اخبار ورزشی

چرا رونالدو پیراهنش را به ایرانی ها نداد؟

این روزها اقدام شهاب زاهدی برای گرفتن پیراهن از رونالدو و پاسخ منفی او با واکنش های منفی زیادی همراه بوده است. چرا که پرسپولیس در این دیدار در خانه شکست خورده بود و همه انتظار داشتند که بازیکنان به جای دویدن به دنبال بازیکن تیم برنده و التماس پیراهن، از این شکست ناراحت شوند.

به گزارش خبرداغ به نقل از فرارو، دقایقی پس از سوت پایان بازی پرسپولیس و نصر، بسیاری از اکانت های اینستاگرام و کانال های تلگرامی ویدئویی از شهاب زاهدی منتشر کردند که در آن شهاب زاهدی درخواست رونالدو برای گرفتن این پیراهن را با استایل و از چند زاویه رد کرد.

سنت تعویض پیراهن در پایان مسابقات، به ویژه مسابقات حساس، یک سنت رایج در فوتبال است. وقتی با تیمی پر از ستاره روبرو می شوید، این سوال ارزش دوچندان پیدا می کند، زیرا پیراهن یک ستاره بعداً می تواند به یک کالای کلکسیونی تبدیل شود. اگر این پیراهن پیراهن ستارگانی مانند مسی و رونالدو باشد که در دهه اخیر مرزهای فوتبال و تبلیغات را در جهان جابجا کرده اند، آن وقت داستان چندین پله اهمیت پیدا می کند.

به همین دلیل در اکثر مسابقاتی که با حضور این دو ستاره برگزار می شود، بازیکنان تیم حریف برای به دست آوردن پیراهن این ستاره ها تلاش می کنند. اما ماجرا به این سادگی نیست و آداب و روش هایی در آن نهفته است.

این روزها اقدام شهاب زاهدی برای گرفتن پیراهن از رونالدو و پاسخ منفی او با واکنش های منفی زیادی همراه بوده است. یکی اینکه پرسپولیس آن بازی را در خانه باخته بود و همه انتظار داشتند که بازیکنان به جای اینکه دنبال بازیکن تیم برنده بدوند و التماس پیراهن کنند، از آن شکست ناراحت شوند.

ادامه مطلب  ناداوری در حق ورزشکان خوش هیکل ایرانی! / هادی چوپان دوم شد!

چرا رونالدو پیراهنش را به ایرانی ها نداد؟

نکته دیگر اینکه شهاب زاهدی در حضور 70 دقیقه ای خود در چنین دیدار مهمی عملکرد فوق العاده ضعیفی داشت و حالا بلافاصله پس از سوت پایان بازی، بسیاری از هواداران این حرکت را دوست نداشتند.

جدای از این مسائل، مانند اطلاع قبلی به پرسپولیس مبنی بر عدم امکان تعویض پیراهن رونالدو و مسائلی مانند واکنش افکار عمومی به حضور رونالدو در ایران و تاثیرات جهانی او، انتقاد بسیاری از این حرکت مهاجم پرسپولیس را برانگیخته است.
به عنوان مثال شجاع خلیل زاده، مدافع سابق پرسپولیس در واکنش به این صحنه گفت: به نظر من تصویر خوبی نبود. اگر بازیکنی پیراهن کریس می خواهد، بهتر است آن را در تونل یا رختکن بخواهد. وقتی درست بعد از بازی شکل گرفت، تصویر درستی نداشت. تو رختکن و تونل گفت داداش می تونی لباساتو به من بدی! نه اینکه در آن شرایط اصلاً تصویر خوبی نداشت».

این در حالی است که برخی رسانه ها نیز نوشتند که رونالدو به دلیل پروتکل های تبلیغاتی که هنگام امضای قرارداد النصر امضا کرده است، اجازه نمی دهد هیچ فردی پیراهن خود را بپوشد و این مشکل از قبل به پرسپولیسی ها اعلام شده است. حتی آدریان، پسری که با گریه در هتل رونالدو و بازدید از او ساعتی بعد به شهرت رسید، پس از آن جلسه در مصاحبه ای اعلام کرد که رونالدو پیراهن النصر را به او داده است، اما این پیراهن او نبوده است!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا