سایر

مشعل گازوئیلی دست دوم اصفهان

یکی از ابزارهای صنعتی که موارد استفاده و مصارف بسیار گوناگونی دارد مشعل گازوئیلی می باشد که در شهرهای مختلف تهران، کرج، اصفهان و غیره به تولید و عرضه می رسد.

این دستگاه کاربردهای فراوانی دارند و برای مصارف خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی به تولید می رسند که هر کدام از آنها از نظر قدرتی و توان ایجاد انرژی گرمایی مدلهای مختلفی دارند. لازم به ذکر است که  مرکز تجاری آراد برندینگ یکی از بزرگ ترین مجموعه های فروش و عرضه در کشور می باشد که محصولات صنعتی و مشعلهای گازوئیلی را در انواع و مدلهای مختلف به مشتریان عرضه می کند.

مشعل گازوئیلی دست دوم اصفهان

این دستگاه برای ایجاد حرارت و تولید گرما در مناطقی که سوخت گازی ندارند استفاده می شود و معمولا در سیستمهای حرارتی مجتمعهای مسکونی و تجاری بیشترین کاربرد و استفاده ها را دارد.

با روشن شدن این دستگاه الکترو موتور شروع به کار می کند و پره ها را می چرخاند، پمپ گازوئیل که به فن چسبیده گازوئیل را به درون لوله نازل هدایت می کند و با هوا برای سوختن آماده می شوند که در این هنگام جرقه زن شروع به کار می کند، شعله روشن می شود و دستگاه شروع به کار می کند.

این دستگاه ها انرژی حاصل از سوختن گازوئیل را به گرما تبدیل می کنند که این واکنشها کمی گاز خروجی دارد و با استفاده از دودکش به خارج از محیط هدایت می شوند.

 

مشعل گازوئیلی دست دوم

امروزه با افزایش تولیدکنندگان و همچنین افزایش بسیار زیاد فروش مشعل گازوئیلی دست دوم نسبت به گذشته مشعلهای تولید شده به دلیل رقابت از کیفیت بسیار بیشتری نسبت به گذشته برخوردار هستند و همواره سعی می شود که قیمت بسیار مناسبی داشته باشد تا فروش تحت تاثیر قرار نگیرد، تولیدکنندگان باکیفیتی مانند مجموعه ما امروزه با سعی و تلاش صنعتگران همواره سعی در وارد کردن جدیدترین تکنولوژیها متناسب با قوانین ایمنی روز دنیا داشته است تا ببا جلوگیری از هدر رفت انرژی و همچنین قیمت بسیار پایین تر از تولید کنندگان جهانی سعی در افزایش سهم محصولات ایرانی از بازار جهانی  و کمکی به اقتصاد و کارافرینی داشته است.

ادامه مطلب  با تغییر باور پول مرده خود را زنده کردم

مشعل گازوئیلی دست دوم

مشعلها و اتو پرس مشعل وسیله هایی مکانیکی هستند که به خوبی هر چه تمام تر می توانند با  ترکیب کردن هوا و سوختهایی مانند گاز و گازوئیل انرژی سوخت را به انرژی حرارتی تبدیل کنند، وهمین وظیفه باعث شده است یکی از اصلی ترین تجهیزات موتورخانه ها باشند.

به صورت کلی مشعلها در درون موتورخانه همچین وظیفه بسیار حیاتی ای را دارند و بدون کمک مشعلها به هیچ عنوان موتورخانه کار نمی کند، پس اگر در موتور خانه کارمی کنید و یا برای موتورخانه نیاز به مشعل دارید حتما توجه کنید که از مشعلهای با کیفیت و قوی استفاده کنید و همچنین از تولید کنندگان با کیفیت که مشعلهای درجه یک تولید می کنند خرید کنید تا دچار مشکل نشود و مشعلی که می خرید عمر بسیار بالایی داشته باشد.

 

مشعل گازوئیلی اصفهان

شهرهای صنعتی یکی از مشتریان ثابت مشعل گازوئیلی هستند که با استفاده از آن تولیدات مختلفی را آماده کنند و برای عرضه به بازار محصولات خود را تهیه کنند. اصفهان یکی از مراکز و شهرهای صنعتی ایران محسوب می شود که نمونه های خانگی و صنعتی مشعل گازوئیلی اصفهان را برای مصارف مختلف استفاده می کند.

مشعل گازوئیلی اصفهان

تمامی صنعتگران در این شهر به این ابزارها برای تولید نیازمند می باشند و از آنجایی که سوخت گازوئیل از لحاظ قیمتی بسیار ارزان می باشد، هزینه های استفاده از این دستگاه نسبت به دستگاه های گازی مشابه بسیار به صرفه می باشد و هزینه های کمتری را برای کارخانجات به همراه دارد.

از این رو فروش و عرضه این دستگاه و مشعل مرغداری در مناطق و شهرهایی که سیستم گاز کشی ندارند بسیار پر سود می باشد و می توان از ارائه این دستگاه ها درامدهای بسیار زیادی بدست آورد.

ادامه مطلب  قیمت میگو پفکی بوشهر

با استفاده از نمونه های کوچک و خانگی این دستگاه در مناطقی که سوخت گاز وجود ندارد می توان حرارت لازم برای تولید آب گرم مورد نیاز طبخ غذا و یا حرارتهای پخت و پز را ایجاد کرد و همچنین می توان حرارت سیستمهای گرمایش را به وجود آورد.

در مراکز دیگر از مشعل گازوئیلی برای سرخکن، خشک کن و  شستوشو دهنده ها استفاده می شود که در هر کدام از این فرایندها به گونه خاص خود از این دستگاه استفاده می شود.

در صنایع نساجی از دستگاه های مشعل گازوئیلی بزرگ برای اکسید کنندگی و عمل خشک کن استفاده می شود که میزان مصرف بالای گازوئیل آن سبب می شود تا قدرت حرارتی بسیار بالایی داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا