فال روز

فوری/ جاماندگان سهام عدالت عجله کنید | دریافت سود سهام عدالت در این تاریخ به صورت یکجا


سایت کافه نیوز:

مهدی حاجی وند دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام گفت: در اسفندماه از طرف بورس، شرکت سپرده گذاری مرکزی و سازمان بازرسی جلسه ای داشتیم تا در مورد مراجعه مردم به بورس صحبت کنیم. شمارنده برای تعیین سهام متوفی. این پرونده هم اکنون در حال روشن شدن است و امیدواریم سازمان بازرسی هر چه سریعتر در این خصوص تصمیم گیری کند.

این مسئول تصریح کرد: اما آنچه باید مورد تاکید قرار گیرد این است که مردم می توانند برای تعیین سهام متوفی خود به شعب بانک ها یا کارگزاری های منتخب مراجعه کنند. امیدواریم هماهنگی خوبی بین CDP، پیشخوان و دستگاه قضایی برای شناسایی افرادی که در این مدت در این مسیر قدم گذاشته اند، ایجاد شود.

وی در پایان گفت: تا زمان پرداخت مرحله سوم و تسویه سود سرمایه، هر فردی که دارایی متوفی را در انحصار خود درآورد و مراحل واگذاری سهام را طی کند، می تواند سود را یکجا دریافت کند.

سود سهام عدالت رئیس سازمان بورس چندی پیش در خصوص واریز فاز سوم گفت: امیدواریم تا خرداد ماه بتوانیم سود را جمع آوری و مانده سود سهام عدالت را پرداخت کنیم.

سود سهام عدالت در سال 1402 به دو مرحله تقسیم شد که مرحله اول آن در آذرماه و مرحله دوم در هفته آخر اسفند واریز شد.

به گزارش تجارت نیوز، چندی پیش رئیس سازمان بورس در خصوص سپرده فاز سوم گفت: امیدواریم تا خرداد ماه بتوانیم سود را جمع آوری و باقی مانده سود سرمایه را پرداخت کنیم، البته زمان دقیق آن باید توسط عالی تعیین شود. شورای بورس.

ادامه مطلب  فال فرشتگان ۳۰ فروردین ماه | فرشتگان برای شما چه پیام مثبتی دارند؟

مشاور رئیس سازمان بورس گفت: پرداخت فاز سوم سود سرمایه برای سال مالی 1402 در خرداد ماه سال جاری (1403) برنامه ریزی شده است.

به گفته وی، پرداخت سود سرمایه در دو مرحله قبل از سال 1402 به ترتیب در روزهای آذر و شب عید به حساب سهامداران واریز شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا