سایر

راه رسیدن به موفقیت را با پوشاک تجربه کردم

زندگی هر کدام از ما پر از فراز و نشیب، چالش هایی در پیش روی همه ما وجود داشته و خواهد داشت اما در این مسیر چه کسی موفق خواهد شد؟ طبیعتا کسی که با دید باز و روشن در این راه قدم می گذارد می تواند موانع و چالش های پیش روی خود را بشناسد و در جهت رفع آن همت بگمارد این گونه است که می تواند به موفقیت برسد.

من موانع و چالش های حوزه کاری خود یعنی پوشاک را شناسایی کردم و درجهت بهبود و پیشرفت خودم گام برداشتم و بزرگترین گام من ورود به عرصه تجارت بود از این طریق کسب و کار خودم را گسترش دادم و توانستم به ثروت دست پیدا کنم.

لباس زنانه محلی

لباس‌ زنانه محلی که با توجه به نوع آب‌و‌هوا در مناطق مختلف از جنس‌ها و رنگ‌های گوناگون تهیه می‌شوند و خود به‌تنهایی می‌توانند معرف گوشه‌ای از هویت هر فرد، سن و سال، تجرد یا تاهل، موقعیت اجتماعی و مواردی از این دست باشند.

هرچند استفاده از این لباس‌ها در برخی از استان‌ها رو به فراموشی است، همچنان بخشی از اقوام ایرانی به پوشیدن لباس‌های خاص خود اصرار دارند و عده‌ای دیگر، در جشن‌ها و آیین‌های مختلف به سراغ آن می‌روند.

در این نوشتار با بخشی از لباس‌های زیبای محلی آشنا خواهید شد که در جای‌جای ایران و توسط اقوام مختلف این سرزمین استفاده می‌شوند.

لباس زنانه محلی

پیراهن زنانه زارا

پیراهن زنانه زارا سادگی و زیبایی و همسو بودن با نظر و سلیقه مشتریان، چیزی است که برند زارا را از سایر برندهای مشابه متمایز می کند.

ادامه مطلب  ۱۰ موضوع پرطرفدار برای راه اندازی یک کار پردرآمد

برند زارا به صورت مداوم با روندهای مد جهانی همگام می شود و در کمترین زمان ممکن جدیدترین مجموعه های مد را به مشتریان خود ارائه می دهد.

نام تجاری زارا با نگاهی دقیق به مشتری خود متولد شد.

توانایی آن در درک، پیش بینی و ارائه ترجیحات مشتریان خود برای مد روز با قیمت های مقرون به صرفه موجب رشد روزافزون و بسیار سریع این برند در سطح جهانی شده است.

پیراهن زنانه زارا

پیراهن زنانه نخی

پیراهن زنانه نخی، لباس های 100% نخی سریع می سوزندنم را داخل خود نگه نمی دارند و انرا بخار می کنند.

اگر عرق کنید بعد از خشک شدن معمولا جای لکه انرا نشان می دهند در مقابل نور خورشید متمایل به زرد شدن می شوند.

و اگر مثلا در یک هوای گرم مدت زیادی رانندگی کنید پریدگی رنگ قسمت های دست و بازو را متوجه می شوید و این پریدگی رنگ ماندگار است و با شستشو رفع نمی شود.

 

لباس نخی کمترین حساسیت را ایجاد می کند و معمولا با اکثر پوستها سازگار می باشد و باعث دفع عرق می شود و نسبت به پارچه های نایلونی بوی بد بدن را خیلی دیر تر به خود می گیرد .

به خاطر نرمی انها بسیار ترجیح داده میشوند و رنگ غیر طبیعی براقی ندارند .

لباس های نخی به خصوص در تابستان باعث بخار شدن رطوبت بدن در هوا می شوند .

پارچه های نخی خاصیت کشسانی خیلی کمی دارند .

لباسهای نخی نسبت به دیگر لباسها به زمان بیشتری برای خشک شدن نیاز دارند .

پیراهن زنانه نخی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا