فال روز

فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا ۲۳ بهمن ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال شیخ بهایی یکی از کامل ترین و جامع ترین فال هایی است که در بین ما ایرانی ها طرفدار دارد. ما در سایت کافه نیوز تلاش کرده ایم تا فال روزانه و دقیق شیخ بهایی را برای شما عزیزان تهیه و ارائه کنیم. سپس فال خود را بخوانید.

فال شیخ بهایی 23 بهمن برای متولدین فروردین

فروردین عزیز… اگر در موقعیت و موقعیتی که دلتان می خواهد نبوده اید، عصبانی و ناامید نباشید. هنوز زمان هست، با صبر و برنامه ریزی دقیق می توانید دوباره شروع کنید و باور داشته باشید که هر شکست می تواند آغاز یک پیروزی بزرگ باشد، پس توانایی های خود را دست کم نگیرید، باید از احساسات خود در مسیر درست استفاده کنید، حس رقابت را بالا ببرید. در خودت، نه احساسات منفی مثل حسادت نسبت به رقبا!

فال شیخ بهایی 23 بهمن برای متولدین فروردین

می مه عزیز… این روزها خیلی احساساتی شده اید، اما بهتر است احساسات خود را کنترل کنید. با کنترل و نظارت بر احساسات خود، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید، اما مجبور نیستید با دیگران وارد بحث شوید. فقط برای رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی کنید و سخت تلاش کنید. اگرچه شما فردی احساساتی و پرانرژی هستید، اما کمی احساس بی حوصلگی می کنید. دیگران را جذاب نمی‌دانید و با آنها احساس خوبی ندارید. اما نگران نباشید تا چند روز آینده این مشکل برطرف می شود و نشاط به زندگی شما باز می گردد.

فال شیخ بهایی 23 بهمن برای متولدین خرداد

هوردماهی عزیز… امروز با اینکه حال خوبی ندارید اما باید به قول هایی که به دیگران داده اید عمل کنید. بدانید که اگر تعهدات خود را زیر پا بگذارید، چهره ای غیرمسئولانه نشان می دهید و ممکن است باعث ناراحتی اطرافیانتان شوید. پس بهتر است به قول خود عمل کنید. با کمی برنامه ریزی و هوشمندی می توانید به مسئولیت های خود رسیدگی کنید و زمانی را به خود اختصاص دهید. شما می توانید از امروز یک دوستی را شروع کنید زیرا در نشان دادن خوبی های دیگران و نادیده گرفتن بدی های آنها بسیار خوب هستید.

ادامه مطلب  فال شمع فردا ۲۰ اردیبهشت ماه | فال شمع برای فردای شما چه چیزی پیشگویی میکند؟

فال شیخ بهایی 23 بهمن برای متولدین تیرماه

تیرماهی عزیز… امروز در رابطه عاطفی خود احساس خوبی ندارید و هر چه بیشتر در این مورد با دیگران صحبت کنید بیشتر مورد انتقاد قرار خواهید گرفت. سعی کنید از این وضعیت خارج شوید و در تنهایی خود فرو نروید. به جای اینکه از این موضوع ناراحت شوید، به یاد داشته باشید که می تواند درس جدیدی برای شما باشد. اگرچه ممکن است امروز بین شما و فردی که دوستش دارید اختلاف نظر وجود داشته باشد، اما نباید سعی کنید از اجبار برای متقاعد کردن آنها استفاده کنید. به بحث هایی که تا کنون رخ داده است فکر کنید. اگر طرف مقابل شما صاف است، کمی کاهش دهید.

طالع بینی شیخ بهایی 23 بهمن برای متولدین مرداد ماه

آگوستوس عزیز… امروز دنیا از دیدگاه تو دنیای بهتری است. بنابراین دوستان شما نیز از رفتار امروز شما شگفت زده خواهند شد. فشارهای شغلی و زندگی اخیراً بر دوش شما سنگینی کرده است، اما آن روزها به پایان رسیده و اوضاع رو به جلو است. اکنون زمان خوبی برای شروع کارهای جدید است. اگر از قبل ایده ای در ذهن دارید، بهتر است آن را شروع کنید و از موقعیت های زندگی خود نهایت استفاده را ببرید.

فال شیخ بهایی 23 بهمن برای متولدین شهریور

شهریور ماهی عزیز… مواقعی پیش می آید که ترجیح می دهید به جای گذراندن وقت با دیگران، روی کار خود تمرکز کنید. شما کار زیادی برای انجام دادن دارید. به عنوان یک فرد توانمند، مطمئن شوید که وظایف خود را با موفقیت انجام می دهید. قبل از هر تصمیمی خوب فکر کنید و ملاک شما در انتخاب راه های مختلف ابتدا رضایت خودتان و سپس رضایت دیگران باشد.

فال شیخ بهایی 23 بهمن برای متولدین مهر

مهرماهی عزیز… امروز فاصله بین فردی که واقعاً هستید و شخصی که می خواهید باشید کاملاً برای شما روشن است. اگرچه برای رسیدن به این هدف تمایل زیادی دارید، اما کارهایی وجود دارد که ابتدا باید در درون خود انجام دهید. قبل از حرکت، در اعماق خود شیرجه بزنید و زخم های درونی خود را التیام بخشید. فقط به یاد داشته باشید که هر کاری که اکنون انجام دهید عواقب طولانی مدتی برای شما و آینده شما خواهد داشت. مشکلات جدی و مهمی که نیاز به توجه فوری شما دارند را فراموش نکنید. هر چه زودتر این کار را انجام دهید، بهتر است.

ادامه مطلب  فال چای ۸ اردیبهشت ماه | فال چای امروز برای شما چی میخواهد؟

فال شیخ بهایی 23 بهمن برای متولدین آبان ماه

ماهی های آبان ماه عزیز… روز خود را با انرژی و قدرت زیادی شروع می کنید و تقریباً تمام کارهایی را که در لیست کارهای روزانه خود دارید بدون اینکه با مشکل خاصی مواجه شوید انجام دهید. شما می توانید هر کاری را که لازم است انجام دهید، پس با اعتماد به نفس و انرژی کامل پیش بروید. اگر کاری هست که مدت هاست می خواهید انجامش دهید، اما جرات انجام آن را ندارید، امروز بهترین فرصت برای شروع آن است. اگر درگیر فعالیت های هنری مانند تئاتر یا نقاشی هستید، امروز روز روشنی برای شما خواهد بود. به احساسی که از درون شما را هدایت می کند توجه کنید، اکنون استعداد شما کاملاً در دسترس شماست و می توانید به عنوان الگوی دیگران باشید.

فال 23 بهمن ماه برای متولدین آذر

آذرمخی عزیز… اگر مهارت های خود را ارتقا دهید، شانس زیادی وجود دارد که در محیط کار نیز پیشرفت کنید. برای مثال در دوره های فتوشاپ ثبت نام کنید و رزومه بهتری بسازید. به این ترتیب درهای بیشتری به روی خود باز خواهید کرد که تاثیر بسزایی در درآمد مالی شما خواهد داشت. به زودی فردی وارد زندگی شما خواهد شد که با او رابطه عمیقی را آغاز خواهید کرد. شاد باشید زیرا شور و شوق دوران نوجوانی دوباره به سراغ شما خواهد آمد.

فال شیخ بهایی 23 بهمن برای متولدین آذر ماه

دی ماهی عزیز… بالاخره وقت شما متعلق به شماست و هیچ کار فوری و اجباری ندارید، نه نیازی به تماس فوری دارید و نه کسی بالای سر شما می ایستد تا بر کار شما نظارت کند. این وضعیت استرس و فشاری را که بر خود احساس می‌کنید تا حد زیادی کاهش می‌دهد و می‌توانید خیلی بهتر روی کارهایی که می‌خواهید انجام دهید و آینده‌ای که برای خود برنامه‌ریزی کرده‌اید تمرکز کنید. سعی کنید امروز بعدازظهر در خانه بمانید و استراحت کنید. روی مبل جلوی تلویزیون دراز بکشید و غذای خوشمزه سفارش دهید. فردا به کار خود فکر نکنید، فردا برای انجام آن وقت خواهید داشت.

ادامه مطلب  فال ابجد فردا 11 اسفندماه | فال ابجد شخصی و دقیق شما برای پیش بینی اتفاقات فردا

فال 23 بهمن شیخ بهایی برای متولدین بهمن ماه

باچمن ماهی عزیز… توانایی خود را دست کم نگیرید. اگر به هر چیزی که می خواستید نرسیدید، خودتان را سرزنش نکنید زیرا گاهی اوقات چیزهایی از دست شما خارج می شود. به جای نشستن و غصه خوردن، فهرستی از اهداف خود را روی کاغذ بنویسید و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید. با باور به خود، همه چیز را به دست خواهید آورد. شما از از دست دادن یک دوست ناراحت هستید، اما غم شما بی اساس است و شما سوء تفاهم شده اید. بهتر است به کارهایی که در فضای شخصی خود انجام داده اید فکر کنید. این رابطه ارزش ادامه دارد، آن را قطع نکنید.

فال شیخ بهایی 23 بهمن برای متولدین اسفند

ماه مارس عزیز… دنیای واقعی را جدی تر بگیرید. تا کی می خواهید غرق در فانتزی شوید؟ شما کار زیادی برای انجام دادن دارید. زمانی که ذهن خود را به آنها اختصاص دهید، انجام وظایف و کارهای روزانه خیلی سخت نخواهد بود. امروز می توانید کارهای زیادی را با موفقیت انجام دهید. فقط به یاد داشته باشید که منطقی و واقع بین باشید و شرایط را ارزیابی کنید. کاری را که دوست دارید با عشقتان انجام دهید، به کلاسی بروید که هر دو از آن لذت می برید یا با هم ورزش کنید. اگر مجرد هستید و به شخصی ابراز علاقه کرده اید و رد شده اید، ناامید نشوید. شاید آنها منتظر پیشنهادهای جدی تری از شما هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا