سایر

گونی کنفی برنج رنگی اصل چه ویژگی هایی دارد؟

کسانی کشاورز هستند یا باغدار می باشند محصولات آنها را خطرات زیادی تهدید می کند که یکی از آن موارد حمله حیوانات به مزرعه شما می باشد.

برای اینکه بتوانید از این موارد جلوگیری به عمل بیاورید پیشنهاد می شود از گونی کنفی سفید استفاده نمایید که می تواند از محصولات شما در برابر حشرات موذی و حیوانات مزاحم جلوگیری به عمل بیاورد.

برای این منظور کافی است شما قفس کنفی بسازید که این نوع قفس نسبت به قفسهای دیگر کاربرد بیشتری دارد و از قفسهای خاردار نیز عملکرد بیشتری دارد.

گونی کنفی برنج رنگی اصل چه ویژگی هایی دارد؟

شما می توانید برای خرید این محصول به سایت آراد برندینگ مراجعه کنید.

وقتی شما برای محصولات خود از اینگونه قفسهای کنفی استفاده نمایید حیوانات دیگر به سراغ محصولات شما نخواهند آمد و سعی نخواهند کرد این تور و قفسها را از بین ببرند.

در واقع گونیها در ابتدا از نوعی پارچه ساخته می شده است که بسیار با دوام و محکم بوده است همچنین در گذشته برای ساخت گونی از الیاف شاهدانه نیز استفاده می شده است که بسیار محکم بوده است البته از چتایی و کنف نیز به کار گرفته می شده که در ساخت این نوع گونیها کاربرد زیادی دارد.

 

گونی کنفی رنگی

تقریبا هر محصولی دارای یک بوی خاصی می باشد و گونی کنفی رنگی نیز از این موضوع مستثتا نمی باشد.

البته بوی این گونی به صورتی نیست که آزار دهنده باشد بلکه برخی افراد ممکن است این بو را دوست نداشته باشند اگر این بوی را دوست ندارید می توانید از کیسه های با کیفیت همچون کیسه جامبو استفاده نمایید که دارای بو خاصی نمی باشد.

ادامه مطلب  با تعیین محدودیت زمانی برای کارهایم به موفقیت رسیدم

بدیهی است که هر چقدر شما از کیسه های ارزان قیمت استفاده نمایید ممکن است بوی بیشتری از خود داشته باشد که برای شما جالب نخواهد بود.

یکی از مزایا استفاده از گونی کنفی این می باشد که این گونی قابلیت بازیافت دارد و در طبیعت قابلیت تجزیه شدن دارد، برای کسانی به طبیعت اهمیت زیادی می دهند و دوست دارند به طبیعت کمک نمایند و از آسیب به آن جلوگیری نمایند استفاده از گونی کنفی می تواند برای آنها مفید باشد.

گونی کنفی رنگی

جالب است بدانید که استفاده از گونی کنفی رنگی برای مصارف متعدد می تواند بسیار کار ساز باشد به عنوان نمونه شما باید بدانید برای کارهای باغداری از کدام نوع گونی باید استفاده شود، کسانی کار آنها کشاورزی یا باغداری است به گونیهای گران قیمتی نیاز ندارند یعنی این افراد به گونی رنگی و یا گونی سفید و همچنین به گونیهایی که با مواد شیمیایی مخلوط شده باشد نیازی ندارند.

بلکه باید از گونی کنفی ساده استفاده نمایید که علاوه بر محکم بودن از قیمت خوبی برخوردار می باشد و دارای قیمتی ارزان می باشد.

استفاده از گونی کنفی کاربردهای متنوع و زیادی دارد به عنوان نمونه شما می توانید از این گونی برای در امان نگه داشتن گیاهان و درختان و محصولات کشاورزی خود بهره بگیرید و آنها را از سرما زدگی و یخ زدن جلوگیری به عمل بیاورید.

برای این منظور شما می توانید گونی کنفی خود را دور تا دور گیاه خود بکشید و یا اینکه روی درختان خود را با کیسه کنفی بپوشانید و یک لایه از این گونی برای آن مناسب و کافی می باشد.

ادامه مطلب  مرزهای درآمدزایی را جا به جا کنید

گونی کنفی برنج

بسته بندیهای مخصوص مواد غذایی به نوعی طراحی می شوند که رطوبت را از خود عبور ندهند، به طور مثال گونی کنفی که برای نگهداری برنج مورد استفاده قرار می گیرد دارای ضخامت بسیار زیادی می باشد که رطوبت به راحتی از آن عبور نکند و همچنین به راحتی دچار پارگی و پوسیدگی نشود و از محصول درون خود به خوبی محافظت کند.

این گونیها امکان هوا رسانی به درون خود را دارند تا برنجها فاسد نشوند و همچنین همیشه تازه بمانند و الیاف این گونیها به گونه ای بافته شده اند که هم هوا درون آنها جریان داشته باشد و هم دانه های ریز برنج نتواند از داخل آنها بیرون بیاید و برای این کار برخی از این گونیها به صورت دو لایه تولید می شوند که دارای لایه آستر و زیرین نیز می باشند.

گونی کنفی برنج

باید به این نکته اشاره کنیم که گونی کنفی برنج در شمال کشور طرفداران بسیاری دارد برای نمونه های ایرانی برنج شمال در بازار دیده می شود که متقاضیان بسایری دارند و بعد از مصرف برنج این کیسه ها را برای مصارف دیگر نگهداری می کنند.

با توجه به این که استفاده از این محصولات بسیار در میان مردم رایج شده است افراد و تولید کنندگان زیادی به دنبال تهیه چنین محصولاتی می باشند که به واسطه افزایش میزان تقاضا برای این محصولات تولید آن با سرعت بیشتری انجام می گیرد و خرید و فروش آن در بازار با حجم بیشتری در حال انجام می باشد که سبب شده رونق خوبی بازار گونی به خود بگیرد.

ادامه مطلب  برای داشتن زندگی راحت باید ثروتمند باشید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا