فال روز

فال حافظ 4 اسفند ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال حافظ فردا 13 اسفند برای متولدین فروردین

غزل شماره 126 دیوان حافظ: جانی که زیبایی ندارد به دنیا میل ندارد

تعبیر غزل شماره 126 حافظ در طالع شما:

ناامیدی بدترین انتخابی است که می توانید در شرایط سخت زندگی انجام دهید! زندگی شادی و ناراحتی دارد و از روزهای سخت گریزی نیست. از رحمت خدا که همیشه با شماست ناامید نشوید.

هوشیار باشید و برای بازیابی اموال گمشده خود توجه بیشتری داشته باشید. افشای اسرار دل برای غریبه ها چیزی جز پشیمانی برای شما به همراه نخواهد داشت.

برای رسیدن به خواسته قلبی خود لازم است با یک فرد مجرب و دلسوز برای رسیدن به موفقیت مشورت کنید.

فال حافظ فردا 13 اسفند برای متولدین فروردین

غزل ۱۸۷ از تخت حافظ: دلت می سوزد؟

تعبیر غزل شماره 187 حافظ در طالع شما:

به رحمت خدا امیدوار باشید و فقط از او کمک بخواهید. ناامیدی دردی را دوا نمی کند، برای رسیدن به خواسته قلبی خود باید اراده ای آهنین داشته باشید و به خودتان تکیه کنید نه دیگران.

افراد حسود و فریبکار منتظر فرصتی هستند تا به شما آسیب برسانند، مراقب باشید که به تعداد آنها نیفتید. به یاد داشته باشید که چگونه با مردم رفتار می کنید، نحوه رفتار دیگران با شما را تعیین می کند.

فال حافظ فردا ۱۳ اسفند برای متولدین خرداد

غزل شماره 313 از دیوان حافظ: بازگشت به ساقی که طرفدار من است.

ادامه مطلب  فال سلامت ۲۰ فروردین ماه | پیشگویی های جالب از اوضاع سلامت فردای خود را بخوانید

تعبیر غزل شماره 313 حافظ در طالع شما:

روزهای زیادی را در انتظار گذرانده اید، این مشکل شما را بی تاب کرده و جدایی و دوری از هدف و دوست شما را به درد آورده است. برای رسیدن به هدفت باید به خدا توکل کنی و کمک بخواهی.

اگرچه راه رسیدن به هدف دور و پر پیچ و خم است، ناامید نشوید، همه چیز را به خدا بسپارید. اگر از یک راه به نتیجه نمی رسید، راه های دیگری را امتحان کنید تا به آنچه می خواهید برسید.

فال فردای حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 79 دیوان حافظ: توپی که می زند اثر بوستان نسیم بهش

تعبیر غزل شماره 79 حافظ در طالع بینی شما:

این روزها همه چیز مطابق میل شماست و به شما خوش می گذرد. مواظب باشید با اشتباه و بی احتیاطی اوضاع را به هم نریزید، در غیر این صورت هرگز خود را نخواهید بخشید و پشیمانی فایده ای نخواهد داشت.

کمک خواستن از دشمن به نفع شما نیست زیرا او فقط می خواهد شما را بزند.

اگر از آشفتگی شرایط ناراحت هستید، زیاد نگران نباشید زیرا به زودی مشکلات حل می شود و همه چیز سر جای خود قرار می گیرد.

فال فردا حافظ متولد مرداد

غزل شماره 200 دیوان حافظ: می دانی چنگ و عود بیانگر چیست؟

تعبیر غزال شماره 200 حافظ در طالع بینی شما:

یکی از اطرافیان شما به شما خیانت کرده و این ضربه بد را به شما زده است، این تجربه ای است که نشان می دهد باید دوست را از دشمن تشخیص دهید و زود به کسی اعتماد نکنید.

برخی از افراد قصد سوء استفاده از شما را دارند، مواظب باشید پلی برای موفقیت افراد نالایق نباشید. مراقب ظواهر باشید قصدی در دل دارید که با تلاش و پشتکار به آن خواهید رسید.

فال حافظ فردا متولدین شهریور

غزل شماره 61 دیوان حافظ: صبا اگر بگذری به دیار دوست می رسی.

تعبیر غزل شماره 61 حافظ در طالع بینی شما:

شما مشتاقانه منتظر رسیدن خبری هستید که برایتان بسیار مهم بوده و دل شکستگی عجیبی را تجربه کرده اید. ممکن است مجبور شوید خیلی صبر کنید، از خدا کمک بخواهید و به او اعتماد کنید تا قلب شما را آرام کند.

ادامه مطلب  فال حافظ 13 فروردین ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید

ناامیدی را کنار بگذارید و سایه تردید و بدگمانی دیگران را از دل خود پاک کنید.

فال حافظ فردا متولدین مهر

غزل شماره 306 دیوان حافظ: اگر دست تو باشد، می گیرم.

تعبیر غزل شماره 306 حافظ در طالع بینی شما:

اگر می خواهید به رویاها و اهداف خود برسید، باید صادق باشید و ایمان داشته باشید. درست است که روزهای سختی را پشت سر می گذارید و ناامیدی شما را فرا گرفته است اما باید خودتان را کنترل کنید.

ناامیدی و ناامیدی را رها کنید و روحیه خود را حفظ کنید، مطمئن باشید که هر خیری به شما می رسد، روزهای شادی و غم می گذرد و هیچ کدام باقی نمی ماند.

فال فردای حافظ برای متولدین آبان ماه

غزل شماره 277 دیوان حافظ: فکر بلبل این است که گل دوستش شده است.

تعبیر غزل شماره ۲۷۷ حافظ در فال شما:

شک نکنید که دنیا به همین شکل باقی نخواهد ماند و همه چیز تغییر خواهد کرد. دوراندیش و دوراندیش باشید و از عجله در کارها بپرهیزید. با مشکلات زندگی مبارزه کنید و به آینده مثبت فکر کنید.

ناامیدی و ناامیدی را از دل خود دور کنید، گفتار و کردار با هم به موفقیت منجر می شود، به وعده های خود عمل کنید و به وعده های خود عمل کنید. مراقب باشید گول نخورید. مسافر شما به سلامت بازخواهد گشت.

فال حافظ فردا برای متولدین آذر

غزل شماره 313 از دیوان حافظ: بازگشت به ساقی که طرفدار من است.

تعبیر غزل شماره 313 حافظ در طالع شما:

روزهای زیادی را در انتظار گذرانده اید، این مشکل شما را بی تاب کرده و جدایی و دوری از هدف و دوست شما را به درد آورده است. برای رسیدن به هدفت باید به خدا توکل کنی و کمک بخواهی.

اگرچه راه رسیدن به هدف دور و پر پیچ و خم است، ناامید نشوید، همه چیز را به خدا بسپارید. اگر از یک راه به نتیجه نمی رسید، راه های دیگری را امتحان کنید تا به آنچه می خواهید برسید.

ادامه مطلب  فال روزانه ۱۱ فروردین ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

فال فردای حافظ برای متولدین دی ماه

غزل شماره 238 دیوان حافظ: جهان از هلال ماه بر پیشانی عید جذابیت می گیرد.

تعبیر غزل شماره ۲۳۸ حافظ در طالع بینی شما:

گرچه تا الان خیلی زجر کشیدی و دنیا باب سلیقه ات نبوده، ناامید نشو، شانس به زودی سراغت خواهد آمد. برای رسیدن به هدف، اگر یکی از راه ها جواب نداد، راه های دیگر را امتحان کنید تا در نهایت به نتیجه برسید.

راه عشق مسیر سخت و خطرناکی است اما با صبر و توکل به خدا به آرزوی قلبی خود می رسید. وسواس و دودلی را از خود دور کنید و خسته نباشید.

فال حافظ فردا متولد بهمن

غزل شماره 162 دیوان حافظ: به گل خوش آمدی بهتر از این نمی شد

تعبیر غزل شماره 162 حافظ در طالع شما:

غصه نخور، این دنیا ارزش غمگین بودن را ندارد. روزهای جوانی یکی پس از دیگری می گذرد و اگر قدر آن را ندانید در آینده دلتنگ آن روزها خواهید شد. نذرت را ادا کن ارزش خود را کم نکنید

کمک به نیازمندان و انفاق در راه خدا عمر شما را زیاد می کند. به خدا امیدوار باشید و با یاد خدا باطن خود را جلا دهید. تلاش و اراده قوی برای داشتن آینده ای خوب نیاز دارد.

فال حافظ فردا متولدین اسفند

غزل شماره 343 دیوان حافظ: بیش از چهار سال است که من فخر می کنم

تعبیر غزل شماره 343 حافظ در طالع بینی شما:

گذر عمر و جوانی را فراموش کرده بودی و فرصت های زیادی را از دست دادی، حیف است که جوانی دیگر برنگردد. شما اهدافی برای خود دارید، اما هیچ تلاشی برای رسیدن به آنها نمی کنید.

شما معتقدید که بدشانس و بدشانس هستید، اما تقصیر خودتان است که ارزش لحظه ها را به اندازه کافی درک نمی کنید. وقتی ماهی را از آب بیرون بیاورید تازه است. هنوز وقت هست به خدا توکل کن و برخیز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا