فال روز

فال حافظ 7 بهمن ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 53 حافظ

من که در گوشه میخانه صومعه ام هستم

دعای پیر موگان نماز صبح من است

این آهنگ گرمی بر چنگ صبوح نیست

صدای من آه عذرخواهی من است

فروردین عزیز… به نظر می رسد در این چند روز اشتباهی مرتکب شده اید که شما را مشغول کرده است. اصلا نگران نباشید با عذرخواهی همه مشکلات تمام می شود و از این مخمصه خلاص می شوید. سعي كنيد تنبلي را كنار بگذاريد چون هميشه گفته اند حركت از شماست و بركت از خداست پس برخيز و در راه سعادت قدم بگذار. اگر دلت با خدا باشد به هر آنچه می خواهی می رسی و به درجات عالی می رسی.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 65 حافظ

چه چیزی بهتر از لذت و گفتگو، باغ و بهار؟

ساقی کجاست، دلیل انتظار چیست؟

هر وقت خوشحال شد، حسابش می کنم

هیچ کس نمی داند چه باید بکند

مه ماه عزیز… توقع زیادی از روز نداشته باش و مدام گله و شکایت نکن. تا زمانی که در ظرف آزمایش قرار نگیرید، چیزهایی برای شما اتفاق می افتد. چرا غصه های دنیا را می خوری؟ همه اینها خواست و تقدیر خداست. تا جایی که می توانید از روزهای شاد زندگی خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید. این دنیا زودگذر است و به سرعت به پایان خواهد رسید.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 81 حافظ

صبح گفت مرغ علف با گلهای تازه شکفته

در این باغ زیاد شیرین نباش چون شکوفا شده ای

در سمت راست به من نخندید

هیچ عاشقی به معشوق سخنان تند نگفت

کورهاد ماهی عزیز… هر فردی در زندگی باید مراقب رفتار دیگران باشد و با احتیاط عمل کند. کلمات بیهوده را از گفتار خود حذف کنید و به آنچه می گویید فکر کنید. گفتار واقعی را می توان با آرامش و ملایمت نشان داد. اجازه نده هیچکس و همه از راز قلبت باخبر شوند. بهتر است کمی آینده نگر باشیم. اگر چه غم و اندوه زیادی در دل دارید، اما با صبر و رفتار عاقلانه اوضاع حل می شود.

ادامه مطلب  فال قهوه ۲۵ بهمن ماه | فال قهوه امروزتان چه راز شگفت‌انگیزی را برایتان آشکار می‌کند؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 94 حافظ

Zahn دوست عزیز ممنون که شکایت کردی

اگر به عشق علاقه دارید این داستان را بشنوید

بدون پرداخت بود و من برای هر لطفی که انجام دادم سپاسگزار بودم

پروردگارا، بی خیال به کسی خدمت نکن

تیر ماهی عزیز… اگر برای رضای خدا کاری کرده ای چرا گله می کنی؟ خداوند به شما پاداش خواهد داد. هدف نزدیک است و برای رسیدن به آن باید صادق و راستگو بود و به لطف خداوند ایمان داشت. دانش با علم خود راه تاریک را روشن می کند، اما راه بسیار طولانی و هدف دور است. از سرگردانی، ترس و ناامیدی بپرهیزید وگرنه به بن بست خواهید رسید.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 98 حافظ

اگر خونت عاشق دینت باشد حلال است

صلاح ما همه همین است، اما تو صلاح حقی

علم زلف بلک تو خالق تاریکی هستی

بیاض در چهار قمر در ستاره صبح

مرداد عزیز، در آینده در زندگی و کار خود بسیار موفق خواهید بود. هیچ چیز بدون تلاش موفق نخواهد شد. تمام تلاش خود را بکنید تا علاوه بر رسیدن به هدف، غم و اندوه نیز از وجودتان دور شود. اگر عمیقاً به کسی یا چیزی علاقه دارید، باید فداکاری های زیادی برای آن انجام دهید و از برخی خواسته های دیگر دست بکشید. اگر او را دوست دارید و به او اعتماد دارید، در مورد زندگی و تصمیمات آینده او انعطاف پذیرتر باشید و بدانید که او به خوبی از منافع شما آگاه است.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 150 حافظ

ساقی لیوان را اینگونه پرتاب می کند

همه عرفا مدام مست هستند

بدین ترتیب زیر نوبت زلف، دانه خال قرار داد

می تواند یک مرغ کوچک را به دام بیندازد

شهریور ماهی عزیز… بالاخره زمان رسیدن به موفقیت فرا رسید. پیروزی خود را از دیگران دریغ نکنید. مراقب اطرافتان باشید، برخی افراد سعی می کنند جلوی پیشرفت شما را بگیرند. تمام تلاش خود را بکنید، خداوند دسیسه های آنها را خنثی خواهد کرد. بعضی ها نمک می خورند و نمکدان ها را می شکنند، اینها در ظاهر دوست شما هستند، اما از آنها دوری کنید، آنها دشمنی بیش نیستند. خانواده خود را آرام کنید

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 231 حافظ

گفتم برات متاسفم، گفت حتما غمگینی

گفتم حتما ماه من است، گفت اگر بیاید

گفتم رسم وفاداری را از مهرورزان بیاموز

او گفت این شغل در بین افراد خوب کمتر است

ادامه مطلب  فال ابجد روز ۱۷ بهمن ماه | فال ابجد شخصی و دقیق شما برای پیش بینی اتفاقات فردا

مهر ماهی عزیز… تو فکر می کنی و می خواهی محبت یکی را به دست آوری و حرف زدن با عزیزت فکر خوشایندی است که اندوهت را کم می کند. گاهی اوقات می خواهید آن را از ذهن خود پاک کنید، اما ممکن نیست. اگر صبور و صادق باشید، مطمئناً به هدف خود خواهید رسید. برای پایان دادن به مشکلات خود به خداوند اعتماد کنید. رازداری در روابط شرط مهمی برای رسیدن به عشق و محبت است، اگر از طرف محبوب خود کینه ای دیدید، آن را برای خود نگه دارید. همانطور که روزهای شادی به پایان می رسد، غم و سختی دوام نمی آورد، از آه و ناله دست بردارید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 243 حافظ

هر که بوی خوش تو را در باد صبا شنید

او یک کلمه آشنا از یک دوست آشنا شنید

ای شاه حسن به گدا نگاه کن

قابیل داستان پادشاه و گدا را شنید

آبان ماهی عزیز… شما فردی هستید که با دیگران رفتار شایسته و شایسته ای دارید و انتظار دارید که آنها نیز با شما همین رفتار را داشته باشند، اما باید بدانید که این رفتار خوب به این دلیل نیست که طرف مقابل شما رفتار شایسته و محترمانه ای داشته است. شما ترجیح می دهید برای ارضای وجدان خود کارهای نیک انجام دهید. نیکی کن و ثواب را بدون دغدغه خلقت به خدا بسپار. با دوستان صمیمی خود صادق باشید. همه سزاوار شنیدن راز قلب شما نیستند، به خصوص آنهایی که به شما حسادت می کنند. هیچ وفاداری در آنها نیست. سخنان بزرگان و دوستان قابل اعتماد را بشنوید و از سختی ها و مصائب روزگار ناامید نشوید. بعد از هر سختی راحتی و گشاده رویی می آید. به یاد داشته باشید که دعا کنید و به خدا اعتماد کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 311 حافظ

من عاشق ظاهر جوانم هستم

مدیریت این غم را از خداوند خواستارم

من عاشق رند و نظر دهنده هستم و علناً می گویم

بدانم که به چند هنر آراسته ام

آذر ماهی عزیز… عاشق بودن هدیه ای است از طرف خداوند و هنری گرانبها که از هیچکس نمی آید و این هنر به تو سپرده شده است. اگر بتوانید از اراده خود استفاده کنید، شک نکنید که موفق خواهید شد. در مسیر عشق و محبت، صداقت بیشتری داشته باشید و از ریا و تردید و دودلی بپرهیزید. خجالت و خجالت بیش از حد شما را از رسیدن به هدف باز می دارد. هیچ موفقیتی بدون تلاش و پشتکار ممکن نیست. کنترل همه چیز را به دست خود بگیرید و به جایی بروید که می دانید هدفتان محقق خواهد شد.

ادامه مطلب  فال فرشتگان ۱۸ اسفند ماه | فرشتگان برای شما چه پیام مثبتی دارند؟

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 318 حافظ

منو میبینی و هر بار اذیتم میکنی

من تو را می بینم و هر بار بیشتر تو را می خواهم

تو از من نمی پرسی، نمی دانم به چه فکر می کنی

تو برای شفای من تلاش نمی کنی، جز درد من نمی دانی

دی ماهی عزیز… تو عاشق وفادار و صادقی هستی و در عشق صادقانه جلو می روی و همه سختی ها را تحمل می کنی اما کمی از سردی معشوق گله می کنی، امیدوارم مشکل عشقت به زودی حل شود. دوستان صمیمی خود را فراموش نکنید و در مواقع سختی به کمک آنها بیایید زیرا ممکن است روزی آنها ناجی شما شوند. به خانواده خود اهمیت بیشتری بدهید زیرا آنها بهترین دوستان و یاوران شما در هنگام بروز حوادث هستند. تا زمانی که دوستان وفاداری دارید، از هیچ چیز نترسید و تا رسیدن به هدفتان ادامه دهید. دشمنان شما به زودی شکست خواهند خورد.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 397 حافظ

درها و سوله های ما را روشن کنید

هوای جلسه روحانیت را معطر کنید

اگر فقیهی توصیه کند که محبت جایز نیست

یک لیوان به او بدهید تا بینی اش را خیس کند

بهمن ماهی عزیز… زندگی هرکسی بالا و پایین دارد. استقامت و صبر را از دیگران بیاموزید، رمز موفقیت شما در زندگی تحمل سختی هاست. تلاش های شما بی پاداش نخواهد بود. شما پاداش خود را خواهید گرفت، فقط عجله کنید، اکنون زمان مقاومت است. شرم را کنار بگذارید و به ترتیبی که دادید عمل کنید. حاجاتت را از خدا بخواه، اوست که دعای تو را مستجاب می کند و هرگز تو را رها نکرده است.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 492 حافظ

سلام بوی آشنا

بدانید که مردم نور را دیده اند

سلام ای نور دل پرهیزگاران

این شمع خلوت پارسا است

مارس عزیز… دلت برای دیدن دوستانت پر است و می خواهی از آنها باخبر شوی، به زودی آنها را ملاقات خواهی کرد. دوستان عزیز خود را دوست بدارید و از دوستان و همراهان بد و گمراه دوری کنید که به شما آسیبی نرسانند. از منافقان دوری کنید تا از آسیب بیشتر جلوگیری کنید. شما استعداد انجام هر کاری را دارید، به توانایی ها و اراده خود تکیه کنید و از آنها بهره ببرید. امید و توکل به خدا داشته باش سپس برای رسیدن به هدف تلاش کن. واقع بین باشید و رویاهای خود را با واقعیت های زندگی خود مطابقت دهید. وقتی به حکمت اعمال خدا پی نمی برید، بهتر است از وضعیت خود گله نکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا