اخباراخبار گوناگون

اگر شکم دارید باید اینطوری لباس بپوشید! + عکس

به گزارش خبرداغ یکی از معضلات همیشگی افرادی که اضافه وزن دارند، ست کردن لباس ها با یکدیگر است. شما می توانید با نکاتی که در ادامه ذکر می کنیم بهترین ست لباس را برای خود انتخاب کنید.

 

 

لباس مناسب برای خانم های دارای شکم

اگر از ناحیه شکم چاق هستید ، لباس هایی با خطوط افقی و رنگهای تند و روشن نپوشید زیرا این لباس ها باعث چاقتر نشان دادن اندام شما می شود . بهتر است به جای این لباس ها ، لباس های دارای خط های عمودی و رنگ تیره را انتخاب کنید تا باریک و بلندتر به نظر برسید.

اگر از ناحیه شکم چاق هستید ، تونیک هایی که بالاتنه گشادی دارند را نپوشید زیرا پوشیدن این لباس ها بزرگی شکم تان را چند برابر می کنند.

خانمهای شکم دار باید پیراهن هایی را انتخاب کنند که پارچه چین دار و چروکی داشته باشد زیرا این گونه نمی توانند تشخیص دهند که شکم شما موجب ایجاد این چین ها شده یا پارچه لباس.

پیراهن و بلوزهای مدل Wrap (مدلی که یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می شود) انتخاب کنید زیرا این لباس ها با تفکیک سینه شما به دو قسمت موجب ایجاد کمر مشخص ترشده و شکم را کوچکتر نشان می دهند.

blank

 

تی شرت و بلوزهایی بپوشید که پایین آن بلند و تا پایین کمر باشد. این مدل بالاتنه به راحتی قسمت جلوی شکم را می پوشاند و ران شما را در دوطرف لاغرتر نشان می دهد. ۷-شلوارهای پلیسه دار نپوشید، چون پلیسه و چین قسمت کمر تنها باعث می شود که به ناحیه شکم توجه بیشتری بشود. ۸-به طور کلی جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم باعث می شود که به قسمت میانی بدن شما بیشتر توجه بشود و شکم شما بزرگتر به نظر برسد.

ادامه مطلب  در شب یلدا خانواده ها چه می کنند؟

خانم هایی که شکم چاقی دارند باید پیراهن های آستین کوتاه تنگ و تی شرت های کوتاه نپوشند و تونیک های بلندتر و کمی جادار و آزاد بپوشند.

اگر شکم چاقی دارید و دوست ندارید شکمتان بزرگتر از آنچه که هست ، دیده نشود ، کت، مانتو ، پیراهن و هر نوع لباس کمردار را نپوشید زیرا کمر جمع شدگی و چین در قسمت شکم ایجاد می کند.

تاپ های کمر کش دار با پارچه های گل بزرگ و کوچک را نپوشید.

 

blank

 

شلوار مناسب برای خانم های دارای شکم

اگر شکم بزرگی دارید بهتر است شلوار دم پا گشاد را انتخاب نمایید و از پوشیدن شلوارهای بسیار گشاد اجتناب کنید . برای پنهان کردن شکمتان شلوارهای گشاد یکسره نیز انتخاب مناسبی است.

کمر شلوارتان باید بالای شکم و زیر آن قرار نگیرد بلکه روی شکم شما قرار بگیرد تا شکم شما نصف دیده شود.

اگر شکم چاقی دارید و به پوشیدن شلوار جین علاقه دارید شلوار جینی را انتخاب کنید که سایز آن از اندازه واقعی شما یک سایز بزرگتر باشدتا به راحتی دورکمر شما قرارگیرد و شکم شما را بپوشاند.

شلوار هایی کمر کوچکی دارند و باسن را می پوشانند را نپوشید.

لباس هایی که نقش و طرح کوچکتری دارند را انتخاب نمایید.

بهترین نوع پارچه برای لباس این خانم ها ، جنس کتان ، ابریشم و پلی استر است.

 

blank

 

دامن های مناسب برای خانم های دارای شکم

اگر شکم شما بزرگ است مناسب ترین نوع دامن برای شما دامن های تنگ با کمر پهن است.

برای کوچک تر دیده شدن شکمتان دامن هایی که خط کمر آن پایین تر است را انتخاب کنید.

ادامه مطلب  آیا عسل طبیعی شکرک میزند؟ [4 دلیل اصلی]

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا