سایر

نکات طلایی سبک زندگی ثروتمندان دنیا چیست

آدمهای متوسط همیشه فکر میکنند که راه و بهتر بگوییم تنها راه رسیدن به پول هنگفت در گرفتن مدارکی چون دکتری و استادی است؛ اما ثروتمندان عموماً از راه تخصص پیشرفت مالی داشتهاند. آنها معتقدند که داشتن تخصص و افزایش سواد در تخصصی که عامل خلاقیت باشد، به پول نزدیکتر است.

لوله پلیکا گلخانه

امروزه تولیدکنندگان بسیاری در زمینه ی لوله پلیکا گلخانه با قیمت و سایزهای مختلف از جمله 63 فعالیت می کنند، این لوله ها از جنس پی وی سی ساخته می شوند که نوعی پلیمر مصنوعی می باشد که در روند تولید آنها از هیچ نرم کننده ای استفاده نشده است و این لوله ها از اولین لوله های پلیمری هستند.

لوله پلیکا گلخانه

انگور سیاه سردشت

انگور سیاه سردشت از بهترین نمونه‌ های انگور عسگری ایرانی است ، انگور سیاه سردشت بطور طبیعی و در منطقه کوهستانی سردشت کاشت می شود و با آب و هوای منطقه و خاک آن کاملاً سازگار است و یکی از مهم ترین دلیل درجه یک بودن این انگور می باشد و به دلیل کشت دیم در شرایط بی‌ آبی کشور، برای سرمایه‌ گذاری و کشت بسیار مناسب است.

انگور سیاه سردشت

چرم اصل

قیمت چرم اصل گاوی وابسته به عوامل مختلفی می باشد مانند کیفیت ، رنگ ،طرح ، سن و نژاد گاو و اقلیم که گاوها در آنجا پرورش می یابند. گاو حیوانی است که گوشت ، شیر و حتی پوست آن یکی ازپر مصرف ترین و پرکاربرد ترین اقلام در جهان می می باشد و یکی از کشورهایی که بیشترین تولید چرم گاوی را دارد برزیل است و از باکیفیت ترین مدلهای چرم گاوی چرم ناپا است که این چرم از بالاترین لایه پوست گاو یعنی چرم فول گرین که بسیار با کیفیت است تولید می شود.

ادامه مطلب  سینک توکار بیمکث تبریز

چرم اصل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا