سایر

چطور قرن بیست و یک میلیاردر شدم

شاید بدانید که از گذشته گفته اند هر چقدر ظرف بزرگتری داشته باشی نعمت بیشتری نصیبت خواهد شد، من توانستم با افزایش توانایی و مهارت های خود ظرفیتم را برای کسب ثروت افزایش دهم و در نهایت با فعالیت در حوزه تولید خوراک آبزیان موفق و میلیاردر شوم و برخی از محصولات خود را در ادامه قرار داده ام.

غذای پرورش ماهی

در حال حاضر استخرهای پرورش ماهی زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که انواع مختلفی از ماهی ها را با استفاده از غذای پرورش ماهی پرورش می دهند و به این صورت نیاز انسان ها را پاسخگو هستند.

در این استخرهای پرورش ماهی از غذاهای مخصوصی برای تغذیه ماهی ها استفاده می شود چرا که غذاهای طبیعی در این استخرها وجود ندارد که ماهی ها بتوانند از آنها تغذیه کنند.

امروزه انواع متنوعی از غذاهای مخصوص ماهی تولید می شود که هر کدام از آنها دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند.

خریدار ابتدا باید ماهی که قصد پرروش آن را دارد را خیلی خوب شناسایی کند و سپس بر اساس ویژگی های ماهی غذای مناسبی تهیه کند.

غذای پرورش ماهی

خوراک آبزیان فرادانه

امروزه بسیاری از افرادی که در کار پرورش آبزیان فعالیت دارند می ‌دانند که استفاده از خوراک آبزیان فرادانه و تغذیه مناسب برای انواع مختلف ماهی ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در بیشتر مواقع از مواد گیاهی و یا انواع مواد درجه یک و سالم در تهیه خوراک آبزیان استفاده می گردد.

همچنین می‌توان از انواع مکمل و منابع پروتئینی با منشا جانوری نیز استفاده کرد.

ادامه مطلب  محصولاتی که دید مرا نسبت به زندگی عوض کردند

در سال های اخیر شاهد تولید انواع مختلف خوراک آبزیان می باشیم که هر کدام دارای اندازه و کیفیت مختلفی بوده و از مواد متنوعی تولید شده است.

بعضی از آنها دارای اندازه های بسیار کوچک بوده و بعضی دیگر اندازه ای نسبتاً بزرگ دارند.

مواد تشکیل دهنده آنها با یکدیگر متفاوت بوده و در بعضی از آنها از کربوهیدرات زیادی استفاده شده است و بعضی از آنها دارای مواد لیپیدی و چربی بالایی می باشند.

خوراک آبزیان فرادانه

خوراک ماهی کپور

در واقع خوراک ماهی کپور مرغوب آبزیان در مارک فرادانه جزوه بهترین و عالی ترین محصولات موجود در کشور برای پیشرفت در تولید و پرورش بهتر ماهی ها و آبزیان مختلف در سالن های بزرگ و کوچک دریاچه های متعدد پرورشی میباشد.

آنها بهترین شرکت و بهترین عرضه کننده برای خریداران و مشتریان گرامی بوده غذای ماهی را با استانداردهای مورد نظر و با انجام آزمایش های متعدد تهیه کرده‌اند.

کیفیت این غذا بسیار بالا و عالی بوده می‌تواند نیاز ماهی های مختلف را به طور کامل پوشش بدهد و بالاترین حد از رضایت خریداران خود را به دست آورده است.

معمولاً از ترکیبات ساده و پیشرفته مواد مغذی که بسیار آزمایش شده می باشند برای تولید خوراک موثر و مغذی آبزیان متنوع بهره‌برداری شده آنها صادرات گسترده به کشورهای عربی و کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه به دنبال داشته اند.

خوراک ماهی کپور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا