سایر

قرص هایی که به شما بال پرواز می دهند

شیلنگ گاز آبگرمکن

می توان گفتن شیلنگ گاز آبگرمکن معمولا با ترکیب موادی مانند نایلون و پلی اتیلن و سایر مواد تهیه و تولید می شوند طول این لوله ها برای انتقال گاز به آبگرمکن، از یک متر به بالا روانه بازار شده است این محصول در برابر سایش، خوردگی و حرارت بسیار مقاوم است و به راحتی کیفیت خود را از دست نمی دهد.

دهانه شیلنگ های پکیجی و خانگی برای منتقل کردن گاز آبگرمکن به ترتیب، تقریبا 12 و 9 میلی متر می باشد این شیلنگ ها در تمامی شهر های ایران به صورت گسترده توزیع می شوند این محصول علاوه بر آبگرمکن های ایستاده و استوانه ای، برای آبگرمکن های دیواری نیز قابل استفاده است.

 

شیلنگ گاز مشعل

این نوع شیلنگ گاز مشعل در برابر هوا، گرما، باد، ضربه و عوامل آسیب رسان دیگر بسیار مقاوم هستند و به راحتی دچار آسیب نمی شوند در رابطه با اتصالات این نوع شیلنگ ها باید بگوییم که به صورت برنج و استیل می باشد این نوع شیلنگ ها با توجه به سایز مشعل ها داری سایزنبدی های متفاوتی می باشند.

شما این شیلنگ ها را می توانید در رنگ های متفاوت مانند سیاه، قهوه ای و غیره تهیه کنید نصب شیلنگ گازی بسیار آسان است به طوری که به تخصص خاصی نیاز ندارد و می توان به راحتی آن را خود فرد نصب کند.

 

شیلنگ گاز بوتان

برای اینکه شیلنگ گاز بوتان را تست کنید بخاطر اینکه بدانید سالم است و خانه ایمن می باشد می توانید از کف صابون استفاده کنید، کف صابون را به شیلنگ بمالید اگر حباب گونه شد یعنی شیلنگ سالم نیست حداکثر طولی که یک شیلنگ باید داشته باشد 120 سانتی متر است که مقررات ملی ساختمان آن را بیان کرده است مشخصه بارزی که شیلنگ گاز بوتان دارد این است که در مقابل دما و فشار گاز مقاوم بوده و به راحتی خراب نمی شود.

ادامه مطلب  به مبلمان ثروت تکیه دادم

شیلنگ بوتان انعطاف پذیر بوده و به راحتی می توان آن را نصب و استفاده کرد، این شیلنگ ها به دو صورت پلاستیکی و حصیری در بازار موجود می باشند در هنگام خرید از مکان و فروشگاه های معتبر خریداری نمایید تا جنس مرغوب و اعلا به شما بفروشند، دقت داشته باشید که کالا گارانتی و ضمانت داشته باشد تا در صورت خرابی عودت داده شود توجه فرمایید شلینگ بریدگی و سوراخ یا منافذ دیگری نداشته باشد چراکه ایمنی خانواده و اطرافیان به خطر می افتد، در خرید به انعطاف پذیری شیلنگ دقت کنید تا براحتی استفاده شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا