سایر

آجری که برایم موفقیت را ساخت

شاید برایتان سوال باشد موفقیت چگونه بدست می آید؟ شاید در دنیای مادی امروزه همه ی ما دنبال خانه های لوکس و … غیره هستیم. میتوانیم با فعالیت در حوزه آجر خانه لوکس را بسازیم و موفقیت را کسب کنیم. اکنون چند نمونه را باهم بررسی کنیم.

آجر نسوز سهند

برای ساخت هر بنایی باید از مصالح باکیفیت استفاده نمود قیمت آجر نسوز سهند بسیار مناسب است و کارخانه و شرکت مربوطه اقدام به توزیع باکیفیت ترین آجر می نماید. آجر نسوز معمولا حاوی اکسید آلومینیوم است دمایی که برای پخت این آجرها به کار می رود بسیار بالا می باشد. در گذشته از آجرهای سیلیسی برای داخل کوره های ذوب فولاد استفاده می کردند. آجر نسوز بی شکل دارای یکسری ویژگیها هستند از جمله این که در تولید بقیه آجرها مرحله ی پخت وجود دارد که در این نوع آجرها این مرحله وجود ندارد آجرهای نسوز به سبب خاصیتی که دارند از مصرف بی رویه ی انرژی جلوگیری می کنند و باعث می شوند انرژی به هدر نرود همه ی این موارد باعث می شود که هزینه ی زیادی مصرف نشود. استفاده از مصالح باکیفیت علاوه بر احداث ساختمانها در ساخت شومینه ها استفاده می شود از آجر نسوز سهند همان طور که گفته شد در کوره های مختلف استفاده می کنند علاوه بر آن در آجرنما هم از آجرهای نسوز استفاده می شود تا آسیب نببیند دیوارپوش آشپزخانه از جمله موارد است که در آن از آجر نسوز استفاده شده است.

آجر نسوز سهند

آجر نسوز شومینه

آجر نسوز یکی از دهها آجر است که با بسیاری از آنها از لحاظ ساختار و کیفیت متفاوت می باشد چون این آجر مخصوص از خاک نسوز و نوع خاک به نام خاک چینی تهیه شده است که هر دو در داخل کشور به فراوانی وجود دارند و به نسبت های مناسب با یکدیگر ترکیب شده سپس توسط دستگاه های مخصوص در قالب مخصوص تحت فشار قرار می گیرند. به این ترتیب است که این آجر مخصوص هم در تشکیل دیوارهای خارجی نقش دارد و هم این که به طور همزمان در نمای ساختمان نیز آماده می‌شود بنابراین محصولی فوق العاده مناسب برای ساختمان سازی است و هزینه‌های بنای دیوار و نمای آن را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهد. تولید این آجرها به روش تر و خشک تولید می‌شوند که در هر دو روش خشت آجر در نهایت باید در کوره قرار بگیرد و تحت دمای ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد پخته شود تا به این ترتیب ساختار منظم و بسیار مستحکم مولکولی را پیدا کند و از آن در عایق کاری صنعتی، کوره و نمای ساختمان به فراوانی استفاده شود.

ادامه مطلب  با یک پالتو به آرزوی ثروتمندی ام رسدم

آجر نسوز شومینه

آجر نسوز صخره ای

استفاده کردن از آجرنسوز صخره ای و با کیفیت در میان مهندسین ساختمانی و پروژه‌های مختلف افزایش چشمگیری داشته و آنها به صورت های عمده مورد استفاده قرار می گیرند. می‌توانید برای انتقال دادن بسیاری از حرارت ها و گرما های بیرون از خانه به داخل خانه از آجرهای صخره ای استفاده کنید آنها مقاومت و استحکام بسیار خوبی به همراه دارند آجرهای تزئینی آلی و دکوراتیو صخره ای محسوب می‌شود که برای اکثر نماهای خارجی در طراحی های بسیاری از ساختمان ها از آنها استفاده شده و حتی در رنگ بندی های مختلف آماده شده‌اند که می‌توانید برای منطقه های مختلف از آنها بهره ببرید و بهترین آنها را انتخاب کنید. آجر های صخره ای درجه یک و ممتاز انگلیسی در رنگ مشکی و روشن برای صادرات انتخاب شده درآمد و سود خوبی از طریق آنها حاصل می شود. این محصولات درجه یک به شکل مستقیم از کارخانه های تولیدکننده ما برای شهرهای مختلف ارسال شده و با تخفیف های استثنایی و ویژه به فروش می‌روند و چون بدون واسطه عرضه شده اند در نتیجه قیمت های مناسبی برای اکثر افراد به همراه دارند.

 

آجر نسوز صخره ای

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا