اخبار جامعه

چرا این جمعه بهشت‌زهرای تهران بسته است؟

معاون پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از اعمال محدودیت در بزرگراه بهش زهرا (س) خبر داد.

به گزارش خبر جدید، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال محدودیت در محور بهشت ​​زهرا (س) خبر داد و گفت: مراسم رژه نیروهای مسلح روز جمعه 28 شهریور در ضلع شمالی حرم مطهر برگزار می شود و به همین دلیل محدودیت ها و ممنوعیت تردد از ساعت 24 پنجشنبه 6 شهریور ماه در بزرگراه های این منطقه خواهیم بود.

به گزارش خبرکو به نقل از همشهری آنلاین، برنامه های هفته دفاع مقدس از جمعه 7 شهریورماه آغاز می شود و در این ایام مراسم ویژه ای در نظر گرفته شده است. به گفته سرهنگ محمدرضاقی معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، تیم های پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در برنامه های هفته دفاع مقدس حضور 100 درصدی خواهند داشت و برای عبور و مرور و ماروز نیز تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

این مسئول اظهار داشت: با توجه به مسدود بودن برخی از محورها و مسیرهای منتهی به محل برگزاری رژه، مسیر جایگزینی برای افرادی که قصد سفر به بهشت ​​زهرا (س) را دارند در نظر گرفته شده و شهروندان می توانند از بزرگراه شهید رجایی استفاده کنند. و جاده قدیم قم و دروازه‌های جنوبی آرامستان».

وی با بیان اینکه مسیرهای جایگزین باعث سهولت تردد سایر رانندگان می شود، تاکید کرد: صبح روز جمعه شلوغ ترین زمان برای رفتن به بهشت ​​زهرا(س) است و به شهروندان توصیه می شود روز پنجشنبه به زیارت قبور مراجعه کنند. از ساعت 12 ظهر روز جمعه برداشته شد.

ادامه مطلب  این خودروی اتوماتیک به ۶۵۰ میلیون تومان رسید!

کدام مسیرها مسدود می شوند؟

بزرگراه هاشمی و علامه عسگری

مسیر شمال به جنوب صالح آباد از روی پل شهید صنیع خان

آزادگان غرب به جنوب، شرق به جنوب و شمال به جنوب صالح آباد

بلوار علامه عسگری به سمت شرق

آزادراه خلیج فارس جنوب به شرق ، شمال به شرق و غرب به شرق

جاده قم از جنوب به غرب ، شمال به غرب

تمام فرعی‌های این محورها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا