکلات در این راه باید اراده و قدرت داشته باشید. هرگز اینگونه ناامید نشوید و با قدرت به تلاش خود ادامه دهید. تنها نوری که راه را روشن می کند عشق است و این وظیفه شماست که در راه ثابت قدم باشید. به خدا توکل کن و به بی گناه پناه ببر.

ادامه مطلب  فال تک نیت ۲۸ فروردین ماه | نیت کنید و کلیک کنید

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره ۲۹۲ حافظ

قسم به عظمت شاه شجاع

در مورد ثروت و قدرت با کسی بحثی نیست

شراب خانگی من برای آواز خواندن کافی است

دشمن از راه رسید دوست من توبه کن و خداحافظی کن

دی ماهی عزیز… شما فردی هستید که در زندگی به رضایت رسیده اید و دغدغه دنیوی ندارید. راضی بودن یکی از بهترین ویژگی های انسانی است. اگر وضعیت فعلی خواسته های شما را برآورده نمی کند، ناامید نشوید. زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد. گنج بدون رنج به دست نمی آید. دوستان قدیمی پیدا کنید و با آنها مهربانانه رفتار کنید. اگر از کسی درخواستی دارید، حرمت و شخصیت خود را حفظ کنید و کمی صبر کنید تا درخواست شما را برآورده کند. امید و توکل به خدا.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 294 حافظ

در وفاداری به عشق تو، من معروفم چو شاما

سربازان شب می نشینند و من شمع روشن می کنم

از چشمای غمگین شب و روز نمیتونم بخوابم

همین بس که در مرض طلاقت مثل شمع گریه کنم

بهمن ماهی عزیز… برای رسیدن به آرزوی دلت آرامش خود را از دست دادی تا جایی که همه راز دلت را کشف کردند. شما می خواهید او به شما مراجعه کند تا خود را سرحال کنید. از فرصت ها استفاده کنید. صبور باشید، کمی صبر و اراده قوی مشکلات و مشکلات را حل می کند. با کسی که شما را دوست دارد با غرور و تکبر رفتار نکنید زیرا اگر او را از دست بدهید پشیمان خواهید شد. به جای گریه و ناامیدی از خدا بخواهید که گره از مشکلات شما باز کند.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 490 حافظ

برای گیک شدن همه دیر نیست

عبا در جایی است و کتاب در جایی

دل که آینه شاهی است خاک دارد

از خدا می خواهم که واضح صحبت کند

اسفند ماهی عزیز… شما فردی فداکار هستید و وقتی کاری را شروع می کنید آن را تمام می کنید. دنبال کسی میگردی که راز دلت را به او بگویی، اما کسی را پیدا نمی کنی. نبودن عذابت می دهد و مثل شمع آب می شوی. شاید هیچ کمکی در نزدیکی شما نباشد، اما بدانید که خدا با شماست و صدایتان به شما می گوید فردای بهتری در انتظار شماست. پایداری و ثبات قدم شما را به هدف می رساند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا