سایر

کسب سود مالی با عرضه آلوچه به سراسر جهان

در یکی از روزهای که شغلم را از دست داده بودم  ناگهان یک ایده در ذهنم جرقه زد و تصمیم گرفتم وارد عرصه تجارت روی محصول آلوچه شوم، این ایده باعث تحولات بزرگی در زندگی ام شد.

آلوچه آلبالو

در واقع آلوچه آلبالو دارای خواص بسیار زیادی است که برای بدن انسان بسیار مفید و مثمر ثمر هستند و شما می توانید از این میوه های بسیار مفید برای تقویت سیستم ایمنی بدن تان استفاده کنید.

در واقع این دو میوه آلوچه و یا آلبالو به دلیل خواص بسیار زیادی که دارند باعث تقویت استخوانهای بدن شما می‌شوند این میوه ها یکی از میوه های منحصر به فرد کشور ایران می باشد که جزو یکی از خوش خوراک ترین و ذایقه پسندترین میوه ها نیز به حساب می‌آید.

همچنین به دلیل اقلیم گیاهی بسیار خوبی که دارد و برای همین کشور ما به دلیل تنوع بسیار زیادی که در محصولات دارد بسیار عالی برای کشت اینگونه میوه ها و محصولات می باشد.

در واقع یکی از فوایدی که می توانیم برای آلوچه و آلبالو و آلو خشک به عنوان یک میوه بسیار پرفایده عنوان کنیم این است که در کاهش علائم یائسگی در خانمها بسیار موثر می باشد و در کاهش علایم یائسگی بسیار مفید است و برای تقویت بدن در اینگونه افراد تاثیر دارد.

آلوچه آلبالو

آلوچه قرمز

امروزه بخاطر اینکه شرایط خرید را برای مشتریان فراهم آوریم محصول آلوچه قرمز را بسته به نوع کاربرد ومصرف مشتری ها به صورت بسته بندی وفله ای در مجموعه ای معتبر ادلی عرضه میکنیم .این مجموعه باتوجه به درخواست مشتریان مبنی بر مقدار بسته بندی وحتی چگونگی بسته بندی محصول با انان مذاکره میکند ومحصول را آنطور که شاید وباید در اختیار انان قرار می دهد.

ادامه مطلب  رد فقر را با فوم شستشو از بین بردم

محصولات مجموعه ادلی هم به صورت فله و با صورت بسته بندی در وزن های مختلف بسته با درخواست مشتری عرضه میشوند که هر کدام از این نوع بسته بندی هابرای شرایط خاص کاری ونیاز مشتری ها تولیدمیشود.

مثلا کسانی که در زمینه تولید و فراوری محصولاتی مانند لواشک، ترشک، الوچه خشک و صنایع تبدیلی فعالیت دارند اکثرا سفارشات خود را به صورت فله درخواست میکنند .چون محصول پس از انتقال از مرکز خرید مستقیما وارد کارگاه یا کارخانه شده و وارد خط فراوری وتولید وشست شو میشود.

آلوچه قرمز

آلوچه خانگی

از انجایی که تنوع مختلف در این محصول خود نشان دهنده تنوع در سفارشات این محصولات است پس مجموعه با هدف تامین انواع مختلف از این محصول آلوچه خانگی وارد عرصه شده ومحصولات زیادی با تناژهای بالا را توانسته به کشورهای همسایه وکشورهای اروپایی صادر کند.

محصولات در این بازار کاملا بهداشتی بوده و هیچ گونه محصول غیر بهداشتی و محصول نامرغوب جایگاهی در بازار فروش این مجموعه ندارد.

آلوچه ریز با توجه به اندازه سایز ورنگ ومزه به چند نوع مختلف تبدیل می شوند و نحوه خشک کردن ان ها نیز به چند روش می باشد. روش های سنتی وصنعتی هرکدام خاصیت ومزیت هایی دارد و تولید ان اگر به صورت ارگانیک نیز باشد باز هم بازار آن بیشتر تر میباشد.

روش هایی که در خشک کردن این محصولات به کار می رود خود نمانگر سلامت محصول وپاکی وبهداشتی بودن ان میباشد. در روش سنتی و کشاورزان بعد از این که محصول را چیدند آن را در ظرف هایی قرار داده و ابتدا مورد شست وشو قرار می دهند و سپس بعد از شست شو ان را در برابر تابش مستقیم نور خورشید قرار می دهند.

ادامه مطلب  خرید مقوا کرافت رنگی

آلوچه خانگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا