فال روز

فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا 20 بهمن ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال شیخ بهایی یکی از کامل ترین و جامع ترین فال هایی است که در بین ما ایرانی ها طرفدار دارد. ما در سایت کافه نیوز تلاش کرده ایم تا فال روزانه و دقیق شیخ بهایی را برای شما عزیزان تهیه و ارائه کنیم. سپس فال خود را بخوانید.

فال فردای شیخ بهایی متولد فروردین

اردیبهشت ماه های عزیز… نگرش مثبت در بهبود شرایط زندگی که متاسفانه به آن توجه نمی کنید بسیار موثر است. سعی کنید این نوع نگرش را در ذهن خود نهادینه کنید زیرا باعث می شود بتوانید موانع زندگی را به خوبی تحمل کنید. امروز ممکن است درگیر چیزی شده باشید که هیچ ربطی به شما ندارد. سعی کنید در این فضای متشنج نیفتید زیرا ممکن است بعداً برای شما مشکل ایجاد کند.

فال فردای شیخ بهایی برای متولدین فروردین

اردیبهشت عزیز، اردیبهشت… امروز زمان خوبی برای شرکت در یک فعالیت اجتماعی است، شاید فال شما هم مربوط به این فعالیت اجتماعی باشد. این فعالیت می تواند زمینه ساز شروع یک رابطه عاطفی شیرین باشد. افراد جدیدی وارد زندگی شما می شوند و ایده ها و افکار جدیدی را وارد جریان خون شما می کنند تا بتوانید از وجود آنها بهره مند شوید. امروز، پروژه کاری که مدت ها انتظارش را می کشید، انجام می شود.

فال فردای شیخ بهایی برای متولدین خرداد

جون عزیز… از حسادت به زندگی دیگران بپرهیز. عکس ها و فیلم هایی که از اطرافیان خود در شبکه های اجتماعی می بینید تنها جنبه مثبت و حال خوب آنهاست. از پشت صحنه زندگی و روزهای بدشان خبر ندارید پس با حسادت کودکانه حال و هوا را خراب نکنید. از نظرات و توصیه های دیگران استفاده کنید. ایده های جدید می توانند مسیر زندگی شما را تغییر دهند.

فال فردای شیخ بهایی برای متولدین تیرماه

تیرماهی عزیز… برای درک بهتر خود واقعی خود به احساسات درونی خود رجوع کنید. شما فردی نیستید که از رویارویی با موقعیت های غیرعادی بترسید. بنابراین، با شناختن خود، ممکن است با ناشناخته هایی روبرو شوید. این بدان معنی است که شما باید با رازها و کارهایی روبرو شوید که نسبت به آنها بی تفاوت بوده اید. امروز ذهن خود را باز کنید و بیش از دیگران به قدرت منطق خود روی آورید. بنابراین، سعی کنید بهترین ارزش را از توصیه های دیگران دریافت کنید. تنها در این صورت است که می توانید دنیای اطراف خود را بهتر درک کنید و تغییرات مفیدی ایجاد کنید.

ادامه مطلب  فال شمع فردا ۲۲ اسفند ماه | فال شمع برای فردای شما چه چیزی پیشگویی میکند؟

فال فردای شیخ بهایی برای متولدین مرداد ماه

مرداد عزیز… آیا نظم و انضباط امروز در فهرست بالاترین اولویت های شما قرار دارد؟ شما بدون شک سعی در ایجاد نظم در زندگی خود دارید و در نتیجه این تغییرات زندگی و رفتار شما بسیار بهبود می یابد. چه در حوزه تغذیه و سلامتی و چه در کار روزانه شاهد تغییرات محسوسی خواهید بود. نسیم جدیدی در ذهن شما جریان می یابد و افکار شما را به سمت تغییر هدایت می کند. با این حال، همانطور که سطح آگاهی شما افزایش می یابد، ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید زیرا آماده نیستید که وابستگی های قبلی خود را رها کنید. اما به یاد داشته باشید، برای نگرش جدید خود مجبور نیستید از گذشته خود فرار کنید.

فال فردای شیخ بهایی متولد شهریور

شهریور ماهی عزیز… بحث پیش پا افتاده ای که با یکی از اطرافیان دارید می توانید به جاهایی بروید که حتی خودتان هم باور ندارید، اما این بحث و مواجهه با ایده های جدید به رشد شما کمک زیادی می کند. اگر در برقراری ارتباط با کسی که دوستش دارید مشکل داشته اید، بهتر است از تلاش دست بردارید. شریک زندگی شما روز خوبی را سپری نکرده است و واقعا نمی خواهد با شما باشد، او را یک روز تنها بگذارید. برخلاف تصور شما، تماسی که به قصد یک احوالپرسی ساده دریافت می کنید نیز می تواند به عنوان یک ناراحتی از سوی شما تلقی شود.

فال شیخ بهایی فردا متولدین مهر

مهرماهی عزیز… شما در حال حاضر سعی می کنید کنترل امور را به دست بگیرید. این مشکل شما را از زندگی روزمره جدا کرد و مجبور شد برخی از برنامه های خود را تغییر دهید. دیگران سعی می کنند در کار شما دخالت کنند، اما اجازه ندهید. اخیراً چیزی در اطراف شما آنقدر شما را آزار می دهد که احساس می کنید موج بزرگی به سمت شما هجوم می آورد و نمی خواهید آرام شوید. این سوال در دل شما تردید ایجاد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از هر اقدامی خوب فکر کنید.

ادامه مطلب  فال تاروت ۳ اسفند ماه | سرنوشت چه شگفتانه‌ای برایتان دارد؟

فال فردای شیخ بهایی متولد آبان

آبان ماهی عزیز… امروز نمی خواهی حرف هایت را با هیچکس در میان بگذاری جز افراد نزدیک. شما در حال حاضر در حال بررسی چیزی کاملا متفاوت هستید و این نیاز به بحث جدی در مورد علایق جدید شما دارد. متأسفانه، با صحبت در مورد این موضوع، ممکن است برخی از اطرافیان خود را عصبانی کنید که از رفتار بیش از حد جسورانه شما وحشت زده شده اند. اجازه ندهید ترسی که در آنها می بینید روی شما تاثیر بگذارد و به انرژی درونی خود اعتماد کنید. این شجاعت ناگهانی که در درون خود احساس می کنید می تواند تأثیرات بسیار مثبتی بر ارتباط عاطفی شما داشته باشد و کل نگرش شما را تغییر دهد.

طالع بینی شیخ بهایی فردا برای متولدین آذر

آذر ماهی عزیز… درست زمانی که فکر می کنید شرایط زندگی شما تثبیت شده و به آن عادت کرده اید، دور جدیدی از تغییرات به خصوص در رابطه با کار شما آغاز می شود که نیازمند تلاش و توجه ویژه شماست. شما از این آرامش و سکوت موقت بسیار راضی و خوشحال بودید، اما باید برای این وضعیت جدید آماده شوید و آستین ها را بالا بزنید. حواس‌پرتی‌های زیادی در اطراف شما وجود دارد و نمی‌توانید انتظار داشته باشید که بتوانید با خیال راحت عقب‌نشینی کنید و روی کار خود تمرکز کنید. این موقعیت را به عنوان یک آزمون بی ضرر برای سنجش صبر و اراده خود در نظر بگیرید. امروز بعدازظهر وقتی پیشرفتی را که علیرغم همه شانس‌ها داشته‌اید ببینید، به خود افتخار خواهید کرد.

فال فردای شیخ بهایی متولد آذرماه

دی ماهی عزیز… امروز می توانید احساسات خود را با افکار خود هماهنگ کنید. اگر انجام این کار برایتان دشوار است، فعالیت‌های بدنی با سرعت بالا مانند دویدن، پیاده‌روی یا ورزش می‌تواند به آرامش ذهن شما کمک کند و به شما امکان می‌دهد با ذهنی باز فکر کنید و تصمیم بگیرید. در چند هفته آینده آماده خواهید بود تا به تنهایی در مقابل دنیا بایستید تا به آنچه می خواهید برسید و شهامت بیان آنچه را که می خواهید داشته باشید، پس همین امروز برنامه ریزی کنید تا از این فرصت حداکثر استفاده را ببرید. اگر رابطه شما آنطور که می خواهید پیش نمی رود، ناامید نشوید و به خود و عشقتان زمان بدهید.

ادامه مطلب  فال انبیا ۱۶ بهمن ماه | فال انبیای شما چه خبر خوشی برایتان دارد؟

فال فردای شیخ بهایی متولد بهمن ماه

بهمن ماهی عزیز… انتخاب های زیادی پیش روی شماست که باعث سردرگمی و سردرگمی شده است. از یک طرف هیجان زده هستید و از طرف دیگر نگران. در دل خود احساس می کنید که باید به یک خلوت بروید و تمام مشکلات را برای خود توضیح دهید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. اگر بین خود و دیگران حد و مرزی قائل شوید، باید با افراد کمتری سر و کار داشته باشید. خوشبختانه با حذف نویز اضافی می توانید مکالمات معنی دار و معناداری داشته باشید. اگر نظر کسی با نظر شما سازگار نیست، نترسید، اختلاف نظر یکی از مولفه های لازم برای رشد عقل و منطق شماست. اگر مجرد هستید، این آخر هفته انرژی بیشتری برای یافتن عشق خود خواهید داشت، آن را به راحتی از دست ندهید.

فال فردای شیخ بهایی برای متولدین اسفند

ماهی های عزیز… امروز یکی با جاه طلبی خود برج رویاهایی که شما ساخته اید را ویران خواهد کرد. سرعت کارتان را کم کنید و از مسیر دلخواه منحرف خواهید شد. شاید شما ترجیح می دهید در این مورد احساسات خود را پنهان کنید و چیزی نگویید. اما بیان احساسات می تواند به شما کمک کند خیلی بهتر از پنهان کردن آنها موفق شوید. همیشه ناگفته هایی باقی می ماند که به مرور زمان تبدیل به دردسرها و مشکلات بزرگی می شود. اگر عشق بین شما واقعی است یا نه، امشب با عشق خود صحبت کنید. از جنگ اول تا آخرین صلح

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا