سایر

با اسلایم توانستم زندگی ام را به شکل دلخواهم در بیاورم

برای اینکه بتوانیم در این راه موفق شویم بهتر است اول دست از گذشته برداریم و به آینده فکر کنیم. سپس هدف گذاری را آغاز کنیم. من با برنامه روتین به تمام هدف هایم رسیدم و در حوزه وسایل بازی کودکان فعالیت دارم و زندگی ام را دگرگون کردم.

اسلایم

انواع مختلفی اسلایم در بازار وجود دارد همچون نوع خامه ای که علت نامگذاری آن بافت بسیار نرم و لطیف آن است، اسلایم آدامسی که یکی از محبوبترین نوع موجود در بازار است که حالت کشسانی و انعطاف بالایی دارد، واتر اسلایم همانگونه که از نامش مشخص است حالت شل و ‌آبکی دارد که هنگام تکان دادن آن صدای آب ایجاد می‌ شود و این نوع هنگام فشار دادن صدا ندارد، اسلایم پفکی که حالت پف دارد و هر چه بیشتر آنرا ورز دهید حجم بیشتری پیدا می کنند و حباب بیشتری در آن ایجاد می شود. برای آشنایی شما با اسلایم بگوییم که نوعی ماده خمیری است که بسیار شبیه به خمیر بازی بوده ولی  جنس ژلاتینی دارد و با نام خمیر جادویی نیز شناخته می شود که برای کودکان و حتی بزرگسالان بازی با آن بسیار لذتبخش خواهد بود زیرا بسیار انعطاف پذیر است و فشار دادن آن موجب تخلیه استرس می شود. در بسیاری از محصولات آرایشی، شوینده ها و پتروشیمی به کار برده می شوند حال برای پیشگیری و کاهش ضرر این ماده بهترین راه حل درست کردن اسلایم در خانه است که بسیار راحت است و براحتی می توان با چند ماده یک اسلایم بی ضرر را برای سرگرمی کودکان درست نماییم.

ادامه مطلب  سیب زمینی پشندی سرخ کرده مجلسی

اسلایم

اسباب بازی کنترلی

کودک وقتی که با اسباب بازی کنترلی که والدین‌شان برایش می خرد بازی می کند احساس رضایتمندی بیشتری از زندگی می کند و این باعث می شود که کودک از لحاظ روحیه بسیار رشد کند. اگر میخواهید کودکتان در هنگام بازی کردن روحیه هیجانیش بیشتر از بقیه همسالانش رشد کنند بهتر است برای کودکتان از اسباب بازی های کنترلی که در بازار وجود دارد خریداری کنید، چرا که این اسباب بازی های کنترلی هیجان بیشتری به کودکان انتقال می‌دهد که باعث می‌شود که مغزش در حال جستجو و کنکاش این اسباب بازی کنترلی باشد و مغزش درگیر این اسباب بازی کنترلی شود و توجه کند که این اسباب بازی کنترلی چگونه درست شده است و کارکرد آن چگونه است. در این روزها والدین بیشتر از همیشه به کودکان خود توجه دارند چون که می خواهند کودک شان از لحاظ رشدی بسیار رشد خوبی داشته باشد تا در آینده فرد مفیدی برای خانواده و جامعه خود باشد برای همین به توصیه روانشناس های بزرگ جهان و روانپزشک ها گوش می دهند و می خواهند که برای کودکان خود اسباب بازی های کنترلی را تهیه کنند ولی این اسباب بازیها در بازار بسیار گسترده است و آنها خیلی تنوع بالایی دارند و والدین در هنگام خرید سردرگم می شوند.

اسباب بازی کنترلی

بادکنک

اما ابتکار تازه ای که توانسته است توسط بادکنک ها در تجارت انجام شود ،بهره بردن ازآن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی است به این شکل که صنوف وتجار وفروشندگان مختلف می توانند آگاهیهای لازم رادر زمینه کار و حرفه خود بر روی بادکنکهای رنگی چاپ کرده ود ر معرض دید عموم ودر همه مکان‌ها قرار دهند وبه این ترتیب موجب اشاعه شغل وپیشه خود گردند. گفتنی است که در بادکنکهای تبلیغاتی،رنگ چاپها نیز متنوع بوده ومعمولا رنگ چاپ باید با رنگ بادکنک همخوانی وتناسب لازم را داشته باشد. البته برای چاپ طرحهای ویژه ومتنهای اختصاصی بر روی بادکنک باید از چاپ بادکنک تبلیغاتی به طور اختصاصی استفاده نمودو این روند چاپ بر خلاف دیگر روشها، از طرحهای آماده روی بادکنک بهره برده نمی شود بلکه با توجه به نظر وسلیقه مشتری کار چاپ صورت می گیرد وبه همین علت یک کار سفارشی وخاص خواهد بود.

ادامه مطلب  گیت فروشگاهی ارزان ضد سرقت

بادکنک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا