سایر

فرمولی سری که توسط آن توانستم در 6 ماه میلیادر شوم

همه دوست دارند موفقیت را تجربه نمایند که اکثر این افراد می خواهند راه موفقیت را یک شبه تمام کنند، اما اینگونه نیست بلکه باید حداقل 6 ماه برای رسیدن به موفقیت صبر نمایید، فرمول هر کسی هم برای رسیدن به ثروت متفاوت و هر کسی نسخه خود را دارد ولی به طور کلی پیشنهاد من این است پیوسته تلاش کنید و تا به هدف نرسیدید متوقف نشوید.

مثلا کسی که در حال فروش خرما است اگر فروش کمی دارد باید راه های مختلفی و همچنین نوع های دیگر این محصول را امتحان نماید.

خرما  مضافتی صادراتی

صادرات خرما  مضافتی صادراتی یک فرآیند پیچیده می باشد که از گرفتن سفارش خارجی یا نیاز بازار خارجی آغاز شده و و با تحویل کالا در مقصد و تسویه پول به پایان می رسد، انجام این فرآیند نیازمند تجربه و دقت بسیار بالایی است که در صورت مشکل در آن می تواند خسارات زیادی به بار آورد، اطلاع کامل از بازار هدف اولین گام برای شروع صادرات خرما است که جز مهم ترین بخش های این فرآیند محسوب می شود.

اطلاع از میزان صادرات به بازار هدف و وجود رقبا در این بازار و همچنین اطلاع از قیمت خرما در بازار هدف کمک بزرگی به برنامه ریزی برای صادرات خرما می کند. اطلاعات از نحوه بسته بندی و قیمت در بازار به ما کمک می کند با واقعیت های بازار جدید آشنا شده و محصولی متناسب با بازار هدف آماده کنیم. برای آشنایی با بازار هدف راه های زیادی وجود دارد که از رایج ترین آن ها استفاده از شرکت های واسط و جمع آوری میدانی اطلاعات از بازار هدف می باشد.

ادامه مطلب  گوشی پزشکی بی ول پرستاری

خرما مضافتی صادراتی

خرما بحری عسلی

یکی از پرسش های مربوط به این محصول این است که خرما بحری عسلی حلال است یا حرام؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت در هیچ جایی از قرآن و احادیث پیامبران نشانه ای از حرام بودن این محصول دیده نشده و نه تنها این محصول توسط دین مبین اسلام منع نشده است بلکه خوراک پیامبر و امامان بوده است و بسیار به مصرف آن در طول روز توصیه شده است.

این محصول به دلیل فواید بی شماری که دارد می تواند به عنوان میان وعده و یا در کنار وعده های اصلی مورد استفاده قرار گیرد. افراد با مصرف خرمای بحری به عنوان صبحانه می توانند انرژی مورد نیاز خود را در طول رز تامین کرده و به راحتی و بدون احساس ضعف به انجام عملیات روزانه خود ادامه دهند.

خرما بحری عسلی

خرما پیارم صادراتی

روابط بسیار خوب میان ایران و ترکیه، یقیناً می تواند راه صادرات خرما پیارم صادراتی به این کشور را هموارتر کند و سبب رونق روزافزون بازار این محصول شود. کشور ترکیه با جمعیت 80 میلیونی خودش که بیشتر آن را جمعیت مسلمان تشکیل می دهند، یکی از بازارهای خیلی خوب برای صادرات و فروش خرما به شمار می آید. میانگین صادرات خرما به این کشور بسیار بالا است و سالانه مقادیر زیادی خرما از کشورهای دیگر به این کشور وارد می شود که از این مقدار، سهم خرمای صادراتی ایران بسیار ناچیز است.

یش از ماه رمضان، صادرات و مصرف خرما به کشور ترکیه و کشورهای اسلامی دیگر به بالاترین میزان خودش می رسد و فرصت بینظیری را برای تُجار مختلف فراهم می کند تا با حضور در بازار ترکیه بتوانند سهمی از بازار بزرگ این کشور را بدست آورند.

ادامه مطلب  قیمت شاه میگو ایرانی تهران

خرما پیارم صادراتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا