سایر

بدون سرمایه یک کارآفرین موفق در حوزه رادیاتور شدم

هیچ کس فکرش را نمی کند که بتواند بدون هیچ سرمایه ای بتواند بزرگترین صادرکننده شهرش شود و فکر می کند این کار یک کار نشدنی است ولی با آشنا شدن من با یک گروه بزرگ تجاری و صادراتی توانستم تمام نشدنی ها را شدنی کنم.حال از شما می خواهم که در ادامه مطلب که مختصری در مورد محصولاتم توضیح می هم توجه کنید.

رادیاتور فولادی

رادیاتور فولادی دارای مقاومت بسیار بالا هستند و طول عمر خوبی را از خود نشان می دهند و می توانند تا سالیان سال از آن استفاده کرد.

در نظر داشته باشید اگر به هر دلیلی پره های رادیاتور دچار آسیب قرار گرفت بهتر است آن را به مهندسین خبره ی این کار سپرد تا قسمت آسیب دیده را  تعویض و تعمیر کنند.

رادیاتورهای فولادی فاقد هر گونه زنگ زدگی و خوردگی بوده و با ضریب هدایت حرارت دما می تواند گرمای بیشتری را به مکان بدهد و صرفه جویی در آب و گاز مصرفی و نیز هزینه اقتصادی کمی برای فرد در بر داشته باشد.

رادیاتورهای فولادی به صورت یکپارچه پس از عملیات تست توسط مهندسین و متخصصین به قسمت فیشینگ و رنگ آمیزی فرستاده شده و طی فرآیند پیچیده ای به بازارهای فروش عرضه می شوند.

رادیاتور فولادی
رادیاتور آلومینیومی

هنگام انتخاب رادیاتور آلومینیومی باید توجه کرد که رادیاتور به صورت کوره ای رنگ شده باشد و تمامی موارد مهم برای جلوگیری از زنگ زدگی در زمان رنگ کردن آن رعایت شده باشد. از طرفی یکی از مواردی که بر روی قیمت رادیاتورها اثرگذار می باشد سایز آنها است به این صورت که هرچه سایز یک رادیاتور بزرگ تر باشد قیمت آن هم افزایش می یابد و آن هم به این دلیل می باشد که آلومینیوم و فولاد بیشتری در ساخت آن به کار رفته است از طرفی هم رنگ بیشتری جهت رنگ کردن آن استفاده شده است.

ادامه مطلب  چگونه پارچه کودری ارزان و با کیفیت را تشخیص دهیم؟

مسئله بعدی که بر قیمت رادیاتور اثر می گذارد مواد اولیه استفاده شده در ساخت این کالا می باشد زیرا هرچه مواد اولیه استفاده شده با کیفیت تر و جدید تر باشد این دستگاه از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود.

رادیاتور آلومینیومی

رادیاتور پره ای

رادیاتور پره ای این برند در مدل های مختلفی از جمله الماس، کالر و ترمو با ظرفیت های متنوع 102 تا 145 کیلوکالری بر ساعت طراحی و تولید شده و به بازار عرضه می گردند، رادیاتورهای آلومینیومی نسبت به سایر رادیاتورها سبکتر بوده و همچینن از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

رادیاتورهای پره ای یا آلومینیومی از گرمادهی بالا و مطلوبی برخوردار هستند، زیرا فلز آلومینیوم که در ساخت این رادیاتور از آن استفاده شده است، چهارمین فلز رسانای گرما و موجود در طبیعت می باشد.

همچنین استفاده از این فلز مقرون به صرفه است. رادیاتور ایران نوین جزو اولین رادیاتورهای کف تراش تولید شده در ایران می باشد، این ویژگی باعث آسان تر شدن کار مونتاژ و همچنین اضافه و کم کردن پره ها و آب بندی شده است.

رادیاتور پره ای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا