فال روز

فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا 24 اسفند ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال شیخ بهایی یکی از کامل ترین و جامع ترین فال هایی است که در بین ما ایرانی ها طرفدار دارد. ما در سایت کافه نیوز تلاش کرده ایم تا فال روزانه و دقیق شیخ بهایی را برای شما عزیزان تهیه و ارائه کنیم. سپس فال خود را بخوانید.

فال فردای شیخ بهایی متولد فروردین

امروز بهترین روز برای تفریح ​​در کنار خانواده و دوستانتان خواهد بود. یک موضوع کاری یا مالی مربوط به شماست، این نارضایتی را در این روز به عزیزانتان منتقل نکنید. شما نگهبان و مدافع دیگران نیستید که همیشه برای حل مشکلات ابتکار عمل را به دست می گیرند، وقت آن رسیده است که خودشان با مشکلات خود کنار بیایند. شما همیشه دیگران را در اولویت قرار داده اید و خود را نادیده گرفته اید. منتظر هدیه و بسته باشید. شما نمی توانید یک شبه صد سال سفر کنید، باید قدم به قدم و با دقت پیش بروید تا به نیت خود برسید. طرف مقابل شما درخواستی از شما دارد که با مسیر و مقصد شما یکی نیست، ارزش این تغییر جهت را دارد، راه حلی پیدا کنید.

متولد: بچه طبیعت

نماد: برج حمل

شعار: من هستم

ستاره حاکم: مریخ

عنصر وجود: آتش

شخصیت: کاردینال

وجود فلز: آهن

سنگ شانس: الماس، یاقوت

رنگ محبوب: قرمز، صورتی روشن

عدد خوش شانس: 9

گل مورد علاقه: رز قرمز

روز شانس: سه شنبه

♉ فال فردای شیخ بهایی برای متولدین فروردین ماه دقیق است

همه امروز در شرایط فضایی حساس و عصبی خواهند بود، حتی اگر نظر کسی را بپرسید، به احتمال زیاد پشیمان خواهید شد. پس درگیر مشاجره و درگیری نشوید و افکار و احساسات خود را امروز با کسی در میان نگذارید زیرا کلماتی را که منتظر شنیدن آن هستید نخواهید شنید!! امروز به کار خودت فکر کن یک پسر قصد دارد به شما نزدیک شود و برای رسیدن به هدفی از شما سوء استفاده کند، با احترام اشتباه خود را به او بگویید و او را از خود دور کنید. بعد از تنش و استرس امروز، از نظر روحی و جسمی خسته شده اید، به خودتان استراحت دهید. دری به روی شما باز می شود که هرگز به آن فکر نکرده اید، فرصت را از دست ندهید.

متولد: فرزند طبیعت

نماد: ثور

شعار: همه چیز مال من است

ستاره حاکم: زهره

عنصر وجود: خاک

شخصیت: ثابت

فلز موجود: مس

سنگ شانس: یاقوت کبود

رنگ محبوب: آبی آسمانی، صورتی، بنفش

عدد خوش شانس: 6

گل مورد علاقه: رز صورتی

روز شانس: جمعه

♊ فال فردای شیخ بهایی برای متولدین خرداد

شما بهتر از هر کس دیگری می دانید که به دنبال چه هستید و سعی می کنید دانش و مهارت خود را برای رسیدن به خواسته خود افزایش دهید. تبریک می گوییم، شما در مسیر درستی هستید که دوستان و خانواده خود را با این تعهد به مراجعه به شما برای مشاوره و درخواست کمک تحت تاثیر قرار می دهد. آنها را راهنمایی کنید تا در تمرکز شما اختلال ایجاد نکنند. بعد از اینکه تمام سختی ها را پشت سر گذاشتید، نوبت به شما رسیده است و پس از مدت ها با عزیزتان آشنا خواهید شد. طرف مقابل را در مسائل عاطفی مجبور نکنید. امروز کلمه ای را می گویید که مدت هاست بر دل شما سنگینی می کند. بیشتر به سلامتی خود توجه کنید.

ادامه مطلب  فال ابجد فردا ۲۷ فروردین ماه | فال ابجد شخصی و دقیق شما برای پیش بینی اتفاقات فردا

متولد: فرزند طبیعت

نماد: دوقلو

شعار: فکر می کنم

ستاره حاکم: عطارد

عنصر وجود: هوا

شخصیت: راوی

فلز: جیوه

سنگ شانس: زمرد آبی

رنگ محبوب: زرد، سبز، آبی

عدد خوش شانس: 5

گل مورد علاقه: کاملیا

روز شانس: چهارشنبه

♋ فال فردای شیخ بهایی برای متولدین تیرماه

امروز روز خوبی برای گذراندن وقت با عزیزانتان خواهد بود، پس تسلیم نشوید و مقدمات مهمانی را برای خوردن غذاهای خوشمزه و خندیدن در کنار دوستان و خانواده آماده کنید. امروز شانس ملاقات با فردی را خواهید داشت که در زمینه علایق شما متخصص است. این گفتگو می تواند به پایه یک دوستی قوی تر یا عشق پرشور منجر شود. به زودی آنچه را که می شنوید باور خواهید کرد، پیام هشدار دهنده ای دریافت خواهید کرد، اما اجازه ندهید که ترس در دل خود ایجاد کند. در مورد تجارت، شما هنوز در راه هستید و باید پیچ ​​و خم های زیادی را پشت سر بگذارید، اما امیدوارید که به هدف خود برسید.

متولد: طبیعت تازه بالغ

نماد: سرطان

شعار: احساس می کنم

ستاره حاکم: ماه

عنصر وجود: آب

شخصیت: کاردینال

فلز موجود: نقره

سنگ شانس: مروارید

رنگ محبوب: سایه خاکستری، آبی و سبز

عدد خوش شانس: 2

گل مورد علاقه: بنفشه، لی لی

روز شانس: دوشنبه

♌ طالع بینی شیخ بهایی فردا برای متولدین مرداد

شما فردی برونگرا و اجتماعی هستید که دوست دارید وقت بگذرانید و با دیگران صحبت کنید. امروز زمان خوبی برای شرکت در فعالیت های مورد علاقه تان خواهد بود. اگر در یک گروه شرکت می کنید، به فرضیات خود در مورد دیگران تکیه نکنید و کسی را قضاوت نکنید!! تخیل شما امروز بیش از هر زمان دیگری فعال است و ممکن است داستان هایی در ذهن خود بسازید که هیچ مبنایی پشت آنها نباشد. در مشکلات دیگران دخالت نکنید، یک اتفاق معمولی برنامه های شما را به هم می زند، اما وضعیت بسیار بهتر از حد انتظار خواهد بود. سعی کنید نظر همه اعضا را در مورد یک مشکل خانوادگی جلب کنید.

متولد: طبیعت جوان

نماد: لئو

برچسب: من این کار را انجام خواهم داد

ستاره حاکم: خورشید

عنصر وجود: آتش

شخصیت: ثابت

فلز موجود: طلا

سنگ شانس: یاقوت زرد

رنگ مورد علاقه: رنگ های غروب

عدد خوش شانس: 1

گل مورد علاقه: آفتابگردان

روز شانس: یکشنبه

♍ فال فردای شیخ بهایی برای متولدین شهریور ماه

امروز زمان خوبی برای خلوت با خودتان است. این به شما امکان می دهد در آرامش بر روی اهداف شخصی خود تمرکز کنید. تا زمانی که وظایف خود را کامل نکنید، متوقف نشوید. مدتی است که رفتار اطرافیان شما را نگران کرده است و هر چقدر هم که تلاش کنید نمی توانید افکار و احساسات آنها را درک کنید. امروز اگر پروژه جدیدی را شروع کنید، نتایج بسیار خوبی خواهید گرفت، اما به یاد داشته باشید که برای شروع هر کاری به کارهای مقدماتی نیاز است و بدون طراحی اولیه نمی توانید بر چالش ها غلبه کنید. مراقب کلماتی که از دهانتان خارج می شود باشید، به خصوص اگر بر خلق و خوی خود مسلط نباشید، به زودی پشیمان خواهید شد.

ادامه مطلب  فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا 26 بهمن ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

متولد: ذاتا بالغ

نماد: فرشته

شعار: تحلیل می کنم

ستاره حاکم: ولکان و عطارد

عنصر وجود: خاک

شخصیت: راوی

فلز: پلاتین

سنگ شانس: عقیق سبز

رنگ محبوب: سایه خاکستری، سبز، نقره ای

عدد خوش شانس: 5

گل مورد علاقه: Forgetmenot

روز شانس: چهارشنبه

♎ طالع بینی شیخ بهایی فردا برای متولدین مهر

امروز ممکن است با دوستان و همکاران غیبت کنید و از خندیدن و داستان گفتن با هم لذت ببرید. به یاد داشته باشید که اگر زیاد دور باشید، دوستانتان فکر می کنند که از آنها دور هستید. نگران مشکل عاطفی نباشید، خیلی زود عصبانیت به آشتی تبدیل می شود. برای تداوم این رابطه، باید بیشتر گوش کنید تا صحبت کنید. امروز به حرف های دیگران توجه کنید و مراقب باشید، می توانید بینش عالی از حرف های آنها به دست آورید. به خودت احترام بذار چرا میخوای بری جایی که دعوتت نمیکنن؟!!!

متولد: به قصد ازدواج

نماد: ترازو

شعار: من تعادل دارم

ستاره حاکم: زهره

عنصر وجود: بله

شخصیت: کاردینال

وجود فلز: مس براق

سنگ شانس: الماس، عقیق

رنگ محبوب: بژ، قهوه ای

عدد خوش شانس: 6

گل مورد علاقه: رز سفید

روز شانس: جمعه

♏ فال فردای شیخ بهایی برای متولدین آبان

امروز در خانه نشستن اصلا ایده خوبی نخواهد بود. بهتر است بیشتر وقت خود را بیرون از خانه، خرید برای سال نو و ملاقات با دوستان بگذرانید. شاید قصد دارید به تور بروید. گذراندن وقت با دوستان خوب است، اما نباید از جمع های خانوادگی غافل شوید. شما باید بین دوستان و خانواده خود تعادل ایجاد کنید و اجازه ندهید بین شما فاصله بیفتد. از نظر کاری، نه تنها برای رسیدن به خواسته های خود تلاش می کنید، بلکه رقبای شما منتظر یک اشتباه و وقفه از جانب شما هستند تا گوی سبقت را از شما بگیرد. شما بدهی دارید که پرداخت می شود. گستاخی و نق نق نمی دهد، راستش را بخواهید!!

متولد: به منظور …

نماد: عقرب

شعار: ای کاش

ستاره حاکم: پلوتون

عنصر وجود: آب

شخصیت: ثابت

وجود فلز: آهن

سنگ شانس: سیلیس

رنگ محبوب: قرمز تیره

عدد خوش شانس: 9

گل مورد علاقه: ارکیده، رازاگی

روز شانس: سه شنبه

♐ فال فردای شیخ بهایی برای متولدین آذر

شرایط فضایی امروز تخیل شما را تقویت می کند. امروز از قوه تخیل خود در تحقق پروژه های خلاقانه در محیط کار بهره ببرید، هر کاری که امروز انجام می دهید برای شما نتیجه خوشایندی خواهد داشت، پس دست به کار شوید. برنامه هایی را که در سر دارید که منجر به پیشرفت مالی شما می شود سازماندهی کنید. باید بدانید که در یک رابطه هر دو باید راضی و خوشحال باشند اما متاسفانه این روزها اصلا خوشحال نیستید، وقت آن است که در خواسته های خود از این رابطه تجدید نظر کنید، هر وقت ماهی را از آب بیرون آوردید تازه است. حال و هوای خوبی که لایق آن هستید را از دست ندهید.

متولد: به منظور کسب اطلاعات

نماد: اسبی با چهره انسان

شعار: می بینم

ستاره حاکم: مشتری (مشتری)

عنصر وجود: آتش

شخصیت: راوی

ادامه مطلب  فال شمع فردا ۲۲ اردیبهشت ماه | فال شمع برای فردای شما چه چیزی پیشگویی میکند؟

وجود فلز: قلع

سنگ شانس: فیروزه

رنگ مورد علاقه: بنفش

عدد خوش شانس: 3

گل مورد علاقه: میخک

روز شانس: پنجشنبه

♑ طالع بینی شیخ بهایی فردا برای متولدین دی

امروز چالش های زیادی را در طول روز تجربه خواهید کرد، سعی کنید از هر گونه تنش و درگیری که ربطی به شما ندارد دوری کنید. اگر بتوانید روز خود را به تنهایی بگذرانید، بهترین گزینه برای شما خواهد بود، فردا بسیار بهتر از الان خواهد بود. امروز برای چند ساعت نگران همه چیز نباشید و از بودن در کنار او لذت ببرید. شما بهتر از هرکسی عواقب کاری را که انجام دادید می دانستید، از سرزنش خود دست بردارید، به جلو نگاه کنید. یکی از دوستان به شما پیشنهاد می دهد، اگر پیشنهاد را دوست ندارید، بلند نشوید و با احترام آن را رد کنید. امروز زمان مناسبی برای تغییر مکان یا معاملات نیست. منتظر خبرهای خوب از یک عزیز دور باشید.

متولد: تجربه کردن

نماد: بز

شعار: کار خواهم کرد

ستاره حاکم: زحل

عنصر وجود: خاک

شخصیت: کاردینال

وجود فلز: سرب

سنگ بخت: عقیق رنگی

رنگ محبوب: مشکی، قهوه ای

عدد خوش شانس: 8

گل مورد علاقه: مگنولیا

روز شانس: شنبه

♒ فال فردای شیخ بهایی برای متولدین بهمن ماه

امروز از پیله تنهایی خود بیرون بیایید و از دست دیگران فرار نکنید. امروز اطرافیان در بیان افکار و عقاید خود صریح‌تر خواهند بود که در مورد شما که امروز حساس‌تر شده‌اید ظلم تلقی می‌شود، اما بهتر است مراقب خود را کم کنید، زیرا از این حرف‌ها اطلاعات مهمی دریافت خواهید کرد که قبلا نمی دانستی این به نیت و هدف شما کمک زیادی می کند. شریک عاطفی شما چیزی را به شما می گوید که باید آن را جدی بگیرید، شوخی و سبکسری عواقب خوبی برای شما نخواهد داشت. اطرافیانتان را با توانایی هایشان قضاوت کنید و توقعات زیادی نداشته باشید. استعداد همه یکسان نیست!!

متولد: با آرمان آرمانی

نماد: انسان و دلو

برچسب: می دانم

ستاره حاکم: اورانوس

عنصر وجود: بله

شخصیت: ثابت

فلز موجود: اورانیوم

سنگ شانس: یاقوت کبود

رنگ مورد علاقه:آبی آسمانی

عدد خوش شانس: 4

گل مورد علاقه: نرگس

روز شانس: شنبه

♓ فال فردای شیخ بهایی برای متولدین اسفند

امروز تحت تاثیر شرایط فضایی بسیار حساس و عصبی می شوید و نمی توانید ازدحام اطراف خود را تحمل کنید. چرا برای استراحت به پیاده روی یا دوچرخه سواری نمی روید. در خلوت خود نفس عمیقی بکشید و سعی کنید ذهن خود را از استرس های امروزی پاک کنید. حتی اگر یکی از نزدیکانتان از شما کمک خواست، عذرخواهی کنید. زیرا با شرایط خود، بیش از آنکه کمک کنید، اوضاع را پیچیده خواهید کرد. درست است که پول خوشبختی نمی آورد، اما بی پولی قطعا باعث ناراحتی می شود، روی سواد مالی خود کار کنید تا به دیگران نیاز نداشته باشید. چیزی به شما گفته شده که نباید به آن گوش دهید.

متولد: به قصد تفویض

نماد: ماهی

شعار: من معتقدم

ستاره حاکم: نپتون

عنصر وجود: آب

شخصیت: راوی

وجود فلزی: تشعشع از فلزات مصنوعی

سنگ شانس: زمرد

رنگ محبوب: آبی و سایه سبز دریایی

عدد خوش شانس: 7

گل مورد علاقه: لی لی، بنفشه

روز شانس: پنجشنبه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا