اخبار جامعه

مدیریت بحران به شهروندان تهران هشدار داد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران ضمن اعلام هشدار احتمال طغیان رودخانه ها در نیمه شمالی و شرقی استان به دستگاه های اجرایی و امدادگران هشدار داد.

حامد یزدی مهر از صدور اخطاریه زرد رنگ هوا در بعدازظهر دوشنبه به خبرنگاران خبر داد و گفت: بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از بعدازظهر امروز دوشنبه تا پایان روز چهارشنبه پنجم مهرماه رگبار باران خواهد بود. باران، رعد و برق و گاهی وزش باد شدید.

هشدار مدیریت بحران به شهروندان تهران

یزدی مهر با بیان اینکه ظهور سامانه مورد انتظار برای نیمه شمالی به ویژه ارتفاعات شمالی و شمال شرقی استان تهران پیش بینی می شود، گفت: بر اساس این پیش بینی احتمال افزایش ناگهانی سطح آب رودخانه ها و رودخانه ها وجود دارد. آبهای روان، در این راستا به ساکنان مناطق هشدار داده می شود از کمپینگ، تردد و استقرار در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه بر اساس هشدار هواشناسی در این مناطق وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود، گفت: توصیه اکید مدیریت بحران به کوهنوردان این است که در فعالیت های کوهنوردی مراقب باشند، افراد را در ارتفاعات مستقر نکنند و ایمن باشند. داربست ها و ساختمان های بلند و ساختمان های نیمه کاره. وی در ادامه از ابلاغ هشدار زرد به تمامی دستگاه های اجرایی و پشتیبانی خبر داد و اظهار داشت: تمامی دستگاه ها در آماده باش کامل خواهند بود.

ادامه مطلب  این خودرو ۱۷۰ میلیون تومان ارزان شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا