فال روز

فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا 9 اسفند ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال شیخ بهایی یکی از کامل ترین و جامع ترین فال هایی است که در بین ما ایرانی ها طرفدار دارد. ما در سایت کافه نیوز تلاش کرده ایم تا فال روزانه و دقیق شیخ بهایی را برای شما عزیزان تهیه و ارائه کنیم. سپس فال خود را بخوانید.

فال فردای شیخ بهایی متولد فروردین

فروردین عزیز… صحبت های امروز شما با عشق یا یکی از نزدیکانتان اطلاعات خوبی به شما می دهد که اگر به درستی از آن استفاده کنید تاثیر مثبتی بر زندگی شما و اعضای خانواده تان خواهد گذاشت. امروز روز خوبی برای شروع یک شراکت است که آینده ای موفق و مطمئن خواهد داشت. کارهای حقوقی و اداری نیز امروز برای شما خوب خواهد بود. همچنین امروز بهترین فرصت برای ثبت نام در دوره آموزشی انتخابی شماست.

فال فردای شیخ بهایی برای متولدین فروردین

اردیبهشت ماهی عزیز… اگر به مشکل عاطفی برخورد کرده اید، باید خودتان آن را حل کنید. هیچ کس شما را بهتر از خودتان نمی شناسد، پس زیاد از دوستانتان نصیحت نکنید. روزهای خوب در پیش روی شماست، پس احساسات خود را گرامی بدارید. همیشه مشکلاتی در زندگی وجود دارد، پس با کوچکترین سختی گم نشوید. برای تغییر روحیه و روال خود به مهمانی ها و مهمانی های دوستانه و خانوادگی بروید. زودتر یک هدف را انتخاب کنید، زمان می گذرد.

فال فردای شیخ بهایی برای متولدین خرداد

کرد ماهی عزیز… با دید منطقی با مشکل مواجه شوید، این منطق می تواند رمز موفقیت شما باشد. امروز بهتر است به توصیه های دیگران گوش ندهید و به فکر خود عمل کنید. اگر به مراسمی دعوت شده اید که علاقه چندانی به آن ندارید، توصیه می کنیم افکار منفی را کنار بگذارید، زیرا اتفاقات خوبی در انتظار شما خواهد بود.

فال فردای شیخ بهایی برای متولدین تیرماه

جولای عزیز… امروز زمان رسیدن به چیزی است که مدتها منتظرش بودید. ظاهرا این موضوع کمی به تعویق افتاده است اما حالا نوبت شماست. در این میان ممکن است یک مانع فکری یا واقعی در مقابل شما باشد، اما زمانی برای درنگ نیست و نباید فرصت را از دست بدهید. دست به کار شوید و به جای بهانه جویی برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید. نتیجه کار شما بستگی به تلاش شما دارد. اگر می خواهید در این مورد با شخص مورد اعتماد خود مشورت کنید، سعی کنید از کلمات به درستی استفاده کنید. گاهی بیان نکردن جنبه‌ای از واقعیت باعث می‌شود طرف مقابلتان اصل ماجرا را درک نکرده و در نتیجه نتواند در مورد وضعیت شما قضاوت خوبی داشته باشد.

ادامه مطلب  فال چای ۱۵ اردیبهشت ماه | فال چای امروز برای شما چی میخواهد؟

فال فردای شیخ بهایی برای متولدین مرداد ماه

مرداد عزیز… امروز نگاهی به خانه خود بیندازید و ببینید کدام قسمت های خانه نیاز به تعویض و تعمیر دارد. اگر هر یک از دوستانتان به زودی به دیدار شما می آیند، بهتر است منتظر نمانید و همین الان شروع به انجام این تغییرات کنید. نیازی نیست هزینه زیادی کنید، با رنگ آمیزی دیوارها و پنجره ها یا تغییر چیدمان مبلمان، فضای جدیدی به خانه خود بدهید. امروز ممکن است به دلیل تفاوت در عقاید و اهدافتان با فردی از اطرافیانتان مشکل پیدا کنید. بحث کردن بی فایده است، بهتر است سعی کنید نقاط مشترکی پیدا کنید.

فال فردای شیخ بهایی متولد شهریور

شهریور ماهی عزیز… شما امروز بیش از حد حساس هستید، اما خوشبختانه روده شما به درستی شما را راهنمایی می کند. با این حال، برای ابراز این احساسات باید تا بهترین لحظه ممکن صبر کنید تا دیگران متوجه صحبت شما شوند. گزینه های زیادی در دسترس شماست و نباید با دیدن اولین فرصت دست و پای خود را هدر دهید. امروز، برخلاف همیشه، ترجیح می دهید به جای پیروی از مسیر معمول، ریسک کنید. اگر این تغییر نگرش شما آگاهانه و حساب شده باشد، می تواند نتایج مثبتی برای شما به ارمغان بیاورد و فرصت های جدیدی را برای شما به ارمغان بیاورد و مسیر جدیدی به زندگی شما ببخشد.

فال شیخ بهایی فردا متولدین مهر

مهرماهی عزیز… بعد از یک دوره جنون آمیز با فعالیت و مشکلات زیاد بالاخره اوضاع به حالت عادی برگشت. زندگی آرام شده است و با وجود اینکه سطح انرژی شما پایین است، احساس آرامش و راحتی می کنید. برای انجام کارهایی که بر عهده دارید عجله نکنید، می توانید این کارها را به یک روز دیگر بسپارید و از روی کسالت انجام دهید. هر زمان اضافی که دارید، آن را به آرامش و لذت بردن از آرامش خود بگذرانید. احساس گناه نکنید، فردا برای کار و فعالیت بهتر است. ممکن است بین شما و شوهرتان اختلاف نظر وجود داشته باشد. سعی کنید یک طرفه نزد قاضی نروید و اجازه ندهید اختلاف شما جدی شود.

ادامه مطلب  فال انبیا ۱۶ بهمن ماه | فال انبیای شما چه خبر خوشی برایتان دارد؟

فال فردای شیخ بهایی متولد آبان

آبان ماهی عزیز… امروز در خانه شما آرامش است و می توانید به خوبی با سایر اعضای خانواده خود ارتباط برقرار کنید. به عبارت دیگر، شما تله پاتیک هستید. شاید این حالت برای شما کمی عجیب به نظر برسد، اما اوقات خوبی را برای شما به ارمغان می آورد. برای حفظ انرژی مثبت خود از افرادی که شما را آزار می دهند دوری کنید، از طبیعت انرژی بگیرید و آن را به دیگران منتقل کنید. اگر مجرد هستید، با حضور در جمع، شانس خود را برای یافتن شریک زندگی خود افزایش خواهید داد.

طالع بینی شیخ بهایی فردا برای متولدین آذر

آذرمخی عزیز… احساسات اطرافیان خود را نسبت به موقعیت های خاص به راحتی نادیده نگیرید. شاید بهتر باشد در این روز تا حد امکان از دیگران دوری کنید. اگرچه شما خودتان می توانید خیلی منطقی و بدون درگیر شدن در مسائل عاطفی با موقعیت های مختلف روبرو شوید، اما دیگران خیلی زود حرف های شما را به خود می گیرند و از دست شما ناراحت می شوند. برخی از این افراد برای شما بسیار مهم هستند، پس به نیازهای آنها توجه کنید و سعی کنید دل آنها را به دست آورید و با احترام با آنها رفتار کنید.

فال فردای شیخ بهایی متولد آذرماه

دی ماهی عزیز… امروز اگر موانع کوچکی هم پیش روی شما باشد، تعادل را در دنیای اطراف خود احساس خواهید کرد. ممکن است بین شما و اطرافیانتان که با ایده ها و برنامه های شما موافق نیستند، درگیری ایجاد شود و بحث ممکن است کمی بالا بگیرد. حتی بعدازظهر با رفتار خود دیگران را شکنجه خواهید داد. مبارزه برای قدرت و کنترل باعث می شود دیگران احساس کنند که آزادی آنها سلب شده است و از همکاری با شما امتناع می کنند. اگر احساس می‌کنید نمی‌توانید با دیگران کنار بیایید، عقب‌نشینی کنید و منتظر بمانید تا اوضاع به حالت عادی برگردد قبل از اینکه این اختلافات به یک دعوای تمام عیار تبدیل شود.

ادامه مطلب  فال روزانه ۸ خرداد ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

فال فردای شیخ بهایی متولد بهمن ماه

بچمن ماهی عزیز… مردم خیلی به موقعیت شما حسودی می کنند. امروز مراقب باشید کجا راه می‌روید و با چه کسی صحبت می‌کنید، زیرا پشت این نقاب‌ها افرادی هستند که از روی حسادت قصد دارند با حرف‌هایشان به شما آسیب برسانند. رمز موفقیت شما در این روز شناسایی آنها و دوری از آنهاست. یکی از دوستانتان به شما پیشنهاد سفر داده است، اگرچه هنوز از آن مطمئن نیستید، اما توصیه ما این است که آن را بپذیرید، زیرا از نظر عاطفی اتفاقات خوبی برایتان خواهد افتاد.

فال فردای شیخ بهایی برای متولدین اسفند

اسفند ماهی عزیز… برخی مشکلات و تغییرات دست شما نیست. امروز وضعیت به طور ناگهانی و غیرمنتظره تغییر کرد. شاید دیروز به راحتی می توانستی تصمیم بگیری، اما امروز با تغییر شرایط، آن تصمیمات بسیار سخت و در حد کسب مدال المپیک شده است. عقل و منطق شما نمی تواند این تغییرات را درک کند، اما نگران نباشید، نیروی درونی شما را در مسیر درست هدایت می کند. شما به اطرافیان خود توجه زیادی می کنید، اما گاهی اوقات بیش از حد درگیر کار و زندگی آنها می شوید. بگذارید هرکسی به کار خودش فکر کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا