اخبار جامعه

چرا این جمعه بهشت‌زهرای تهران بسته است؟

معاون پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از اعمال محدودیت در بزرگراه بهش زهرا (س) خبر داد.

به گزارش خبر جدید، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال محدودیت در محور بهشت ​​زهرا (س) خبر داد و گفت: مراسم رژه نیروهای مسلح روز جمعه 28 شهریور در ضلع شمالی حرم مطهر برگزار می شود و به همین دلیل محدودیت ها و ممنوعیت تردد از ساعت 24 پنجشنبه 6 شهریور ماه در بزرگراه های این منطقه خواهیم بود.

به گزارش خبرکو به نقل از همشهری آنلاین، برنامه های هفته دفاع مقدس از جمعه 7 شهریورماه آغاز می شود و در این ایام مراسم ویژه ای در نظر گرفته شده است. به گفته سرهنگ محمدرضاقی معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، تیم های پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در برنامه های هفته دفاع مقدس حضور 100 درصدی خواهند داشت و برای عبور و مرور و ماروز نیز تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

این مسئول اظهار داشت: با توجه به مسدود بودن برخی از محورها و مسیرهای منتهی به محل برگزاری رژه، مسیر جایگزینی برای افرادی که قصد سفر به بهشت ​​زهرا (س) را دارند در نظر گرفته شده و شهروندان می توانند از بزرگراه شهید رجایی استفاده کنند. و جاده قدیم قم و دروازه‌های جنوبی آرامستان».

وی با بیان اینکه مسیرهای جایگزین باعث سهولت تردد سایر رانندگان می شود، تاکید کرد: صبح روز جمعه شلوغ ترین زمان برای رفتن به بهشت ​​زهرا(س) است و به شهروندان توصیه می شود روز پنجشنبه به زیارت قبور مراجعه کنند. از ساعت 12 ظهر روز جمعه برداشته شد.

ادامه مطلب  قیمت خودروهای وارداتی پیش‌بینی‌ها را به هم ریخت! + جدول

کدام مسیرها مسدود می شوند؟

بزرگراه هاشمی و علامه عسگری

مسیر شمال به جنوب صالح آباد از روی پل شهید صنیع خان

آزادگان غرب به جنوب، شرق به جنوب و شمال به جنوب صالح آباد

بلوار علامه عسگری به سمت شرق

آزادراه خلیج فارس جنوب به شرق ، شمال به شرق و غرب به شرق

جاده قم از جنوب به غرب ، شمال به غرب

تمام فرعی‌های این محورها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا