سایر

نکات کلیدی و موفقیت آمیز در کسب و کار لامپ

اگر می خواهید کسب و کاری با درصد موفقیت بالا داشته باشید پیشنهاد ما به شما این است که در حوزه لامپ کار کنید، زیرا این محصول یکی از نیازهای اولیه ما به حساب می آید، در این مقاله شما را به سه نوع لامپ که می توانید کسب و کارتان را با آن شروع کنید، آشنا می کنیم، امیدواریم مطالب و نکات کلیدی که در این مقاله به آن پرداخته شده برای شما مفید واقع شود.

لامپ فلورسنت

انواع لامپ به یک بالاست برای تنظیم کردن روند فعالیتشان و ایجاد یک ولتاژ اولیه نیاز دارند. لامپ فلورسنت بالاست ها در دو نوع الکترونیکی و الکترومغناطیسی  تولید ‌می‌شوند، بالاست های الکترونیکی PCBs بالاست های الکترومغناطیسی را ندارند و استاندارد بالاتری دارند در واقع آن ها ارتقا یافته ی بالاست های الکترومغناطیسی هستند و صدا و سو سو زدن مهتابی ها را به حداقل رسانده  و کارایی آن ها را افزایش می دهند. برخی بالاست های خاص امکان دیمر شدن را برای لامپ های فلوئورسنت فراهم می کنند. انواع لامپ فلورسنت فشرده تولید میزان شار نوری مناسب و عامه پسند بودن لامپ های رشته ای را با هم دارند.

لامپ فلورسنت

لامپ هالوژن

اگر بخواهیم نگاهی دقیق‌تر به لامپ هالوژن داشته‌ باشیم بیشترین کاربرد لامپ‌های هالوژن در چراغ‌های اتومبیل هست همچنین از آن‌ها می‌توان برای روشنایی هویت هم استفاده کرد اما باید در نظر داشت این لامپ‌ها به دلیل وجود گاز خروجی کمی سمی هستند و نباید در زمان استفاده بشکنند و یا در محیط استنشاق شود نور مناسب و مصرف کم این مدل لامپ باعث شده در جاهای گوناگون استفاده شود و همین‌طور انواع توکار آن‌ها دست دیزاین های دکوراسیون را خیلی باز می‌گذارد که بخواهند برای تغییرات داخلی و ایجاد طرح‌های مد نظرشان به سراغ استفاده از لامپ هالوژن بروند لامپ‌های هالوژن رنگی این اجازه را به اقوام متفاوت از ترکیب رنگ‌های گوناگونی داشته باشند.

ادامه مطلب  با تقویت هوش اقتصادی به موفقیت مالی رسیدم

لامپ هالوژن

لامپ ال ای دی

Light emitting diode که به اختصار LED Lamp یا همان لامپ ال ای دی شناخته می شود به معنای دیود ساطع‌کننده نور است. لامپ ال ای دی یکی از انواع مختلفِ لامپ‌های جامد است که دیود های تعبیه شده در آن روشنایی تولید می‌کنند. اولین کاربرد ال ای دی در جهان به صورت نور قرمز رنگ خاموش و روشن کردن در دستگاه‌های الکترونیکی بود. این دستاورد شگفت چندین دهه مورد بی توجهی قرار گرفت و استفاده عملی از آن نشد! رفته‌رفته کم مصرف بودن و طول عمر بالای لامپ های ال ای دی مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفت، این توجه به حدی زیاد بود که پس از مدتی تولید کنندگان لامپ های ال ای دی به فکر تولید این لامپ ها در رنگ های دیگر افتادند و با فناوری جدیدِ روز موفق به لامپ های ال ای دی کاربردی و زیبا در رنگ ها و سایز های مختلف شدند.

 

لامپ ال ای دی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا