سایر

22 ایده‌ کسب و کار اینترنتی اجرا نشده در ایران

حتما شما هم به دنبال راه اندازی کسب و کاری پر سود و متفاوت هستید و در ایران ایده های نابی وجود دارند که کمتر کسی برای اجرا آن ها پیش قدم شده است و شما تنها کافیست تا تلاش خود را شروع کنید.

پخش زعفران نگین

یکی از چاشنیها و ادویه ها که خواص بسیاری دارد زعفران نگین می باشد که با قیمتی مناسب خرید و فروش می شود. نام دیگر زعفران، طلای سرخ می باشد که زعفران انواع مختلفی دارد ه هر چقدر میزان خالصی زعفران بیشتر باشد رنگ و عطر آن هم بهتر می باشد و  پخش زعفران نگین نیز درآمد و سود خوبی دارد.

پخش زعفران نگین

صندلی وی ای پی

اصولا برای شروع هر کاری نیازبه تجهیزاتی  متناسب با آن کار داریم که ما را در رسیدن به اهدافمان یاری رسانند، برای شروع کار درارایشگاه نیز تجهیزاتی لازم داریم که یک نمونه ی آن صندلی وی ای پی آرایشگاهی هستند که در انواع وی آی پی، پلاستیکی، تخت شو و غیره تولید می شوند.

صندلی وی ای پی

ادویه ترشی بادمجان شکم پر

ادویه ترشی بادمجان شکم پر به دلیل ساختاری که دارد برای درست کردن ترشی بادمجان بسیار پر کاربرد است و از این محصول در ترشی بسیار استفاده می شود. و همین طور هم به صورت لیته یا ریز شده در ترشی استفاده می شود و یا نمونه کوچک و ریز آن را به صورت شکم پر یعنی داخل آن را خالی کرده و مواد ترشی بادمجان مخلوط را در آن قرار می دهند و بعد از اینکه به عمل آمد استفاده می شود.

ادامه مطلب  با این محصول به یک فرد معتمد و پول ‌دار تبدیل شدم

ادویه ترشی بادمجان شکم پر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا