سایر

با بطری ثروتمندترین زن جهان شدم

از انجایی که یک خانم خانه دار بودم و همیشه دغدغه خرید یک سری نیازهایم را داشتم تصمیم گرفتم شغلی را شروع کنم که مشغله کم و درآمد بالایی داشته باشد تا اینکه به واسطه دوستانم با تولیدکنندگان بطری آشنا شدم و به واسطه سوادی که داشتم یک تجارت اینترنتی را شروع کردم و به بالاترین درامد رسیدم و حالا چند نمونه از تجربیاتم را برایتان به اشتراک گذاشتم.

بطری پت

از بطری پت که بیشترین تولیدات را دارند می توانیم به پت دارویی، پت مواد غذایی، پت کتابی، استوانه ای و پتهای لیتری اشاره کنیم. برای تمامی بطریها علائم اختصاری متفاوتی وجود دارد که بتوان آنها را از هم تشخیص داد و در زیر تمامی بطریهای پت، شماره یک با سه نشان فلش ثبت شده است. این نوع از محصولات شامل هیچگونه سمی نبوده و برای انسان و حیوانات در صورت خورده شدن مشکلی ایجاد نمی کند.

عوامل بسیار زیادی وجود دارند که خط تولید بطری پت کتابی را نسبت به صنایع دیگر پول ساز تر و محبوب تر کرده است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. اولین نکته در مورد این گونه از کارخانه ها این است که تمامی مراحل با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می شود. نکته بعدی قیمت پایین این محصولات می باشد که برای مواد اولیه ان نیازی به زحمت و دردسر بالایی لازم نیست. بطریهای پت بعد از تولید کارایی بسیار راحتی دارند و استفاده از آنها بسیار راحت می باشد و باز و بسته کردن در آنها مانند محصولات مشابه سخت نمی باشد. این نوع از محصولات به دلیل استفاده نشدن از فلزات سنگین، دارای ایمنی بالا بوده و توسط سازمان سلامت کاملا مورد تایید می باشد. مواد پلاستیکی دیگر در طبیعت تبدیل به سم می شوند این در حالی است که محصولات پت دیر تجزیه می شوند و به راحتی می توان آنها را بازیافت کرد.

ادامه مطلب  سیاست هایی در حوزه ی رنگ که من را ثروتمند کرد

بطری پت

بطری پت کوچک

جدیدترین بطری پت کوچک به محصولاتی می گویند که از ترکیب مواد اولیه پلی اتیلنی ساخته می شوند، مزیت های این محصولات نسبت به مدل های قدیمی افزایش تولید آنها طی دهه های اخیر را به همراه داشته است، در کشور نیز شرکت های متعددی به صورت حرفه ای در زمینه تولید انواع بطری پت طرح دار و ساده فعالیت دارند.

در فرآیند تولید بطری پت از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده می شود، برای این منظور قالب هایی آماده وجود دارد که از مواد ذوب شده پلی اتیلن ترفتالات پر می شود.

پر کردن قالب ها به روش تزریقی انجام می شود که افزایش کیفیت آنها را به همراه دارد، در نهایت بعد از خنک شدن قالب ها و جداسازی آنها، بطری های تولیدی جهت رنگ آمیزی یا لیبل زنی به مراحل بعد ارسال می شوند.

بطری پت کوچک

بطری پت کتابی

بطری پت کتابی بسته به خاصیت بیولوژیکی که دارند مصرف آنها هیچ گونه ضرری برای بدن ندارد به طوریکه حتی اگر توسط حیوانات بلعیده شوند هم هیچگونه ضرری به آنها نمی رساند.

یکی از بهترین نوع از بطریهای پت نوع کتابی کوچک و بطری پلاستیکی لیمون می باشد این نوع از بطریها بیشتر به عنوان قمقمه کاربرد دارند و همچنین دارای رنگهای متنوعی می باشد که هر فرد بسته به سلیقه ای که دارد یک نمونه از آن را انتخاب می کند. بطریهای پت کتابی بسته به حجمی که دارند دارای انواع مختلفی می باشند.

داروسازی یکی دیگر از صنایعی می باشد که استفاده از بطریهای در آن بسیار پرکاربرد می باشد زیرا بسته به مواد اولیه ی مرغوب و همچنین با کیفیتی که در تولید آنها استفاده شده است هیچ گونه آسیبی به بدن نمی رساند.

ادامه مطلب  با تغییر باور پول مرده خود را زنده کردم

بطری پت کتابی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا